Paradeiser vs Buchinger: Oktagon 50 preview a tip na sázení


Na Oktagonu 50 se dočkáme hned dvou titulových zápasů. Jedním z nich bude i odveta mezi dvěma slovenskými bojovníky, Ronaldem Paradeiserem a Ivanem Buchingerem. Ti se střetnou o uvolněný pás šampiona lehké váhy. Souboj Paradeiser vs Buchinger 2 bude na programu 9.12. po 22:00. V této analýze se lépe podíváme na formu obou fighterů, vypsané kurzy a přidáme i odhad výsledku zápasu.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Paradeiser vs Buchinger: Oktagon 50 preview a tip na sázení

  • Ronald „Rony“ Paradeiser udělal od minulého zápasu proti Buchingerovi obrovský pokrok a jde si pro odvetu.
  • Ivan „Buki“ Buchinger si v tomto zápase půjde pro pás, který ztratil proti Keitovi. Má tedy velmi dobrou motivaci.
  • Na tento titulový souboj jsou vypsány poměrně vyrovnané kurzy. Na prosté vítězství Paradeisera je kurz 1.68, na Buchingera potom 2.11.
Náš tip Live stream TV Tipsport Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Počet zahájených kol méně než 4.5 Spustit Tipsport TV livestream 1.68 1.64

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Paradeiser vs Buchinger
  • Soutěž: Oktagon 50
  • Čas zápasu: 9. 12. od 22:00
  • Kde sledovat: Tipsport TV, Oktagon PPV

Kde sledovat Paradeiser vs Buchinger livestream?

Paradeiser vs Buchinger live stream můžete sledovat na více místech. Titulový zápas můžete samozřejmě vidět naživo, vstupenky do Ostravar arény jsou stále volné. Pro většinu českých diváků je ale mnohem přístupnější Oktagon live stream, který mohou sledovat z pohodlí domova. Všechny zápasy Oktagonu můžete zhlédnout zdarma přes TV Tipsport, pokud máte aktivní účet u této sázkové kanceláře. Případně si můžete zakoupit PPV stream Oktagon TV za 319 Kč.

Oktagon Live stream přenos zdarma

Zápas Oktagonu 50 Plánovaný začátek Sledovat u Tipsportu
Losene Keita (BE) vs Niko Samsonidse (DE) 22:30 Začít sledovat
Ronald Paradeiser (SK) vs Ivan Buchinger (SK) 22:00 Začít sledovat
Vladimír Lengál (CZ) vs Samuel Bark (SE) 21:30 Začít sledovat
Matěj Peňáz (CZ) vs Ole Magnor (NO) 21:00 Začít sledovat
Rafael Xavier (BR) vs Dan Vinni (UK) 20:30 Začít sledovat
Jan Široký (CZ) vs Stefano Catacoli (UK) 20:00 Začít sledovat
Matěj Kuzník (CZ) vs Ebrahim Hosseinpour (DE) 19:30 Začít sledovat
Maté Kertész (HU) vs Ammari Diedrick (UK) 19:10 Začít sledovat
Ondřej Raška (CZ) vs Michal Kotalík (CZ) 18:50 Začít sledovat
Michal Konrád (CZ) vs Marco Novák (SK) 18:10 Začít sledovat

Paradeiser udělal od minulého zápasu obrovský pokrok

Oktagon program už jednou zápas Paradeiser vs Buchinger nabídnul. Před dvěma lety se na Oktagonu 21 oba borci střetli a výsledkem bylo vítězství Ivana Buchingera. Ronald Paradeiser (17-8) od té doby ale ušel dlouhou cestu a do odvetného zápasu nastupuje jako jiný člověk. Velmi tvrdě trénoval v polském Ankos Gymu, velký kus práce ale udělal hlavně v mentálním nastavení. Paradeiser je především postojář, celkem 10 svých vítězství získal skrz KO, TKO. Zajímavé ale je, že dokáže velmi dobře zápasit i na zemi. Zároveň si dokázal poradit s několika náročnými soupeři, jako je například Brichta nebo Ryšavý. Už 9.12. se tedy ukáže, zda Rony Paradeiser dokáže zlomit neblahou tradici prohraných zápasů o titul.

Paradeiser udělal od minulého zápasu obrovský pokrok

Zdroj: oktagon

Ivan Buchinger si jde zpátky pro titul

Ivan „Buki“ Buchinger je pro česko-slovenské MMA publikum velmi známé jméno. Tento slovenský fighter si může právem nárokovat místo mezi nejlepšími aktivními zápasníky na této scéně. Kariéru začal v organizaci Cage Warriors, kde se utkal i s Conorem McGregorem, kterému ale nakonec podlehl. Později zde ale získal pás lehké váhy, další tituly si odnesl z organizací M-1 Global a XFN. V rámci Oktagonu byl pak první, kdo získal dva pásy šampiona. Pás pérové váhy uvolnil po zranění, o pás v lehké váze přišel později v zápase proti Losene Keitovi, který se ho ale také musel vzdát po zranění. Ivan Buchinger si proto jde zpět pro svůj pás. Je velmi dobrý zejména na zemi, 24 vítězství má právě skrz submisi. Velmi dobře si ale poradí i v případném souboji v postoji.

Ivan Buchinger si jde zpátky pro titul

Zdroj: oktagon

Paradeiser vs Buchinger porovnání zápasníků

Během rozhodování o tom, na kterého z obou zápasníků vsadit, se může hodit porovnání jejich dosavadních kariér a momentální kondice. Níže jsme proto pro vás připravili tabulku se základními informacemi o Ronaldu Paradeiserovi a Ivanu Buchingerovi.

Statistiky Ronald Paradeiser Ivan Buchinger
Bilance MMA 17-8 41-8
KO/TKO 10-1 10-5
Submise 3-5 24-0
Bodová rozhodnutí 4-2 6-3
Věk 26 37
Výška 187 175
Background Karate Řecko-římský zápas
Váha Cca 70 kg Cca 70 kg
Klub Octagon Fighting Academy Team MMA Spirit

Paradeiser vs Buchinger 1 – výsledky zápasu Oktagon 21

Jak již bylo zmíněno výše, zápas Rony vs Buki už jednou na programu byl. Konkrétně na Oktagonu 21. Paradeiser tehdy dostal první šanci v titulovém zápase, Buchinger si naopak šel pro druhý šampionský pás. A celý zápas Paradeiser vs Buchinger 1 byl rozhodnut už v polovině prvního kola. Buchinger svého soupeře brutálně ukončil na submisi skrz hluboké škrcení. Níže se můžete podívat na tento překvapivý výsledek zápasu na přiložené záznamu.

Paradeiser vs Buchinger kurzy

Paradeiser vs Buchinger kurzy jsou vypsány jasně. Na prosté vítězství Paradeisera je u Tipsportu vypsán kurz 1.68, na Buchingera pak 2.11. Většina sázejících u Tipsportu věří Paradeiserovi, na jeho vítězství jich vsadilo přes 70 %. Dohromady bylo na prostá vítězství obou zápasníků vsazeno přes 0,7 milionu Kč. Oktagon kurzy jsou samozřejmě vypsány i na další příležitosti z tohoto zápasu. Pokud opravdu důvěřujete Paradeiserovi, může být velmi dobrá sázka na jeho vítězství skrz KO, TKO. Na tuto příležitost je kurz 3.10. Naopak u Ivana Buchingera je velmi zajímavá sázka na jeho výhru skrz submisi, která by mu mohla zaručit překvapivé vítězství. Na tuto příležitost je kurz 3.80.

TIP REDAKCE: počet zahájených kol méně než 4.5

V tomto zápase budou šance obou bojovníků velmi vyrovnané. Velmi špatně se proto odhaduje, na čí stranu se nakonec přikloní vítězství. Jedno je ale jasné. Oba zápasníci jsou pověstní tím, že souboje ukončují před limitem, který je navíc v tomto případě plných 5 kol. Jejich vlastní prohry jsou pak také většinou před limitem. Proto tipujeme počet zahájených kol méně než 4.5 s velmi zajímavým kurzem 1.68.

Náš tip Live stream TV Tipsport Live stream Oktagon TV Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Počet zahájených kol méně než 4.5 Spustit live stream Spustit live stream 1.68 1.64

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: wikipedie, tipsport, fortuna