Nizozemsko vs Rakousko kurzy a preview: EURO 2024


Oranjes svedou na dálku boj s Francií o první místo ve skupině na EURO 2024, uvidíme totiž duel Nizozemsko vs Rakousko. I ten může promluvit do boje o postup z prvních dvou příček, kurzy favorizují Nizozemce. Utkání se odehraje v úterý 25.6. od 18:00 a živě jej odvysílá ČT sport.

Nizozemsko vs Rakousko kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Nizozemsko potřebuje k prvnímu místu ve skupině vyhrát s lepším skóre než Francie
  • Rakousku k jistotě postupu na EURO 2024 stačí bod nebo neprohrát větším rozdílem
  • Na Nizozemsko je vypsán u Tipsportu kurz 2.15, na remízu 3.11 a na vítězství Rakouska 3.57

Nizozemsko vs Rakousko kurzy

Nizozemci byli spolu s Francouzi podle kurzů na EURO považováni za favority skupiny D, jenže Rakousko rozhodně není na odpis. Kurzy jsou tak vyrovnanější, než byste mohli čekat. Nizozemci jsou favorité, ale v poměrně vysokém kurzu 2.15. Na Rakousko si můžete vsadit v kurzu 3.57. Remízu poté najdete s kurzem 3.11.

Nizozemsko Náš tip
Rakousko

TIP NA SÁZENÍ – NIZOZEMSKO VYHRAJE

Na první pohled v tomto zápase není moc co vymýšlet. Nizozemsko nemá ještě jistý postup z prvních dvou příček, musí tedy hrát na vítězství. Navíc na dálku svede boj s Francií o první příčku, což by mu dávalo o dost lepší pozici do vyřazovací části. Vyloženě se tak nabízí zkusit výhru Nizozemska v příjemném kurzu 2.15. Zároveň by mohlo padnout i docela dost branek, oba týmy rády útočí a Oranjes k prvnímu místu potřebují i dobré skóre. To jsou naše tipy na sázení na EURO.
Nizozemsko vyhraje
Over 2.5 gólu
Oba týmy dají gól

Famózní fanoušci ženou Nizozemsko za úspěchem

Celý fotbalový svět zahltily příspěvky famózních nizozemských fanoušků v ulicích Německa. Na velice oblíbenou písničku „Links Rechts“ skáčou doleva a doprava a užívají si velkou párty. Mnohými jsou označováni za nejlepší fanoušky na Euru. A týmu to také docela šlape. Oranjes v prvním zápase otočili duel s Polskem a vyhráli 2:1, následně se silnou Francií uhráli remízu 0:0, což není vůbec špatný výsledek. Postup do osmifinále mají jistý, ne však z prvních dvou příček. K tomu musí získat s Rakouskem alespoň bod. Tým kolem Van Dijka ale budou chtít jistě zaútočit na první místo, kde se momentálně nacházejí. K tomu musí vyhrát a mít lepší skóre než Francie, aktuálně vedou o jeden vstřelený gól. Postoupit ze skupiny před Francií, to už z vás dělá adepta na to, kdo vyhraje EURO.

Překvapení turnaje Rakousko

Jestli hledáme překvapení turnaje, klidně to může být Rakousko. Naši sousedé odehráli vynikající duel proti Francii a prohráli jen 0:1 kvůli smolnému vlastnímu gólu. Následně si bezpečně poradili s Polskem, které porazili 3:1 a prakticky si zajistili postup do osmifinále. Rakousko má na Euru velice solidní tým složený převážně z Bundesligy, doplněný hráči ze Serie A. Celá jedenáctka je tak složená z hráčů hrajících v Top 5 ligách. Rakušané tak mají dokonce možnost zaútočit na postup z prvních dvou míst, což by ve skupině s Francií a Nizozemskem byla senzace. Stačí jim k tomu porazit Oranjes, případně by stačila i remíza, pokud by Francie prohrála s Polskem. Na výhru Polska jsou ale kurzy ještě vyšší než ty na výhru Rakouska.

Kde sledovat zápas Nizozemsko vs Rakousko

Duel Nizozemsko vs Rakousko na EURO 2024 se odehraje 25.6. od 18:00 na Olympiastadionu v Berlíně. Utkání odvysílá ČT sport. Mírný favorit je podle kurzů Nizozemsko. Oba týmy se ještě mohou objevit v pavouce EURO 2024.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
25.6. 2024, 18:00
Místo zápasu:
Olympiastadion, Berlín
Kurzy Tipsport:
2.15 vs 3.57
Kde sledovat:
ČT sport