Německo vs Dánsko kurzy a preview: EURO 2024


Základní skupiny EURO 2024 jsou za námi, čekají nás osmifinále. Vyřazovací souboje otevřel souboj Švýcarů s Itálií, poté nás čeká duel Německo vs Dánsko. Kurzy logicky favorizují domácí Němce. Utkání se odehraje v sobotu 29.6. od 21:00 a živě jej odvysílá ČT sport.

Německo vs Dánsko kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Německo z posledních 4 ME nebylo v semifinále jen jednou
  • Dánsko obhajuje bronz z posledního Eura
  • Na Německo je vypsán u Tipsportu kurz 1.61, na remízu 3.88 a na vítězství Dánska 5.93

Německo vs Dánsko kurzy

Německo se po výkonech ve skupině zařadilo, nejen podle kurzů na EURO k hlavním favoritům turnaje, případné čtvrtfinále se Španělskem se vidí jako malé finále. Logicky je tak v zápase považováno za velkého favorita a to v kurzu 1.61. Dánové ale umí překvapit těžšího soupeře a kurz 5.93 jistě může být pro někoho lákavý. Remízu poté najdete v kurzu 3.88.

Německo
Dánsko

TIP NA SÁZENÍ – UNDER 2.5 GÓLU

Němci se nebudou nikam moc hnát, inkasovat jako první a muset otáčet zápas proti houževnatým Dánům by mohlo být smrtící. Seveřané navíc ve skupině hráli "underově" všechny tři zápasy (1:1, 1:1, 0:0). Německo bude spíše držet balón a čekat na příležitost, riskovat otevření defenzivy rozhodně nebude. Proto by nemuselo padnout tolik gólů. Přidáváme ještě další tipy na sázení na EURO k zápasu Německo vs Dánsko.
Under 2.5 gólu
Oba dají gól - NE
1. poločas - under 0.5

Německo musí unést roli domácího favorita

Unést roli domácího favorita, a nakonec být tím, kdo vyhraje EURO 2024, není vůbec nic jednoduchého. V roce 2014 Brazílie snila o tom, že vyhraje domácí MS, ale v semifinále jí zesměšnilo právě Německo. O dva roky později sestavila Francie na domácí ME supertým, ale ve finále nestačila na Portugalsko. Na dalším Euru došla Anglie před domácím publikem také až do finále, jenže nestačila ve Wembley na Itálii. Němci jsou letos také na domácím turnaji považováni za favority a musí se vyhnout nástrahám tohoto tlaku. Skupinou prošli bez problému, v posledním duelu ukázali i velkou vnitřní sílu, když srovnali až v nastavení. Kvalitu dojít daleko Němci rozhodně mají.

Dánské dejavu?

Historie se opakuje, Dánsko opět postupuje ze skupiny se třemi body ze druhého místa. Před třemi lety prohrálo první dva duely, v tom posledním ale přejelo Rusko a zajistilo si druhé místo ve skupině. Teď si pro něj došlo třemi remízami a před Slovinskem je poslal dál z druhého místa menší počet žlutých karet. V roce 2021 Dánové došli až do semifinále, kde sahali po senzačním postupu do finále, jenže v prodloužení nestačili na domácí Anglii. Dokáží něco podobného zopakovat i tentokrát? Tým kolem kapitána Eriksena proti Anglii ukázal, že umí hrát se silnými soupeři a po většinu zápasu byl dokonce lepším celkem. Jenže Němci předvádějí o dost lepší výkony než Albion.

Kde sledovat zápas Německo vs Dánsko

Osmifinále Eura Německo vs Dánsko se odehraje 29.6. od 21:00 v Signal Iduna Parku v Dortmundu. Utkání bude vysílat ČT sport. Zápas rozhodne o tom, kdo postoupí do čtvrtfinále v pavouce EURO 2024. Favorit je podle kurzů domácí Německo.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
29.6, 21:00
Místo zápasu:
Signal Iduna Park, Dortmund
Kurzy Tipsport:
1.61 vs 5.93
Kde sledovat:
ČT sport