MS v hokeji – Švýcarsko vs Kazachstán, preview a tip na výsledek


V úterý 16.5. od 19:20 začíná na MS V hokeji 2023 souboj mezi výběry Švýcarska a Kazachstánu. Vypadá to na poměrně jednostranný zápas, Kazachstán má proti Švýcarsku opravdu malé šance. Zvlášť kvůli tomu, že většina jeho klíčových hráčů zůstala v zámoří či v KHL. Kazachstán tak sice překvapivě porazil Norsko na nájezdy 4:3, ale českému výběru podlehl 5:1. Oproti tomu Švýcarsko vyřídilo Slovinsko 7:0 a podobným způsobem i Norsko 3:0. Kurz na Švýcarsko je opravdu nízký, bude tedy třeba sázku vylepšit například handicapem.

MS v hokeji – Švýcarsko vs Kazachstán, preview a tip na výsledek

  • Švýcaři přijeli na mistrovství ve velmi dobré kondici, jak potvrdily jejich první dva zápasy.
  • Kazachstán naopak své nejlepší hráče vyslat nemohl, a proto je oslaben.
  • Kurz na prosté vítězství Švýcarska je 1.09, sázku bude tedy třeba okořenit například handicapem.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vítězství Švýcarska s handicapem – 2.5 1.42 1.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Švýcarsko vs Kazachstán
  • Soutěž: MS v hokeji
  • Čas zápasu: 16. 5. 2023, 19:20
  • Kde sledovat: ČT Sport, TV Tipsport

Kde sledovat Dánsko vs Rakousko?

Pátý hrací den a třetí zápas na MS pro Švýcarsko i Kazachstán. Oba týmy budou v tento den zakončovat dění na ledě v Rize, předcházet jim bude zápas mezi Slovinskem a Norskem. Podobně jako jiné zápasy, Švýcarsko vs Kazachstán můžete shlédnout na České televizi v úterý 16. 5. od 19:20. Live stream zdarma si můžete pustit také na TV Tipsport.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Švýcarsko vs Kazachstán 16. 5. 2023, 19:20 ČT Sport, TV Tipsport

Švýcarsko válcuje protivníky

Švýcarsko má velmi dobře poskládaný tým. Zapojilo se velké množství hráčů z domácí nejvyšší soutěže, která má obecně vysokou úroveň. Mezi ně patří také Ambühl, útočník hrající už svůj osmnáctý šampionát. Dorazily také posily z NHL, konkrétně Janis Moser z Arizony nebo třeba Malgin z Colorada. Z Winnipegu pak přijel Nino Niederreiter. I díky těmto hráčům si Švýcarsko vede tak dobře v rámci MS v hokeji skupiny B. Jak vítězství nad Slovinskem 7:0, tak nad Norskem 3:0 jsou velmi dobré výsledky, na které budou chtít Švýcaři navázat v tomto zápase.

Švýcarsko válcuje protivníky

Zdroj: thehockeywriters.com

Kazachstán byl nucen vyslat oslabené mužstvo

Poměrně dobrá úroveň týmu Kazachstánu na předchozích šampionátech byla dána především účastní kazašských hráčů narozených v jiných státech. Za Kazachstán tak hráli Blacker či Valk, kteří se narodili v Kanadě, nebo třeba Svedberg ze Švédska. Stejnou oporu kazašského výběru tvořili hráči z Ruska, Šalapov, Ševčenko či Sagadejev. Těm všem nyní kazašské úřady nepovolily start, protože se nevzdali občanství těchto států. Kazachstán tak musel poslat méně kvalitní tým, a MS v hokeji pavouk je pro ně téměř určitě mimo dosah. Porazili sice překvapivě Norsko na nájezdy, ale Čechům už v zápase podlehli 1:5. I přesto, že se ze začátku zápasu statečně drželi.

Kazachstán byl nucen vyslat oslabené mužstvo

Zdroj: english.news

Kurzy Švýcarsko vs Kazachstán

Bookmakeři nemohou mít u tohoto zápasu více jasno. Na Tipsportu je na prosté vítězství Švýcarska vypsán kurz 1.09, Betano pak uvádí kurz 1.05, podobná je situace i u Fortuny. Vítězství Kazachstánu či remíza je dle sázkových kancelářích prakticky nemožná, kurzy obvykle překračují hodnotu 20. Právě v tomto zápase se může hodit sázka s handicapem, která může z vítězství Švýcarska udělat zajímavou příležitost. Pokud nevíte, jak použít asijský handicap na MS v hokeji, připravili jsme pro vás tento článek.

Tip redakce: VYHRAJE ŠVÝCARSKO S HANDICAPEM – 2.5

Švýcarsko bude v zápasu s největší pravděpodobností dominovat, Kazachstán nemá dostatek dobrých hráčů na to, aby se postavil účinně na odpor. Švýcarsko zároveň v předchozích zápasech ukázalo, že dokáže dobře sázet góly do soupeřovy branky. Proto doporučujeme sázku s handicapem, například na handicap -2.5 pro Švýcarsko je kurz 1.42. Pokud švýcarskému výběru věříte více, jsou k dispozici i lepší kurzy pro vyšší handicapy.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vítězství Švýcarska s handicapem – 2.5 1.42 1.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, livesport