Magard vs Cartwright: Oktagon MMA preview a tip na sázení


Po premiéře v Manchesteru se Oktagon vrací do Velké Británie! Turnaj Oktagon 52 se koná v Newcastlu a jeho vrcholem bude zápas Magard vs Cartwright, tedy souboj prostořekého Dána s neméně upovídaným Britem. Galavečer se koná tuto sobotu 27. ledna a hlavní zápas uvidíme krátce před půlnocí.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Magard vs Cartwright: Oktagon MMA preview a tip na sázení

  • Magard při svém čtvrtém zápase v Oktagonu poprvé prohrál, v červenci jej o titul připravil Brazilec Lima.
  • Cartwright je v zápase menším outsiderem, v kariéře přitom odcházel poražený pouze jednou.
  • Na Magarda je vypsán u Tipsportu kurz 1,83 a na vítězství Cartwrighta 1,92.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Méně než 2,5 zahájených kol 2.50 2.76

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat Oktagon 52 a zápas Magard vs Cartwright?

Galavečer Oktagon live stream a zápas Magard vs Cartwright můžete sledovat živě na TV Tipsport či přes zakoupené PPV na stránkách organizace. Vysílat jej ovšem bude také Premier Sport 4 na Telly, nicméně je potřeba si sledování turnaje zakoupit.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Oktagon MMA 27. ledna, cca 23:30 Utilita Arena, Newcastle, Anglie 1.83 vs 1.92 TV Tipsport, PPV, Premier Sport 4

Magard v Oktagonu potvrdil své nesporné kvality

Jonas Magard v Oktagonu působí od září roku 2021. Při své premiéře zdolal Elnura Velieva a dostal titulovou šanci proti Filipu Mackovi. Ten neustále polehával na zemi a cítil, že na dánského Žraloka nestačí. Rozhodčí v tom měl jasno a Magard mohl slavit cenný skalp a titul Oktagonu. S Mackem měl mít odvetu, z důvodu zranění ale Čech vyfasoval Gustava Lopeze a ten si s ním pohrál. Lopez byl poté proti Magardovi favoritem, Žralok ale opět ukázal svou sílu a zkraje druhého kola titul obhájil. První porážka přišla v červenci minulého roku, když se proti němu postavil Felipe Lima, který byl pro české diváky velkou neznámou. Právě on ale dokázal na Magarda najít recept a po pětikolové bitvě se stal novým šampionem.

Cartwright v Oktagonu zdaleka neukázal vše

Jack Cartwright je oproti němu pro fanoušky Oktagonu poměrně velkou neznámou. Dosud jsme jej mohli vidět pouze jednou, když v Manchesteru na submisi ukončil Juniora Assise. V minulosti působil v Cage Warriors, ve které má pět výher bez porážky. Po této krásné sérii dostal příležitost startovat na Contenderu, který je akademií UFC. Na Joseho Johnsona ale nestačil a vysněnou smlouvu nedostal.

Magard vs Cartwright kurzy

Oktagon Kurzy nejsou pro oko zkušeného sázkaře kdovíjak lákavé. Jedná se totiž o pořádně vyrovnaný souboj, tudíž ani jeden z bojovníků nemá vypsaný kurz nad 2. Přesto se dá najít něco, co už by mohlo mnohé zaujmout. Nejsázenějším tipem na Tipsportu je sázka na vítěze a způsob výhry. Na to, že Magard vyhraje na KO, TKO či diskvalifikací je kurz 5.00. Očekává se přestřelka a zápas může lehce skončit v prvním kole. Na méně než 1.5 zahájených kol je kurz 3.88. Pro ty, kteří raději tolik neriskují, může být zajímavou variantou sázka na to, že souboj Magard vs Cartwright nebude ukončen na body nebo technickým rozhodnutím. Kurz je v tomto případě 1.98.

Tip redakce: Méně než 2,5 zahájených kol

Magard už nám své kvality předvedl, po porážce s Brazilcem Limou se může zdát, že přišel o svou auru. Cartwright se zase předvedl při debutu v Oktagonu nekompromisním výkonem a budí respekt. Zápas nemá jasného favorita, nicméně lepší bilancí a větší důvěryhodností v trashtalku se může pochlubit Brit, který navíc bude bojovat na domácí půdě. I proto se dá očekávat, že tento zápas neskončí na body. Od první minuty se čeká pořádná štípaná, jejíž vítězem se může zdát vlastně každý. Nejlepší sázkou je ale bezpochyby to, že zápas nedojde do bodového rozhodnutí. Kurz je navíc pořádně lákavý.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Méně než 2,5 zahájených kol 2.50 2.76
Cartwright vyhraje v 1. nebo 2. kole 4.94 5.00
Vítěz zápasu – Hunter 1.98 2.11

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedia