Losene Keita vs Niko Samsonidse: Oktagon 50 preview a tip na sázení


Jedním ze dvou titulových zápasů na Oktagonu 50 bude i ten o pás šampiona pérové váhy ve složení Losene Keita vs Niko Samsonidse. Známý africký striker a bývalý šampion lehké váhy se tak střetne s vycházející hvězdou Oktagonu. Souboj Keita vs Samsonidse bude na programu 9.12. po 22:30. V této analýze se lépe podíváme na formu obou zápasníků, vypsané kurzy a připojíme i odhad výsledku.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Losene Keita vs Niko Samsonidse: Oktagon 50 preview a tip na sázení

  • Losene Keita se vrací po nepříjemném zranění nohy a rád by získal titul v pérové váze. Vzhledem k tomu, že se musel vzdát i toho ve váze lehké.
  • Niko Samsonidse získal po velmi úspěšném startu v Oktagonu první příležitost na titul. Jakou má šanci?
  • Na tento titulový zápas jsou vypsány jednoznačné kurzy. Na prosté vítězství Keity je kurz 1.17, na Samsonidseho potom 4.54.
Náš tip Live stream TV Tipsport Live stream Oktagon TV Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Zvítězí Losene Keita skrz KO, TKO Spustit live stream Spustit live stream 1.60 1.40

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Keita vs Samsonidse
  • Soutěž: Oktagon 47
  • Čas zápasu: 9. 12. od 22:30
  • Kde sledovat: Tipsport TV, Oktagon PPV

Kde sledovat Keita vs Samsonidse live stream?

Keita vs Samsonidse live stream můžete sledovat hned na několika místech. Titulový zápas můžete samozřejmě vidět naživo, vstupenky na akci jsou stále k dispozici. Pro většinu českých diváků je ale mnohem přístupnější Oktagon MMA livestream, který mohou sledovat z pohodlí domova. Všechny zápasy Oktagonu můžete zhlédnout zdarma přes TV Tipsport, pokud máte účet u této sázkové kanceláře. Případně si můžete zakoupit PPV stream Oktagon TV za 319 Kč.

Oktagon Live stream přenos zdarma

Zápas Oktagonu 50 Plánovaný začátek Sledovat u Tipsportu
Losene Keita (BE) vs Niko Samsonidse (DE) 22:30 Začít sledovat
Ronald Paradeiser (SK) vs Ivan Buchinger (SK) 22:00 Začít sledovat
Vladimír Lengál (CZ) vs Samuel Bark (SE) 21:30 Začít sledovat
Matěj Peňáz (CZ) vs Ole Magnor (NO) 21:00 Začít sledovat
Rafael Xavier (BR) vs Dan Vinni (UK) 20:30 Začít sledovat
Jan Široký (CZ) vs Stefano Catacoli (UK) 20:00 Začít sledovat
Matěj Kuzník (CZ) vs Ebrahim Hosseinpour (DE) 19:30 Začít sledovat
Maté Kertész (HU) vs Ammari Diedrick (UK) 19:10 Začít sledovat
Ondřej Raška (CZ) vs Michal Kotalík (CZ) 18:50 Začít sledovat
Michal Konrád (CZ) vs Marco Novák (SK) 18:10 Začít sledovat

Keita půjde zasadit tvrdé KO

Losene Keita (11-1) je divákům Oktagonu jistě velmi dobře známý. Jedná se o bývalého šampiona lehké váhy, zúčastnil se také Tipsport Gamechangeru. Zároveň má za opaskem skalpy opravdu tvrdých soupeřů, jako je Buchinger, Paradeiser nebo třeba Ryšavý. Jeho hlavní zbraní jsou opravdu silné údery, se kterými dokáže držet smrtící tempo po celou dobu zápasu.

Keita půjde zasadit tvrdé KO

Zdroj: oktagon

Na Štvanici si při zápase s Matem Sanikidzem utržil velmi nepříjemné zranění nohy, které ho drželo mimo klec až do Oktagonu 50. Musel se zároveň vzdát titulu v lehké váze a prozatímního pásu ve featherweight. Je jasné, že si půjde tvrdě pro pás, zvlášť když už dříve pracně shodil pod váhový limit. Lze od něj očekávat rychlý nástup a silné rány, dokáže si ale velmi dobře poradit i na zemi, kde nebyl nikdy ukončen.

Niko Samsonidse bude chtít rozhodnout na zemi

Také Niko Samsonidse (10-2) není žádný nováček na poli bojových sportů. Jedná se o německého zápasníka s černým pásem v BJJ, stal se také šampionem největší světové BJJ organizace NAGA. Šest vítězství získal právě skrz submisi, na zemi je tedy opravdu nebezpečný. Zároveň jde o velmi agresivního fightera, který má rád zápas ukončený před limitem. Přesně takto ukončil většinu zápasů, do kterých kdy nastoupil.

Niko Samsonidse bude chtít rozhodnout na zemi

Zdroj: oktagon

V jeho kariéře byla vynucená pauza skoro 2 roky po velmi vážném zranění. Samsonidse se ale dokázal vrátit a poprvé ho diváci mohli vidět na Oktagonu 42. Na tento Oktagon program je ale zapsán jako outsider v očích diváků i bookmakerů. Bude se proto muset hodně snažit, aby v zápase zvítězil.

Keita vs Samsonidse porovnání zápasníků

Porovnání základních údajů o kariérách obou zápasníků může pomoci při rozhodování o tom, na koho vsadit. Níže jsme proto pro vás připravili tabulku s porovnáním Losene Keity a Nika Samsonidse.

Statistiky Losene Keita Niko Samsonidse
Bilance MMA 11-1 10-2
KO/TKO 7-1 3-1
Submise 0-0 6-0
Bodová rozhodnutí 4-0 1-1
Věk 25 let 28 let
Výška 175 cm 176 cm
Background Box BJJ
Váha Cca 65 kg Cca 65 kg
Klub Lamiro Fight Club Spitfire Gym

Losene Keita vs Niko Samsonidse kurzy

Losene Keita vs Niko Samsonidse kurzy vidí bookmakeři jasně. Na prosté vítězství Keity je u Tipsportu vypsán kurz 1.17, na Samsonidseho pak 4.54. Většina sázejících u Tipsportu také věří Keitovi, na jeho vítězství jich vsadilo téměř 100 %. Dohromady bylo na prostá vítězství obou zápasníků vsazeno přes 1,3 milionu Kč. Oktagon kurzy jsou samozřejmě vypsány i na další příležitosti z tohoto zápasu. Pokud opravdu důvěřujete Keitovi, může být velmi dobrá sázka na jeho vítězství skrz KO, TKO. Na tuto příležitost je kurz 1.60. Naopak v případě jeho soupeře je velmi zajímavá sázka na jeho výhru skrz submisi, která by mu mohla zaručit překvapivé vítězství. Na tuto příležitost je kurz 7.20.

TIP REDAKCE: VYHRAJE Losene keita skrz KO, tko

Pro tento zápas tipujeme vítězství Loseneho Keity, který by měl převážit skrz své tvrdé údery a dobrou obranu na zemi. Jeho soupeř se bude snažit dostat zápas na zem, ale Keita nebyl ještě nikdy ukončen na submisi. Do karet mu hraje také jeho schopnost držet smrtící tempo při rozdávání ran. I proto očekáváme jeho vítězství skrz KO, TKO.

Náš tip Live stream TV Tipsport Live stream Oktagon TV Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Zvítězí Losene Keita skrz KO, TKO Spustit live stream Spustit live stream 1.60 1.40

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓