KSI vs Tommy Fury – livestream zdarma a kurzy na zápas


Na rappera a Youtubera KSI čeká v boxerském ringu další oponent, tentokrát jím bude britský boxer Tommy Fury. Zápas na šest kol pod hlavičkou organizace Misfits boxing proběhne v Manchester Areně 14.10.2023 od 21:00. KSI vs Tommy Fury livestream zdarma bude dostupný i v ČR, také domácí sázkové kanceláře vypsaly na tento zápas kurzy. Mělo by jít o velmi zajímavou událost, KSI si na Furyho věří, přestože je mezi oběma soupeři obrovský rozdíl ve zkušenostech.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Logan Paul vs Dillon Danis – livestream zdarma a kurzy na zápas

  • Youtuber a rapper KSI už má za sebou 7 větších boxerských zápasů, připsal si v nich 5 vítězství. Jeho oponenti s ním ale vždy byli na srovnatelné úrovni.
  • Tommy Fury má za sebou 9 profesionálních zápasů, ve kterých vždy zvítězil. Pochází také ze slavné rodiny, jeho bratrem je šampion Tyson Fury.
  • Favoritem je zde jasně Tommy Fury, na jeho vítězství je vypsán kurz 1.30. Na jeho protivníka pak 3.15.
Náš tip Live stream TV Tipsport Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Tommy Fury Spustit Tipsport TV livestream 1.30 1.31

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: KSI vs Tommy Fury
  • Soutěž: Box
  • Čas zápasu: 14. 10. od 21:00
  • Kde sledovat: DAZN PPV, Tipsport TV

Kde sledovat KSI vs Tommy Fury livestream zdarma

KSI vs Tommy Fury livestream zdarma nebude tentokrát příliš dobře dostupný. Oficiálně je zatím k dispozici pouze PPV livestream na televizi DAZN. Některé české sázkové kanceláře ale vypsaly kurzy na tento souboj. A je možné, že se jim podaří získat práva na vysílání. V takovém případě by byl KSI vs Tommy Fury livestream zdarma dostupný například na TV Tipsport. Celý večer začíná od 19:00, samotný zápas by měl proběhnout zhruba od 21:00 14.10.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
KSI vs Tommy Fury 14. 10. od 21:00 DAZN PPV, Tipsport TV

KSI si věří na náročného oponenta

KSI byl jedním z Youtuberů, kteří zpopularizovali celebrity boxing ať už ve formě exhibic nebo profesionálních zápasů. Má za sebou už relativně úctyhodnou kariéru, na to že nejde o jeho hlavní zdroj příjmů a je do určité míry stále amatér. Absolvoval konkrétně 7 větších boxerských zápasů, kde si připsal 5 vítězství. Ve zbylých zápasech šlo o no contest nebo remízu.

KSI si věří na náročného oponenta

Zdroj: skysports.com

Tentokrát si ale pod hlavičkou Misfits boxing vybral opravdu těžkého soupeře. Tommy Fury je opravdu profesionální boxer, který je na úplně jiné úrovni než KSI. Mnoho jeho fanoušků si proto myslí, že se KSI zbláznil. Ten si ale věří a údajně poctivě trénuje, mimo jiné s Loganem Paulem. Toho čeká během stejného večera zápas Paul vs Danis. V minulosti se KSI připravoval i pod vedením Viddala Rileyho a Alexise Demetriadese. Velmi pravděpodobně se bude snažit o překvapivý knock-out, který by mu zajistil vítězství a relativně velkou porci uznání nejenom mezi vlastními fanoušky.

Fury jde po krku Youtube boxerům

Tommy Fury se dal veřejně slyšet, že chce během jednoho roku vyřídit všechny boxery z řad Youtuberů a dalších influencerů. Po vítězství nad Jakem Paulem je tak logickým krokem souboj proti KSI. Tommy Fury pochází ze slavné rodiny, jeho bratr je šampion Tyson Fury. Také jeho otec byl kvalitní boxer. Tommy má za sebou 9 zápasů, ve kterých vždy zvítězil. Kariéru ale na chvíli přerušil, aby se mohl věnovat roli v reality show Love Island.

Fury jde po krku Youtube boxerům

Zdroj: bloodyelbow

V zápase proti KSI hraje v jeho prospěch prakticky všechno, od více zkušeností po lepší kondici. Také publikum bude pravděpodobně na jeho straně, KSI je jasný outsider. Už samotný staredown byl velmi vyhrocený, oba soupeře od sebe musela odtahovat ochranka, zapojil se také Furyho otec. Ten předvedl snad lepší trashtalk než jeho syn.

Kurzy KSI vs Tommy Fury

Kurzy KSI vs Tommy Fury jsou velmi jednoznačné. U Tipsportu je na vítězství Tommyho Furyho vypsán kurz 1.30, u Fortuny 1.31. Obě sázkové kanceláře se tak shodnou. KSI pak od bookmakerů získal kurz 3.15 u Tipsportu a 3.40 u Fortuny. Na Furyho bylo u Tipsportu podáno přes 90 % všech tiketů. Další příležitosti na tento zápas zatím vypsány nebyly. S blížícím se datem zápasu ale sázkové kanceláře jistě připraví další kurzy KSI vs Tommy Fury.

Tip redakce: Vyhraje Tommy Fury

Tento souboj dle nás ovládne Tommy Fury, a to zejména díky zkušenostem z předchozích profesionálních zápasů. Jeho technika i výdrž by měly také zahrát roli. KSI sice není špatný boxer, ale jeho soupeři byli prozatím zápasníci nižší kvality. A tentokrát na Furyho stačit nebude.

Náš tip Live stream TV Tipsport Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Tommy Fury Spustit Tipsport TV livestream 1.30 1.31

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: wikipedie, tipsport, fortuna