Logan Paul vs Dillon Danis – livestream zdarma a kurzy na zápas


Známý Youtuber Logan Paul se postaví mistrovi brazilského jiu-jitsu a MMA zápasníkovi Dillonovi Danisovi v šestikolovém boxerském zápase. Souboj proběhne 14.10.2023 od 19:00 v Manchester Areně. Odehrávat se bude pod hlavičkou britské organizace Misfits Boxing. Logan Paul vs Dillon Danis livestream zdarma bude dostupný i v ČR, také české sázkové kanceláře vypsaly kurzy na tento zápas. Mělo by jít o velmi dobrou sportovní podívanou, souboj je zajímavý i díky trashtalku a osobní rovině, do které vše eskalovalo.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Logan Paul vs Dillon Danis – livestream zdarma a kurzy na zápas

  • Youtuber Logan Paul má za sebou už 3 velké boxerské zápasy a několik dalších wrestlingových utkání. Prozatím má skóre 2 remízy a 1 prohru.
  • Dillon Danis je mistrem v brazilském jiu-jitsu, zápasil také v rámci Bellatoru. Půjde o jeho první čistě boxerský zápas.
  • 88 % sázejících věří Loganu Paulovi, ten je i podle kurzů jasným favoritem. Na jeho vítězství je vypsán kurz 1.15, na Danise potom 4.60.
Náš tip Live stream TV Tipsport Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Logan Paul Spustit Tipsport TV livestream 1.15 1.10

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Logan Paul vs Dillon Danis
  • Soutěž: Box
  • Čas zápasu: 14. 10. od 20:00
  • Kde sledovat: DAZN PPV, Tipsport TV

Kde sledovat Logan Paul vs Dillon Danis livestream zdarma

Logan Paul vs Dillon Danis livestream zdarma bude tentokrát mnohem těžší získat než u předchozích boxerských zápasů celebrit. Oficiálně je zatím dostupný pouze PPV livestream u televize DAZN, která má exkluzivní práva na tento fight. Kurzy na zápas ale vypsal Tipsport i Fortuna. Je tedy možné, že se některé z těchto sázkových kanceláří podaří získat práva na Logan Paul vs Dillon Danis livestream. V takovém případě by byl k dispozici zdarma například na TV Tipsport. Celý večer začíná od 20:00, samotný zápas by měl proběhnout zhruba od 22:00 14.10. 2023.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Logan Paul vs Dillon Danis 14. 10. od 20:00 DAZN PPV, Tipsport TV

Logan Paul se do ringu vrací po 2 letech

Logan Paul, jeho bratr Jake a KSI stáli u zrodu celebrity boxingu. Tento trend se od jejich prvního amatérského zápasu v roce 2018 rozšířil po celém světě. Logan Paul má za sebou tři hlavní boxerské zápasy, z toho dva proti KSI, další proti Floydu Mayweatherovi Jr., patnáctinásobnému šampionovi v různých vahách. Připsal si dvě remízy a jednu prohru, poslední zápas proběhl v roce 2021. Od té doby se Paul věnoval spíše profesionálnímu wrestlingu. Do ringu se vrací po dvou letech na akci v Manchesteru, kde bude zápasit proti Danisovi. Dalším zápasem main card je KSI vs Tommy Fury. Paul na zápas trénuje mimo jiné se svým bratrem a bývalým soupeřem KSI, jeho trenérem byl také Milton Lacroix. Zápas je pro něj nyní už osobní záležitostí, vzhledem k tomu, že se Danis pustil na sociálních sítích do jeho snoubenky Niny Agdal.

Logan Paul se do ringu vrací po 2 letech

Zdroj: skysports.com

Dillon Danis rozpoutal mediální peklo

Dillon Danis je několikanásobným mistrem brazilského jiu-jitsu, získal také dvě vítězství skrz submisi v rámci Bellatoru. Trénoval také například s hvězdou UFC Conorem McGregorem. Od roku 2019 ale do žádného zápasu nenastoupil, na začátku tohoto roku například odvolal svou účast v souboji s rapperem KSI. Pokud by ale vycouval ze zápasu s Loganem Paulem, musí zaplatit velmi tučnou smluvní pokutu. Je také domluvený náhradník, bývalý zápasník z UFC, Mike Perry.

Dillon Danis rozpoutal mediální peklo

Zdroj: dailymail.co.uk

Byl to právě Danis, který na sociálních sítích a v rozhovorech rozpoutal pořádné mediální peklo. Do předzápasového trashtalku zatáhl i snoubenku Logana Paula, top modelku Ninu Agdal. Spor se z obou stran vyhrotil natolik, že došlo i k podání žaloby na Danise. Přesto zatím ze zápasu neodstoupil. Šanci rozhodně má, přestože neměl možnost trénovat s výše zmíněným McGregorem. Do zápasu ale nastupuje z pozice outsidera, mimo jiné proto, že jde o jeho první boxerský souboj.

Kurzy Logan Paul vs Dillon Danis

Kurzy Logan Paul vs Dillon Danis jsou jednoznačné. U Tipsportu je na vítězství Logana Paula vypsán kurz 1.15, u Fortuny 1.10. Danis pak získal u první zmíněné sázkové kanceláře kurz 4.60, u druhé pak dokonce 6.23. U Tipsportu věří Loganovi plných 88 % sázkařů. Další příležitosti kromě prostého vítězství jednoho ze soupeřů nebo remízy zatím na tento zápas sázkové kanceláře nevypsaly. S blížícím se termínem zápasu ale budou zveřejněny další kurzy Logan Paul vs Dillon Danis.

Tip redakce: Vyhraje Logan PAUL

V tomto zápase sázíme na vítězství Logana Paula, pokud do něj Dillon Danis opravdu nastoupí. Nahrává mu především to, že už 3 velké boxerské zápasy absolvoval. Jeho styl se také spíše hodí do souboje v postoji. Na rozdíl od Danise, který má návyky z brazilského jiu-jitsu a je tak dobrý zemař. Přestože je Danis zkušený fighter, do zápasu nenastoupil od roku 2019.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Logan Paul 1.15 1.10

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: wikipedie, tipsport, fortuna