Karlos Vémola vs Pavol Langer: Oktagon 47 preview a tip na sázení


Nejzajímavějším soubojem na Oktagonu 47 je bezesporu titulový zápas v polotěžké váze mezi Karlosem Terminátorem Vémolou a slovenským obrem Pavolem Langerem. Půjde doslova o střet dvou světů, excentrická hvězda československého MMA a skromný slovenský zápasník se střetnou o titul krále polotěžké váhy. Souboj Vémola vs Langer bude na program 7.10. po 22:30. V této analýze se lépe podíváme na formu obou zápasníků, vypsané kurzy a připojíme i odhad výsledku.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Karlos Vémola vs Pavol Langer: Oktagon 47 preview a tip na sázení

  • Karlos Terminátor Vémola bude v tomto zápase obhajovat svůj nejcennější pás. Půjde mu o jeho zápasnický odkaz.
  • Pavol Langer získal po velmi úspěšném roce šanci na první titulový zápas. Je to tak pro skromného obra z Košic obrovská příležitost.
  • Na tento titulový zápas jsou vypsány jednoznačné kurzy. Na prosté vítězství Vémoly je kurz 1.50, na Langera potom 2.45.
Náš tip Live stream TV Tipsport Live stream Oktagon TV Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Karlos Vémola na body nebo technickým rozhodnutím Spustit live stream Spustit live stream 2.60 3.00

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Vémola vs Langer
  • Soutěž: Oktagon 47
  • Čas zápasu: 7. 10. od 22:30
  • Kde sledovat: Tipsport TV, Oktagon PPV

Kde sledovat Vémola vs Langer livestream?

Vémola vs Langer livestream můžete sledovat hned na několika místech. Titulový zápas můžete samozřejmě vidět naživo, vstupenky na akci jsou stále dostupné. Pro většinu českých diváků je ale mnohem přístupnější Oktagon MMA livestream který mohou sledovat z pohodlí domova. Nejenom zápas Vémola vs Langer můžete zhlédnout zdarma přes TV Tipsport, pokud máte účet u této sázkové kanceláře. Případně si můžete zakoupit PPV Oktagon TV za 10.99 €.

Oktagon Live stream přenos zdarma

Zápas Oktagonu 47 Plánovaný začátek Kde sledovat
Karlos Vémola (CZ) vs Pavol Langer (SK) po 22:30 Spustit live stream
Ivan Buchinger (SK) vs Jakub Dohnal (CZ) po 18:00 Spustit live stream
Adam Palasz (PL) vs Sofiane Boukichou (FR) po 18:00 Spustit live stream
Mateusz Legierski (PL) vs Karol Ryšavý (SK) po 18:00 Spustit live stream
Marek Mazúch (SK) vs Jaime Cordero (DE) po 18:00 Spustit live stream
Lukasz Siwiec (PL) vs Amiran Gogoladze (GE) po 18:00 Spustit live stream
Robert Pukač (SK) vs Matouš Kohout (CZ) po 18:00 Spustit live stream
Lucia Szabová (SK) vs Alexandra Andersröd (SE) po 18:00 Spustit live stream
Gustavo Lopez (US) vs Beno Adamia (GE) po 18:00 Spustit live stream
Veronika Smolková (SK) vs Megan Morris (UK) po 18:00 Spustit live stream
Adam Horváth (HU) vs Ahmed Sami (EG) po 18:00 Spustit live stream

Vémola půjde tvrdě po submisi

Karlos Terminátor Vémola přistupuje k tomuto zápasu opravdu zodpovědně. Zápas proti Kinclovi si mohl dovolit prohrát, ale tentokrát půjde o jeho zápasnický odkaz a jeho nejcennější titul. Po nepříliš přesvědčivém výkonu na Štvanici tak pořádně šlápl na plyn a prodělal intenzivní přípravu. Trénoval v Ankosu, do Prahy se za ním sjížděli ti nejlepší trenéři a sparing partneři z Londýna.

Vémola půjde tvrdě po submisi

Při cestě do tréninkového kempu v Thajsku prodělal i intenzivní cvičné zápasy s vybraným dagestánskými grapplery. To vše s cílem dostat vysokého Langera na zem a rychle ho ukončit. Do zápasu jde tedy Vémola s jasným plánem. Ale i v případě rozhodnutí na body bude hrát v jeho prospěch Langerova výška. Díky té by Vémola mohl zasadit potřebné signifikantní údery, pokud překoná Langerovu obranu.

Prometheus Veličkovic má šanci na odvetu a postup do finále

Pavol Langer je pravým opakem Karlose Vémoly. Zatímco Terminátor si libuje v extravagantním životě a slávě jednoho z nejlepších MMA zápasníků v ČR a na Slovensku, Langer je velmi skromným bojovníkem. Spolu s kariérou zápasníka se věnuje i dalšímu zaměstnání, v Košicích žije relativně všední život. O to silnější je jeho postupná cesta až do vrchních příček Oktagonu.

Prometheus Veličkovic má šanci na odvetu a postup do finále

Zdroj: cagesidepress.com

V posledním roce dokázal Langer vyřídit dva velmi silné protivníky. Nejprve to byl neporazitelný Brazilec Rafael Xavier, a pak německý knockouter Alexander Poppeck. Díky tomu získal vysoký Slovák šanci ve svém prvním titulovém zápase. Do karet mu hraje jeho výška i věkový rozdíl. Plus představuje i jeho neotřelý bojový styl, na který není snadné reagovat. I tak ale před ním stojí obrovská výzva, jestli má od Vémoly titul opravdu získat.

Vémola vs Langer porovnání zápasníků

Při rozhodování o tom, na kterého ze soupeřů vsadit může jistě pomoci i vzájemné porovnání jejich statistik a bojových stylů. V tabulce níže najdete porovnání Karlose Vémoly a Pavola Langera.

Statistiky Karlos Vémola Pavol Langer
Bilance MMA 35-7 12-9
KO/TKO 8-1 4-3
Submise 19-3 5-1
Bodová rozhodnutí 8-3 3-5
Věk 38 let 32 let
Výška 183 cm 196 cm
Background Grappling Karate
Váha 92,99 kg 92,99 kg
Klub Reinders MMA MMA Psycho Team Košice

Názor Patrika Kincla na zápas Vémola vs Langer

Není žádným překvapením, že se k nadcházejícímu zápasu vyjádřil i Patrik Kincl. Ten je totiž častým komentátorem zápasů svého největšího rivala. Tentokrát vsází jasně na Pavola Langera. Nechal se slyšet, že jestli Vémola nastoupí do zápasu ve stejné kondici jako na štvanickém Oktagonu, moc šancí mu nedává. Podobný názor mají i fanoušci Oktagonu. V nedávném dotazníku jich 60 % favorizuje Langera.

Karlos Vémola vs Pavol Langer kurzy

Karlos Vémola vs Pavol Langer kurzy vidí bookmakeři jasně. Na prosté vítězství Vémoly je u Tipsportu vypsán kurz 1.50, na Langera pak 2.45. Většina sázejících u Tipsportu také věří Vémolovi, na jeho vítězství jich vsadilo téměř 70 %. Dohromady bylo na prostá vítězství obou zápasníků vsazeno přes 2.5 milionu Kč. Oktagon kurzy jsou samozřejmě vypsány i na další příležitosti z tohoto zápasu. Pokud opravdu důvěřujete Terminátorovi, může být velmi dobrá sázka na jeho vítězství skrz submisi. Na tuto příležitost je kurz 3.10. Naopak v případě Langera je velmi zajímavá sázka na jeho výhru skrz bodové rozhodnutí. Na tuto příležitost je kurz 4.00.

TIP REDAKCE: VYHRAJE KARLOS VÉMOLA NA BODY NEBO TECHNICKÝM ROZHODNUTÍM

V tomto zápase tipujeme, že převáží výdrž, zkušenosti a technika Karlose Vémoly. Ten se bude už od začátku snažit o přesun zápasu na zem a rychlé ukončení. Langer byl ale na submisi ukončen jenom jednou, takže je pravděpodobné, že se takovým pokusům ubrání. To samé lze ale říct o jeho snahách o KO pro Vémolu. V zápase tak pravděpodobně dojde na bodové rozhodnutí, kde by měl mít navrch Vémola.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Karlos na body nebo technickým rozhodnutím 2.60 3.00

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓