Francie vs Polsko kurzy a preview: EURO 2024


Skupiny na EURO 2024 pomalu vrcholí, v úterý dojde mimo jiné i na souboj Francie vs Polsko. Kurzy sázkových kanceláří hrají poměrně jasně ve prospěch Francie. Na její triumf si můžete vsadit v kurzu 1.30. Utkání se odehraje v úterý 25. června od 18:00 a živě jej odvysílá televizní stanice ČT2.

Francie vs Polsko kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Francie již má jistý postup ze skupiny, k prvnímu místu však zřejmě bude potřebovat vítězství
  • Polsko po dvou odehraných zápasech na EURO 2024 již nemůže postoupit
  • Na Francii je vypsán u Tipsportu kurz 1.30, na remízu kurz 5.83 a na výhru Polska kurz 10.80

Francie vs Polsko kurzy

Francie je podle kurzů na EURO poměrně jednoznačný favorit tohoto utkání, otázkou však zůstává, zda tuto roli potvrdí výběr zkušeného kouče Didiera Deschampse i na hřišti. Na triumf Francie si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.30, což vzhledem k motivaci francouzského celku rozhodně není špatné.

Francie Náš tip
Polsko

TIP NA SÁZENÍ – VÍTĚZSTVÍ FRANCIE

Pokud si Francie poradí s Polskem a Nizozemsko porazí Rakousko, rozhodne o konečném pořadí ve skupině až skóre. To má momentálně lepší Nizozemsko, neboť vstřelilo více gólů. Očekáváme proto, že se finalisti mistrovství světa v Kataru pokusí zvítězit co nejvyšším rozdílem. Polsko již navíc nehraje o postup ze skupiny, a proto nemusí mít takovou motivaci. Náš tipy na sázení na EURO je, že by měla Francie bez větších problémů zvítězit.
Vítězství Francie
Francie vyhraje s čistým kontem
Francie vyhraje alespoň o 3 góly

Francie pomýšlí na postup z prvního místa

Francie držela v souboji s Nizozemskem míč více na svých kopačkách, ke gólu to však nevedlo. Naopak Nizozemsko se mohlo radovat po gólu Xaviho Simonse, nicméně gólu předcházela ofsajdová situace. Branka proto nemohla být uznána a zápas tak nakonec skončil bezgólovou remízou. Pokud chce tedy Francie postoupit do osmifinále z prvního místa, měla by našeho severního souseda porazit co největším rozdílem. Motivace na straně favorita proto rozhodně nebude chybět, Francouzi totiž chtějí být nakonec těmi, kdo vyhraje EURO 2024.

Polsko bez šance na postup

Polsko přišlo o své postupové šance prohrou 3:1 s Rakouskem. Na úvodní gól utkání sice ještě dokázalo zareagovat, následně však Rakousko potvrdilo roli mírného favorita tohoto střetnutí a přidalo další dva góly. Výběr trenéra Michala Probierze tak zůstává beznadějně poslední. Za této situace by navíc nemusel do zápasu zasáhnout ani Robert Lewandoski, kmenový hráč Barcelony. Ten si totiž v generálce s Tureckem přivodil zranění a objevením se v základní sestavě by riskoval jeho případné obnovení. Vysoké kurzy na výhru Polska tak dokonale vystihují situaci.

Kde sledovat zápas Francie vs Polsko

Pro oba národní týmy se jedná o poslední zápas v základní skupině. Polsko se tímto vystoupením rozloučí s celým šampionátem, Francii, která je v utkání podle kurzů jasný favorit, čeká pavouk EURO 2024. Zápas se odehraje v úterý 25. června od 18:00 v Signal Iduna Parku, stánku Borussie Dortmund. Utkání odvysílá živě televizní stanice ČT2.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
25.6. 2024, 18:00
Místo zápasu:
Signal Iduna Park, Dortmund
Kurzy Tipsport:
1.30 vs 10.80
Kde sledovat:
ČT 2