Francie vs Belgie kurzy a preview: EURO 2024


Jedním z nejlákavějších střetů v osmifinále EURO 2024 bude jistě duel Francie vs Belgie. Oba týmy by rády postoupily, kurzy však celkem jasně favorizují Francii. Utkání se odehraje v pondělí 1.7. od 18:00 a živě jej odvysílá ČT sport.

Francie vs Belgie kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Oba týmy nečekaně nedokázaly vyhrát svou skupinu
  • Z posledních 5 duelů vyhrála dvakrát Francie, jednou Belgie a dvakrát se zrodila remíza
  • Na Francii je vypsán u Tipsportu kurz 1.91, na remízu 3.20 a na vítězství Belgie 4.50

Francie vs Belgie kurzy

Největší lákadlo v osmifinále a jediný duel, kde se setkávají dva top týmy. Francie chce napravit zklamání z posledního Eura, kde skončila už v osmifinále. Belgičané zase to z MS 2022, kde vypadli už ve skupině. Favorit sázkových kanceláří je podle kurzů na EURO Francie a to v kurzu 1.91. Pokud věříte, že Belgie dokáže zdolat favorita na celkové vítězství v základní hrací době, můžete zkusit zahrát kurz 4.50. Remíza je poté vypsána na 3.20.

Francie Náš tip
Belgie

TIP NA SÁZENÍ – FRANCIE VYHRAJE

Ano, od Francie se ve skupině čekalo víc. Jeden vstřelený gól a jeden vlastní ze tří zápasů je skutečně málo. Na druhu stranu inkasovali Les Bleus jen jednou a defenziva jim šlape. A jak se říká, útok vyhrává zápasy, defenziva tituly. Belgie ve skupině nepředváděla dobré výkony, prohrála se Slovenskem a remizovala s Ukrajinou. Francie by si měla výhru pohlídat. Zároveň by zápas mohl být chudý na góly. V tabulce je souhrn našich tipů na sázení na EURO k zápasu Francie vs Belgie.
Francie vyhraje
Under 2.5 gólu
1. poločas - under 0.5

Francie chce konečně dobýt Evropu

Didier Deschamps s Francií v roce 2018 dokázal fotbalově dobýt svět, o čtyři roky později to málem zopakoval, měl však smůlu na penalty. Ale zatímco na mistrovství světa Les Bleus kralují, Euro jim nesedí. V roce 2016 doma přitom byli blízko, ve finále v Paříži ale nestačili na Portugalsko v prodloužení a jen těsně nebyli těmi, kdo vyhraje EURO 2024. Na posledním Euru zažili velké zklamání, když vypadli už v osmifinále se Švýcarskem. Teď mají Francouzi jasný cíl – konečně dobýt také Evropu. Ve skupině nijak nezářili, sázeli spíše na pragmatičtější fotbal, ale to ostatně dělali i v roce 2018 v Rusku a vyneslo jim to zlato.

Role outsidera Belgii pomůže

Belgie byla poslední roky pod velkým tlakem. Měla totiž k dispozici zlatou generaci okolo Hazarda, De Bruyneho, Lukaka, Courtoise a dalších. Dlouho se držela na prvním místě žebříčku FIFA a očekával se nějaký úspěch. Jenže ten nepřicházel a Red Devils byli pod velkým tlakem. Ten z nich teď v osmifinále trochu spadne, protože vyřazení se silnou Francií by rozhodně nebylo bráno jako neúspěch. Role kurzového outsidera tak Belgii může jistě pomoct. Ve skupině se ale také moc nepředvedla, dokázala porazit jen Rumunsko, jinak padla se Slovenskem a remizovala s Ukrajinou. Proti Francii se bude spoléhat na genialitu De Bruyneho a probuzení Lukaka.

Kde sledovat zápas Francie vs Belgie

Osmifinále Francie vs Belgie na EURO 2024 se odehraje 1.7. od 18:00 v Merkur Spiel-Areně v Düsseldorfu. Utkání bude vysílat ČT sport. Zápas rozhodne o tom, kdo postoupí do čtvrtfinále v pavouce EURO 2024. Favorit je podle kurzů Francie.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
1.7, 18:00
Místo zápasu:
Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf
Kurzy Tipsport:
1.91 vs 4.50
Kde sledovat:
ČT sport