David Kozma vs Bojan Veličkovic: Oktagon 46 preview a tip na sázení


Hlavním tahákem Oktagonu 46 je bezesporu jeden ze semifinálových soubojů pyramidy Tipsport Gamechangeru v podání Davida Kozmy a jeho srbského soupeře, Bojana Veličkovice. Kozma je jediným Čechem, který se na galavečeru ve Frankfurtu představí, turnaji dominují zahraniční jména. S Prometheem půjde Růžový panter Kozma do klece podruhé, souboj Kozma vs Veličkovic bude na program 16.9. po 22:00. V této analýze se lépe podíváme na formu obou zápasníků, vypsané kurzy a připojíme i odhad výsledku..

David Kozma vs Bojan Velickovic - Oktagon 46 preview a tip na sázení

  • David Kozma začal Tipsport Gamechanger těsným vítězstvím proti Polákovi Siwiecovi, poté si ale spravil reputaci vítězstvím nad Alexem Lohorém.
  • Prometheus Veličkovic vyřídil v předchozím kole pyramidy Kelta Jungwirtha, v prvním kole si pak poradil s moldavským Drákulou Ionem Surduem.
  • Na druhý společný zápas Růžového pantera a Promethea jsou vypsány jednoznačné kurzy. Na prosté vítězství Kozmy je u Tipsportu 1.56, na Promethea 2.29.
Náš tip Live stream TV Tipsport Live stream Oktagon TV Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje David Kozma na body nebo technickým rozhodnutím Spustit live stream Spustit live stream 2.30 2.15

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Kozma vs Veličkovic
  • Soutěž: Oktagon 46
  • Čas zápasu: 16. 9. od 22:00
  • Kde sledovat: Tipsport TV, Oktagon PPV

Kde sledovat Kozma vs Veličkovic livestream?

Kozma vs Veličkovic livestream můžete sledovat hned několika způsoby. Semifinálový zápas můžete samozřejmě sledovat přímo ve Frankfurtu, vstupenky jsou stále dostupné. Pro většinu českých je ale mnohem přístupnější Oktagon který mohou sledovat z pohodlí domova. Nejenom zápas Kozma vs Veličkovic můžete sledovat zdarma přes TV Tipsport, pokud máte účet u této sázkové kanceláře. Případně si můžete zakoupit PPV Oktagon TV za 10.99 €.

Oktagon Live stream přenos zdarma

Zápas Oktagonu 46 Plánovaný začátek Kde sledovat
Katharina Dalisda (DE) vs Jacinta Austin (AU) sobota po 18:00 Spustit live stream
David Kozma (CZ) vs Bojan Veličkovic (RS) sobota po 18:00 Spustit live stream
Christian Jungwirth (DE) vs Ioannis Palaiologos (GR) sobota po 18:00 Spustit live stream
Louis Glismann (DK) vs Andreas Michailidis (GR) sobota po 18:00 Spustit live stream
Marcel Grabinski (DE) vs Leandro Silva (BR) sobota po 18:00 Spustit live stream
Kerim Engizek (TR) vs Matias Juarez (AR) sobota po 18:00 Spustit live stream
Deniz Ilbay (DE) vs Marco Novák (SK) sobota po 18:00 Spustit live stream
Niko Samsonidse (DE) vs Nicolae Hantea (ML) sobota po 18:00 Spustit live stream
František Fodor (SK) vs Vlado Šikic (HR) sobota po 18:00 Spustit live stream
Endrit Brajshori (DE) vs Tayo Odunjo (UK) sobota po 18:00 Spustit live stream
Jan Široký vs Ondřej Petrášek pátek po 18:00 Spustit live stream

David Kozma si jde pro vítězství

David Kozma patří bezesporu mezi nejznámější MMA zápasníky na české scéně. Za sebou má už 32 vítězných zápasů, za svou kariéru utržil pouze 12 porážek. Poslední s Kaiko Britem před nástupem do Tipsport Gamechangeru. Ten otevřel nepřesvědčivým vítězstvím s Polákem Siwiecem, po kterém následoval povedený zápas s Alexem Lohorém. V tom už jsme mohli vidět suverénního Růžového pantera, který v předchozích zápasech chyběl.

David Kozma

S Prometheem Veličkovicem už Kozma zápasil a dovedl ho ukončit ve čtvrtém kole jejich duelu na Oktagonu 29. Kozma je velmi silný na zemi i v postoji, zároveň má velmi dobré kardio. A právě na výdrži, technice a větší dravosti by chtěl postavit i výkon v tomto společném zápase.

Zdroj: youtube.com

Zápasník Bilance Věk a výška Domovský gym
David Růžový panter Kozma 32 výher, 12 porážek 31 let, 183 cm Primmat Gym

Prometheus Veličkovic má šanci na odvetu a postup do finále

Bojan Prometheus Veličkovic patří mezi elitu welterové váhy Oktagonu. Působil také v UFC, dlouhodobě také trénuje v USA pod vedením velmi kvalitních trenérů a sparing partnerů. Ve čtvrtfinálovém zápase si poradil s brutálním Keltem Jungwirthem, na kterém vyzkoušel svoje pověstné škrcení.

Bojan Velickovic

Zdroj: cagesidepress.com

Prometheus je velmi dobrý v soubojích na zemi, podobně jako Kozma. Velmi nebezpečné jsou ale i jeho kopy v postoji, jedinou menší slabinou byla výdrž, která přispěla k jeho prohře v posledním zápase s Kozmou. Na té ale zapracoval, zápas bude mít tentokrát jenom 3 kola. S Růžovým panterem ho čeká těžký zápas, který pravděpodobně skončí na body. Oba soupeři mají totiž velmi podobný styl.

Zápasník Bilance Věk a výška Domovský gym
Bojan Prometheus Veličkovic 23 výher, 12 porážky 34 let, 183 cm Elevation Fight Team

David Kozma vs Bojan Veličkovic kurzy

Kozma vs Veličkovic kurzy vidí bookmakeři jasně. Na prosté vítězství Kozmy je u Tipsportu vypsán kurz 1.56, na Veličkovice pak 2.29. Většina sázkařů u této kanceláře také věří Kozmovi, na jeho vítězství jich vsadilo přes 80 %. Dohromady bylo na vítězství obou zápasníků vsazeno přes půl milionu Kč. Oktagon kurzy jsou samozřejmě vypsány i na další aspekty v tomto zápasu. Pokud například věříte Růžovému panterovi, může být velmi dobrá sázka na jeho vítězství skrz bodové rozhodnutí. Na tuto příležitost je kurz 2.30. Také u Promethea je nejpravděpodobnější vítězství na body, přestože kurz je zde výrazně riskantnější, 3.70.

TIP REDAKCE: VYHRAJE DAVID KOZMA NA BODY NEBO TECHNICKÝM ROZHODNUTÍM

V tomto zápase tipujeme, že převáží výdrž a vytříbená technika Davida Kozmy. Přestože se jeho soupeř od minulého společného zápasu obrovsky posunul, Kozma by si měl vítězství pohlídat. Zároveň odhadujeme vítězství na body, to plně odpovídá stylu Davida Kozmy během posledních zápasů. Žádné nečekané ukončení na KO či TKO, pokusům o submisi by se měl Veličkovic dobře ubránit, styl obou zápasníků je velmi podobný.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje David Kozma na body nebo technickým rozhodnutím 2.30 2.15

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓