Dánsko vs Srbsko kurzy a preview: EURO 2024


Souboj o postup v zamotané skupině C, to je duel Dánsko vs Srbsko. Každý tým z této skupiny má ještě šanci postoupit, zároveň kromě Anglie ještě všichni mohou ukončit svou cestu na Euro. Kurzy favorizují Dánsko, na které si vsadíte v kurzu 2.26. Utkání se odehraje v úterý 25.6. od 21:00 a živě jej bude vysílat ČT2.

Dánsko vs Srbsko kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Dánové mají na EURO 2024 dva body za dvě remízy, k postupu mají více cest
  • Srbové mají ve skupině jeden bod a k postupu potřebují vyhrát
  • Na Dánsko je vypsaný u Tipsportu kurz 2.26, na remízu 3.62 a na vítězství Srbska 3.24

Dánsko vs Srbsko kurzy

Souboj Dánsko vs Srbsko měl být přímý duel o druhou příčku, počítalo se, že oba týmy postoupí a rozdají si to jen o to, kdo půjde z lepší pozice. Jenže Dánsko, ani Srbsko nedokázali porazit Slovince a před posledním kolem je tak situace velice zapeklitá. Favorit v utkání je podle kurzů na EURO Dánsko, které na posledním Euru došlo do semifinále. Na jeho výhru si vsadíte v kurzu 2.26. Na Srbsko si můžete vsadit v kurzu 3.24, remízu poté v kurzu 3.62.

Dánsko Náš tip
Srbsko

TIP NA SÁZENÍ – DÁNSKO VYHRAJE

Souboj o postup, který ještě nemá nikdo v kapse. Dánsku by nejspíše stačila i remíza, ale spoléhat se na to nemůže. Srbové naopak potřebují za každou cenu vyhrát a i při remíze by tak mohli riskovat a otevřít obranu jako Skotové s Maďarskem. Dánové mají větší kvalitu, naopak Srbové ani přes velkou útočnou sílu moc neukázali. Proto se tak nabízí zkusit výhru Seveřanů v lákavém kurzu. Přidáváme i další tipy na sázení na EURO.
Dánsko vyhraje
1. poločas - Under 1.0
Oba týmy dají gól

Dánské dejavu

Dánové prožívají na letošním Euru tak trochu dejavu. Na posledním mistrovství Evropy byli totiž považováni za černé koně turnaje, jenže začátek jim vůbec nevyšel. Nejprve podlehli Finsku, následně také Belgii, po dvou kolech měli 0 bodů a s jejich postupem to vypadalo bídně. Jenže potom rozstříleli Rusko 4:1, kromě Belgie měli všechny tři týmy 3 body a Dánové šli dál dokonce z druhého místa a došli až do semifinále, kde nestačili v prodloužení na domácí Anglii. Ani teď Dánům začátek nevyšel, když jen remizovali se Slovinskem. Dělba bodů s Anglií se ale na druhou stranu dá brát jako docela úspěch. V posledním zápase stačí Dánsku bod, pokud Slovinsko neporazí Anglii. Dánové tak mohou i nadále doufat, že budou těmi, kdo vyhraje EURO 2024.

Zklamání ze strany Srbska

Srbsko bylo mnohými považováno za černého koně turnaje. Aby ne, útočná síla v podobě Mitroviče, Vlahoviče, Tadiče či Joviče je ohromná. Jenže Srbové to zkrátka na velkém turnaji nedokážou rozbalit jako v kvalifikaci. S Anglií prohráli 0:1, což by nebylo nic šokujícího, ale Srbové prohrávali navzdory kurzům i se Slovinskem a alespoň bod musel až v 95. minutě zachraňovat Jovič. Teď si to rozdají s Dánskem o postup. Výhra je posune do osmifinále z druhého místa, pokud Slovinsko neporazí Anglii. Remíza by ještě udržela Srby ve hře na postup ze třetího místa, ale museli by čekat na výsledky ostatních zápasů a šance by byly minimální.

Kde sledovat zápas Dánsko vs Srbsko

Duel Dánsko vs Srbsko na EURO 2024 se odehraje 25.6. od 21:00 v Allianz Aréně v Mnichově. Utkání bude vysílat ČT sport. Mírný favorit je podle kurzů Dánsko. Oba týmy ještě můžeme vidět v pavouce EURO 2024.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
25.6. 2024, 21:00
Místo zápasu:
Allianz Arena, Mnichov
Kurzy Tipsport:
2.26 vs 3.24
Kde sledovat:
ČT2