Chorvatsko vs Itálie kurzy a preview: EURO 2024


Duel Chorvatsko vs Itálie na EURO 2024 nabídne postupovou bitvu. Chorvatsko musí zápas zvládnout, jinak se s turnajem nejspíš může rozloučit. Italové na druhé straně mohou při shodě výsledků skončit klidně i na posledním místě skupiny, a proto by v zápase jako mírný favorit měli bodovat. Utkání se odehraje v pondělí 24. června ve 21:00. Přímý přenos divákům nabídne ČT sport.

Chorvatsko vs Itálie kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Chorvatsko v případě prohry ze základní skupiny nepostoupí poprvé od roku 2012. Pokud skóruje Ivan Perišič, dostane se na 2. místo v tabulce střelců Chorvatska na EURO.
  • Itálie od roku 2000 chyběla pouze jednou ve vyřazovací fázi, vypadnutí na EURO 2024 by měl zabránit zisk alespoň 1 bodu.
  • Tipsport vypisuje na Chorvatsko kurz 3.31, na remízu 3.37 a na výhru Itálie 2.33.

Chorvatsko vs Itálie kurzy

Sázková kancelář Tipsport vypisuje na zápas velmi vyrovnané kurzy na EURO. Lehkým outsiderem je Chorvatsko v kurzu 3.31. Ve prospěch Modriče a spol hraje fakt, že Chrovaté proti Itálii nikdy neprohráli, všech 8 vzájemných zápasů skončilo buď jejich výhrou nebo remízou. Na remízu je vypsaný kurz 3.37. Na výhru Itálie, která nepřevedla dobrý výkon proti Španělsku, je kurz 2.33.

Chorvatsko
Itálie

TIP NA SÁZENÍ – NEPROHRA CHORVATSKA

Poslední 2 vzájemné zápasy nabídly nerozhodné skóre po 1. poločase, což by se mohlo uskutečnit i tentokrát. Andrej Kramarič byl v dresu Chorvatska u všech podstatných momentů v zápase s Albánií a turnaj mu zatím celkem svědčí. Útočník Hoffenheimu by tak mohl přidat svůj 2. gól na německém šampionátu. To jsou naše tipy na sázení na EURO.
Neprohra Chorvatska
Remíza v poločase
A. Kramarič dá gól

Chorvatsko nechce ukončit zlatou éru vypadnutím ve skupině

Chorvaté od roku 2018 zažívají fotbalový boom. Stříbrné medaile na Mistrovství světa v Rusku doplnila sestava kolem veterána Luky Modriče bronzovými medailemi v Kataru. EURO 2024 zatím však chorvatskému týmu příliš nesedí, jednoznačná prohra se Španěly a poté utrápená remíza s Albánií. Nebýt několika minutového výpadku, který Albánce potkal, nejspíše by Chorvatsko nemělo na kontě žádný bod a pomalu by se s turnajem loučilo. Modrič ani jeho parťáci zatím však nehází naděje do koše. Pro jistotu postupu musí Chorvatsko porazit Itálii, jelikož velmi záporné skóre z úvodního duelu Chorvaty nepustí dál v případě remízy. Jistou nadějí může být fakt, že bývalá jugoslávská země s Italy nikdy neprohrála. Na neprohru Chorvatska vsadíte v kurzech kolem 1.60.

Itálie nemá nic jistého

Zápas s Albánií byl poznamenaný špatně vhozeným autem Domenica Dimarca, který poslal soupeře do vedení. Naštěstí se Italům, díky skvěle sehraným autovým vhazováním a standardním situacím, podařilo skóre překlopit na svou stranu a zvítězit. Na zápas se Španělskem by však fotbalová země nejraději zapomněla. Směrem dopředu tým vůbec nic nepřevedl a v defenzivě si nikdo nevěděl rady s Nico Williamsem ani Lamine Yamalem. Italové ve finále mohou být rádi, že zápas skončil pouze nejtěsnějším možným rozdílem. Itálie pro jistotu postupu musí získat minimálně 1 bod. V případě jistých okolností by totiž mohla skončit i na posledním místě, a to by znamenalo konec na turnaji. Tato situaci se ovšem nejeví příliš reálně, jelikož by Italové museli prohrát svůj zápas a Albánci porazit Španělsko. Obhájí Italové titul a budou nakonec těmi, kdo vyhraje EURO 2024?

Kde sledovat zápas Chorvatsko vs Itálie

Duel Chorvatsko vs Itálie o postupové naděje na EURO 2024 se odehraje v úterý 24. června s úvodním výkopem ve 21:00. Přímý přenos z lipské Red Bull Areny nabízí ČT sport. Oba týmy mají naděje na to, zahrát si v pavouce EURO. Mírný favorit je podle kurzů Itálie.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
24.6. 2024, 21:00
Místo zápasu:
Red Bull Arena, Lipsko
Kurzy Tipsport:
3.31 vs 2.33
Kde sledovat:
ČT sport