Chorvatsko vs Albánie kurzy a preview: EURO 2024


První kolo zápasů v základní skupinách EURO 2024 skončilo, čeká nás druhá runda, kterou načne duel Chorvatsko vs Albánie. Kurzy hovoří jasně ve prospěch Chorvatska, na jehož výhru si vsadíte v kurzu 1.50. Utkání začne ve středu 19.6. v 15:00 a živě jej odvysílá ČT sport.

Chorvatsko vs Albanie kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Chorvaté v prvním duelu EURO 2024 vyhořeli se Španělskem
  • Albánie vstřelila proti Itálii nejrychlejší gól v historii Eura
  • Na Chorvatsko je u Tipsportu vypsán kurz 1.50, na Albánii 7.04, na remízu je kurz 4.18

Chorvatsko vs Albánie kurzy

Chorvatsko bylo nalosováno do skupiny smrti společně se Španělskem, Itálií a Albánií. Právě poslední jmenovaný tým by měl být celek, na kterém si každý získá pohodlné tři body. Logicky je tak Chorvatsko pasováno podle kurzů na EURO do role favorita, kurz na výhru je přesně 1.50. Jestli chcete vsadit na překvapení outsidera, výhru Albánie najdete v kurzu 7.04. Kurz na remízu je 4.18.

Chorvatsko Náš tip
Albánie

TIP NA SÁZENÍ – CHORVATSKO A MÉNĚ NĚŽ 2.5 GÓLU

Chorvatsko musí Albánii za každou cenu porazit, pokud chce postoupit do osmifinále, zároveň ale nemůže moc riskovat, protože inkasovaný gól by ho dostal pod velký tlak. Proti Španělsku se v ofenzivě velmi trápilo, proto se nedá očekávat žádná přestřelka. Proti Albánii by mělo výhru udolat, ale moc gólů nepadne. Nabízí se tak zkusit zahrát výhru Chorvatska společně s underem 2.5. V tabulce najdete ještě jeden tip na sázení na EURO.
Chorvatsko a méně než 2.5 gólu
2. poločas - Chorvatsko
Under 2.5 gólu

Chorvatsko musí probrat zkušené hráče

Zatímco na mistrovství světa se Chorvatsku daří náramně, když z posledních dvou šampionátů získalo dvě medaile, na EURO mu to nejde. Před třemi lety vypadli Chorvaté už v osmifinále, když nestačili na Španělsko. Stejný duel se odehrál i v úvodním utkání skupiny B tohoto šampionátu. Chorvaté nevypadali vůbec dobře a prohráli 0:3. Na prohru však nemůžou moc dlouho myslet, protože musí porazit Albánii a ideálně bodovat i s Itálií. Jedině tehdy postoupí a mohou to být stále oni, kdo vyhraje EURO 2024. Otázka je, zda trenér Zlatko Dalič nějak výrazněji sáhne do sestavy. Z lavičky se nabízí jména jako Pašalič, Perišič, Petkovič či Sučič. Chorvatsko má širší kádr, a i proto jsou v tomto případě kurzy výrazně nižší než na Albánii.

Rekordní gól Albánii nestačil

Albánie se postarala o jeden rekord. Ve svém prvním duelu vstřelila nejrychlejší gól v historii mistrovství Evropy, a to přitom stála proti obhájci trofeje z Itálie. Jenže to nestačilo, Squadra Azzura skóre otočila a odnesla si tři body. Pokud chce Albánie ve skupině smrti šokovat a zkusit zabojovat o postup, cesta vede nejspíš přes Chorvatsko. Výhra ale není tak pravděpodobná, sázkové kanceláře dávají naději Albánii na výhru asi jen 14 procent. To znamená, že kurzy na její výhru se pohybují kolem hodnoty 7.00.

Kde sledovat zápas Chorvatsko vs Albánie

První utkání druhého kola ve skupině B EURO 2024 Chorvatsko vs Albánie se odehraje ve středu 19.6. od 15:00 hodin ve Volksparkstadionu v Hamburgu. Duel vysílá živě ČT sport. Favorit jsou podle kurzů jasně Chorvaté, kteří musí napravit zaváhání proti Španělsku.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
19.6. 2024, 15:00
Místo zápasu:
Volksparkstadion, Hamburg
Kurzy Tipsport:
1.50 vs 7.04
Kde sledovat:
ČT sport