Česko vs Turecko kurzy a preview: EURO 2024


Zápas o vše. Česko vs Turecko je duel, který rozhodne o osudu českého národního týmu na mistrovství Evropy ve fotbale 2024. Kurzy lehce favorizují český tým, na který si můžete vsadit v kurzu 2.62. Utkání se odehraje ve středu 26.6. od 21:00 a živě jej odvysílá ČT sport.

Česko vs Turecko kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Turecku stačí k postupu na EURO 2024 remíza, Česko musí vyhrát
  • Oba týmy se potkávají ve skupině EURO již potřetí z posledních pěti šampionátů
  • Na Česko je vypsán u Tipsportu kurz 2.62, na remízu 3.37 a na vítězství Turecka 2.87

Česko vs Turecko kurzy

Původně to měl být souboj o to, kdo půjde do osmifinále z druhé a kdo z třetí příčky. Češi si ale remízou s Gruzií celou situaci nesmírně zkomplikovali a k postupu potřebují 3 body. I proto jsou v zápase podle kurzů na EURO mírný favorit. Na jejich výhru si vsadíte v kurzu 2.62.

Česko Náš tip
Turecko

TIP NA SÁZENÍ – ČESKO VYHRAJE

Turecký tým, vědom si toho, že nemusí nutně vyhrát, přistoupí k zápasu, jak má, tedy nikoliv nijak otevřeně. Český útok to tak bude mít opět velmi těžké, ovšem kvalita, dost možná i bez Patrika Schicka, zvítězí. Ve středu tureckého obranného valu totiž budou chybět zraněný Samet Akaydin a trest za dvě žluté karty si odpykává Abdulkerim Bardakci. Přidáváme ještě další tipy na sázení na EURO k zápasu Česko vs Turecko.
Česko vyhraje
Over 2.5 gólu
Oba týmy dají gól

České zklamání

Představení českého týmu na Euru je zatím velké zklamání. S Portugalskem se sice body nečekaly, ale předvedená hra byla nesmírně bojácná a o porážku si Češi doslova říkali. S Gruzií to sice byl o dost lepší výkon, ale neschopnost dát gól a porazit slabého soupeře byla ubíjející a nic nenasvědčovalo tomu, že by mohli Češi být ti, kdo vyhraje EURO 2024. Teď mají svěřenci Ivana Haška poslední šanci na reparát. V posledním zápase je čeká Turecko, se kterým nemáme dobré zkušenosti. V posledním utkání ve skupině o postup už jsme s Turky hráli na EURO 2008 a 2016, v obou případech jsme prohráli a dál šli Turci. Přesto jsou před zápasem kurzy na české straně.

Postup Turecka po prvním zápase

Turci si postup prakticky zajistili hned v prvním zápase výhrou 3:1 nad Gruzií. V systému, kde z třetího místa postupují čtyři nejlepší, se s třemi body a nepříliš záporným skóre v drtivé většině případů postupuje dál. Portugalci následně sice porazili Turecko 3:0, ale i tak stačí Turkům k jistotě postupu remíza. Navíc, pokud Gruzie neporazí Portugalce, mohou Turci klidně i prohrát. Problém však pro trenéra nastane v obrané řadě, kde se rozpadne stoperské duo. Zraněný je totiž Samet Akaydin, trest za dvě žluté karty si odstojí Abdulkerim Bardakci, což vysvětluje rozpoložení kurzů před zápasem.

Kde sledovat zápas Česko vs Turecko

Duel Česko vs Turecko, který rozhodne o osudu českého týmu na Euru se odehraje ve středu 26.6. od 21:00 ve Volksparkstadionu v Hamburgu. Utkání odvysílá ČT sport. K postupu do pavouka EURO 2024 musí Česko vyhrát. Dobrá zpráva je, že Turecko má obranu v rozkladu, i proto hrají kurzy mírně s českým týmem.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
26.6. 2024, 21:00
Místo zápasu:
Volksparkstadion, Hamburg
Kurzy Tipsport:
2.62 vs 2.87
Kde sledovat:
ČT sport