Anglie vs Švýcarsko kurzy a preview: EURO 2024


Čtvrtfinálové boje na EURO 2024 budou pokračovat duelem Anglie vs Švýcarsko. Kurzy považují za favorita Three Lions, kteří se však na šampionátu trápí. Utkání se odehraje v sobotu 6.7. od 18:00 a živě jej bude vysílat ČT sport.

Anglie vs Švýcarsko kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Švýcaři vyřadili obhájce titulu z Itálie
  • Anglie na posledním Euru došla až do finále
  • Na Anglii je vypsán u Tipsportu kurz 2.22, na remízu 2.98 a na vítězství Švýcarska 3.87

Anglie vs Švýcarsko kurzy

Anglie byla před turnajem dle sázkových kanceláří největší adept na titul, jenže výkony tomu rozhodně nenasvědčují. Ze čtyř utkání vyhrála v základní době jediné. I přesto bude ve čtvrtfinále podle kurzů na EURO opět favorit, na její výhru si můžete vsadit v kurzu 2.22. Na vítězství Švýcarska vsadíte v kurzu 3.87 a na remízu 2.98.

Anglie
Švýcarsko

TIP NA SÁZENÍ – REMÍZA

Jak již bylo zmíněno, Anglie vyhrála v základní hrací době pouze první duel na šampionátu, poté dvakrát remizovala a se Slovenskem otáčela až v prodloužení. Švýcaři dokázali remizovat s Německem a nerozhodný stav panoval i v duelu se Skotskem. Vzhledem k opatrnému stylu Anglie by zápas mohl jít do prodloužení i tentokrát. Přidáváme ještě další tipy na sázení na EURO k zápasu Anglie vs Švýcarsko.
1. poločas - under 1.0
Under 2.5 gólu

Anglie jde kritice navzdory

Před turnajem byla Anglie pasována na hlavního favorita na to, kdo vyhraje EURO 2024. Když se podíváte na kádr, jaký má Gareth Southgate k dispozici, není se čemu divit. Jenže zatím patří Angličané mezi největší zklamání na turnaji. V Německu stále zůstávají a budou bojovat o semifinále, ale předváděné výkony jsou hodně za očekáváním. Vlastně i výsledky, Angličané porazili jen Srbsko, poté remizovali se Slovinskem, Dánskem i Slovenskem.

V osmifinále byli na pokraji vyřazení, ze kterého je zachránil v 95. minutě nůžkami Jude Bellingham. Navzdory obrovské kritice veřejnosti může ale Anglie dojít mezi čtyři nejlepší týmy Evropy a to podruhé za sebou. Teď ji však čeká ale těžký soupeř a bude muset hodně zlepšit svojí výkonnost. Podle kurzů je Anglie mírný favorit utkání.

Černý kůň turnaje Švýcarsko?

Každý šampionát se hledá nějaký černý kůň turnaje. Outsider, který navzdory očekávání dojde daleko a vyřadí některého z favoritů. Mohlo to být Rakousko, teď to však spíše vypadá na Švýcary. Reprezentace helvetského kříže prošla skupinou bez porážky, kdy o výhru nad Německem přišla až v nastavení. V osmifinále poté po skvělém výkonu vyřadila obhájce titulu z Itálie.

Bez šance rozhodně nebude ani proti trápící se Anglii, ba naopak, spousta lidí věří, že by zde mohlo dojít k překvapení. Švýcaři vstřelili na turnaji šest branek a pokaždé skóroval někdo jiný. Tato ofenzivní potence může pomoct i proti Anglii a posunout je v pavouce Euro.

Kde sledovat zápas Anglie vs Švýcarsko

Napínavý čtvrtfinálový duel na EURO 2024 Anglie vs Švýcarsko se odehraje 6.7. od 18:00 v Merkur Spiel-Aréně v Düsseldorfu a živě jej odvysílá ČT sport. Mírný favorit je podle kurzů Anglie.

Informace a kurzy k zápasu Anglie vs Švýcarsko
Kdy:
6.7. 2024 od 18:00
Kde:
Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf
Turnaj:
EURO 2024 (osmifinále)
Kurzy Tipsport:
2.22 vs 3.86
H2H:
19 – 5 – 3
Kde sledovat:
ČT sport, ČT sport Plus