Anglie vs Slovinsko kurzy a preview: EURO 2024


Základní skupiny na EURO 2024 hraném v sousedním Německu pomalu vrcholí, úterní program nabídne velmi zajímavý souboj Anglie vs Slovinsko. Kurzy sázkových kanceláří hrají výrazně ve prospěch Anglie, na jejíž triumf si můžete vsadit v kurzu 1.35. Utkání se odehraje v úterý 25. června od 21:00 a živě jej bude vysílat televizní stanice ČT sport.

Anglie vs Slovinsko kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Anglie si cestu na EURO 2024 mírně zkomplikovala remízou s Dánskem
  • Slovinsko má na svém kontě dvě remízy a stále tak pomýšlí na postup do vyřazovací části
  • Na Anglii je vypsán u sázkové kanceláře Tipsport kurz 1.35, na remízu kurz 5.14 a na výhru Slovinska je kurz 10.20

Anglie vs Slovinsko kurzy

Anglie se před posledním hracím dnem skupiny C nachází na čele tabulky. Jako jediná si totiž na své konto dokázala připsat vítězství, zbylé zápasy ve skupině skončily nerozhodně. Albion bude podle kurzů na EURO velký favorit pochopitelně i v souboji se Slovinskem, které ale stále pomýšlí na postup do osmifinále. Na triumf Anglie si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.35.

Anglie Náš tip
Slovinsko

TIP NA SÁZENÍ – VÍTĚZSTVÍ ANGLIE

Výběr trenéra Garetha Southgata rozhodně nepředvedl v úvodních dvou zápasech optimální výkon. K jistotě prvního místa tak potřebuje duel se Slovinskem vyhrát. Rozhodně jej nečeká jednoduchá práce, nicméně s tímto soupeřem by si měl celek okolo zkušeného kapitána Harryho Kana poradit. V tabulce je souhrn našich tipů na sázení na EURO.
Vítězství Anglie
Harry Kane dá gól
Více než 3.5 gólu

Rozpačité výkony Anglie

Anglie byla před startem evropského šampionátu pasována do role největšího favorita na to, kdo vyhraje EURO 2024. Tu však svými výkony rozhodně nepotvrzuje, nepřesvědčila v souboji se Srbskem ani Dánskem. Fanoušci Albionu nejsou příliš spokojeni ani se sestavou, například nejproduktivnější hráč uplynulého ročníku Premier League Cole Palmer se zatím na hřišti vůbec neobjevil. O moc lépe na tom není ani kometa poslední sezony, útočník Aston Villy Ollie Watkins.

Historický postup Slovinska?

Slovinsko svými výkony na Euro překvapilo nejednoho fanouška a remizovalo s Dánskem i Srbskem. Svěřenci dvaašedesátiletého kouče Matjaze Keka tak mohou pomýšlet nad historicky prvním postupem do vyřazovací části na jakémkoliv vrcholném turnaji. Jednalo by se o obrovský úspěch pro celou zemi. Pokud se podíváme do historie vzájemných zápasů, zjistíme, že půjde již o sedmé setkání těchto reprezentací. Hned pětkrát se z triumfu radovala Anglie a pouze v jednom případě se zrodil nerozhodný výsledek. Konkrétně v říjnu roku 2016 v rámci kvalifikace na mistrovství světa, kdy se ani jednomu z celků nepodařilo skórovat. Kurzy na remízu jsou i přesto nebývale vysoké.

Kde sledovat zápas Anglie vs Slovinsko

Pro obě mužstva jde o závěrečný zápas v rámci skupiny C na EURO 2024. Utkání Anglie vs Slovinsko má podle kurzů poměrně jasného favorita. Zápas se odehraje v úterý 25. června od 21:00 na RheinEnergieStadionu v Kolíně nad Rýnem. Utkání bude v přímém přenosu vysílat televizní stanice ČT sport. V pavouce EURO 2024 si téměř určitě zahraje Anglie, záleží na výkonu Slovinska.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
25.6. 2024, 21:00
Místo zápasu:
RheinEnergieStadionu, Kolín nad Rýnem
Kurzy Tipsport:
1.35 vs 10.20
Kde sledovat:
ČT sport