Anglie vs Slovensko kurzy a preview: EURO 2024


Do osmifinále EURO 2024 se probojovali i naši sousedé, kteří vyzvou jednoho z největších favoritů turnaje. Čeká nás totiž duel Anglie vs Slovensko. Favorit podle sázkových kanceláří je samozřejmě Albion s kurzy na výhru kolem 1.40. Utkání se odehraje v neděli 30.6. od 18:00 a živě jej odvysílá ČT sport.

Anglie vs Slovensko kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Anglie EURO ještě nikdy nevyhrála
  • Slovensko ještě nikdy na EURO nepřešlo přes osmifinále
  • Na Anglii je vypsán u Tipsportu kurz 1.40, na remízu 4.57 a na vítězství Slovenska 8.91

Anglie vs Slovensko kurzy

Asi těžko byste v osmifinále hledali podle kurzů na EURO více nevyrovnaný duel. Anglie je považována za jednoho z největších favoritů, její výkony a výsledky ve skupině však byly tristní. I tak ale zůstává v osmifinále obřím favoritem v kurzu 1.40. Pokud věříte v senzaci a vítězství Slovenska, můžete zkusit vysoký kurz 8.91. Remízu poté najdete v kurzu 4.57.

Anglie
Slovensko

TIP NA SÁZENÍ – UNDER 2.0 GÓLY

Anglie se pod Southgatem předvádí tradičně nesmírně defenzivním stylem. Hráči spíše odkopávají a hrají hlavně na to, aby nedostali gól, ofenzivní kvalita je poté velmi utlumená. Proto jsou její zápasy velice skoupé na góly. Ve třech duelech Albionu ve skupině padly jen 3 branky (1:0, 1:1, 0:0). Anglie rozhodně nezmění svůj přístup ve vyřazovací části a nezačne hrát hurá fotbal na hodně branek. Spíše bude opět bránit a doufat, že jeden gól vstřelí. Proto se nabízí možnost zahrát under 2.0. Přidáváme ještě další tipy na sázení na EURO k zápasu Anglie vs Slovensko.
Under 2.0 góly
1. poločas - under 0.5
Slovensko [HCP] +1.5

Bída a kritika Anglie

Kandidát na Zlatý míč Jude Bellingham. Jeden z nejlepších střelců světa Harry Kane, k tomu jedni z nejlepších hráčů Premier League Phil Foden a Bukayo Saka. Zezadu to navíc jistí velice spolehlivá obrana. Anglie má nesmírně nabitý tým a proto byla před šampionátem sázkovými kancelářemi pasována do role největšího favorita na to, kdo vyhraje EURO 2024. Jenže Gareth Southgate toho zkrátka neumí využít. Anglie hraje bezpochyby nejnudnější a nejošklivější fotbal na turnaji, získala jen 5 bodů za jednu utrápenou výhru a dvě remízy. Nastává tak otázka: Dokáže Anglie ve vyřazovací části přejít na vyšší level? Do noty jí ohromně nahrál los, kdy se až do finále nemusí potkat s žádným top soupeřem, i proto je Anglie podle kurzů stále největší favorit na celkové vítězství.

Další slovenský zázrak?

Slovensko si připravilo první šok na šampionátu, když navzdory kurzům porazilo hvězdnou Belgii. Poté sice nestačilo na Ukrajinu, ale remízou s Rumunskem si zajistilo postup ze skupiny – podruhé za sebou a teprve podruhé v historii. Teď ale Slováky čeká jeden z nejtěžších úkolů, a to vyřadit Anglii. Ta sice ve skupině hrála nesmírně bídně, na druhou stranu nikdo jí neporazil. Slovensko si ale věří, že tohle je jejich turnaj a dokáží udělat další zázrak.

Kde sledovat zápas Anglie vs Slovensko

Divácky lákavé osmifinále Euro 2024 Anglie vs Slovensko se odehraje v neděli 30.6 od 18:00 ve Veltins Aréně v Gelsenkirchenu. Utkání bude vysílat ČT sport. Zápas rozhodne o tom, kdo postoupí do čtvrtfinále v pavouce EURO 2024. Velký favorit je podle kurzů Anglie.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
30.6, 18:00
Místo zápasu:
Veltins Arena, Gelsenkirchen
Kurzy Tipsport:
1.40 vs 8.91
Kde sledovat:
ČT sport