Alcaraz vs⁠ Muller: Wimbledon 2023 preview a tip na sázení


Ve druhém kole Wimbledonu 2023 se proti sobě v pavouku mužské dvouhry postaví jeden z největších favoritů turnaje Carlos Alcaraz a Francouz Alexandre Muller. Španěl si v prvním kole bez problémů poradil s dalším Francouzem Chardym, na jméno příštího soupeře si ale vinou deště musel počkat. Nakonec je jím šestadvacetiletý Muller, se kterým se dosud na okruhu nesetkal. Potvrdí světová jednička papírové předpoklady? Sledujte v pátek 7. července o 14:30 na kanálu Eurosport 2.

Alcaraz –⁠ Muller: Wimbledon 2023 preview a tip na sázení

  • Carlos Alcaraz patří spolu s Novakem Djokovičem k největším favoritům na ovládnutí Wimbledonu.
  • Alexandre Muller hraje hlavní soutěž na londýnském pažitu vůbec poprvé.
  • Zápas je plánován na pátek 7. července od 14:30.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Alcaraz vyhraje 3:0 na sety 1.30 1.33

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Alcaraz –⁠ Muller
  • Soutěž: Wimbledon
  • Čas zápasu: 7. července 2023, 14:30
  • Kde sledovat: Eurosport 2

Kde sledovat zápas Alcaraz –⁠ Muller?

Ať už patříte k fanouškům jednoho nebo druhého hráče, určitě vás zajímá, kde sledovat zápas Alcaraz – Muller. Stejně jako celý turnaj jej má v repertoáru kanál Eurosport 2. Alternativou jsou livestreamy sázkových kanceláří dostupné zdarma. V případě, že vás zajímají sestřihy utkání, cesta soutěží jednotlivých hráčů nebo nejzajímavější události hracích dní, nepřehlédněte oficiální kanál Wimbledonu na Youtube.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Wimbledon 2023 7. července, 14:30 All England Club (Londýn) 1.02 vs 17.20 Eurosport 2, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV

Příprava Alcaraze dopadla na výbornou

I s ohledem na nízký věk toho zatím světová mužská jednička na trávě mnoho neodehrála. Před startem letošního Wimbledonu se Carlos Alcaraz zúčastnil teprve třetího turnaje na pažitu a v Queen’s Clubu dokráčel až k zisku titulu. Letos již pátého. Potvrdil tak svou roli jednoho z největších favoritů londýnského grandslamu. Nezaváhal ani v prvním kole proti loučícímu se veteránovi Chardymu, kterého vyprovodil z kurtu ve třech setech. V prvních dvou setech se Španěl dopustil pouze tří nevynucených chyb a Francouzovi tak příliš šancí nenabídl.

Příprava Alcaraze dopadla na výbornou

Zdroj: orm

Bude světová jednička fit?

Zdá se, že jedna z mála věcí, která by Carlose mohla zastavit v tažení do londýnského finále, kde by se mohl potkat s Novakem Djokovičem, je zdraví. To jej ostatně zradilo na začátku sezóny, kdy musel vynechat Australian Open, i v semifinále French Open. Tehdy jej v utkání právě proti Srbovi limitovaly křeče. Před Wimbledonem 2023 se nakonec odhlásil ze dvou exhibičních zápasů a trénuje se zabandážovaným stehnem. Proti Chardymu však na Alcarazovi nebyla zdravotní omezení znát a věřme, že jej zdraví nezradí.

Poprvé v hlavní soutěži

Alexandre Muller je šestadvacetiletý francouzský tenista, kterému patří v žebříčku ATP aktuálně 84. místo. Na kontě má zisk několika málo titulů z turnajů nižší kategorie. Na trávě prakticky nehraje, jeho kariérní bilance 2/3 mluví za vše. Nejvíce toho má odehráno na antuce. Wimbledon 2023 je pro něj přelomový, poprvé v kariéře se zde dostal do hlavní soutěže, dříve dvakrát skončil v kvalifikaci. Před startem turnaje dokázal ovládnout challenger v Parmě a zdá se, že si dobrou formu přenesl i do Londýna.

Poprvé v hlavní soutěži

Zdroj: dicodusport

Muller v prvním kole překvapil

V prvním kole Wimbledonu nastoupil Muller proti svému krajanovi Arthurovi Rinderknechovi. A platil za jasného outsidera. V tiebreaku dokázal uhrát první set, druhý prohrál poměrem 1:6. Nenechal se ale rozhodit ani přerušením zápasu kvůli dešti, dobře odvracel brejkboly soupeře a nakonec překvapil vítězstvím 3:1 na sety. Další soupeř ale bude pro Mullera daleko tvrdším oříškem.

Alcaraz – Muller kurzy

Těžko bychom hledali někoho, kdo by věřil v šokující vítězství Mullera. Kurz na výhru Alcaraze se pohybuje okolo 1.02, na Francouze si lze vsadit v kurzu 17.20. Pokud věříte, že Muller zvládne uhrát alespoň 9 gamů, můžete si zkusit tuto příležitost zahrát za 1.42.

Tip redakce: Alcaraz zvítězí 3:0 na sety

Pokud Carlose Alcaraze nezastaví zdravotní komplikace, není mnoho soupeřů, kteří by se mu v aktuální formě mohli alespoň rovnat. A Muller, kterému tráva příliš nevoní a pohybuje se na turnajích nižší kategorie, nemá moc čím překvapit. Pravda je, že Chardy Španěla ve třetím setu trochu potrápil, ale i v mladém věku dokáže Alcaraz klíčové momenty zápasů zvládat dobře. A myslíme, že komplikace nepřipustí ani tentokrát a zvítězí 3:0 na sety v kurzu 1.30.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Alcaraz vyhraje 3:0 na sety 1.30 1.33

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie