Alcaraz vs Djokovič – Wimbledon 2023 finále


Finále Wimbledonu 2023 ve složení Carlos Alcaraz vs Novak Djokovič si mnozí přáli hned, jakmile byl znám zápasový pavouk. A skutečně na tento souboj dojde. Potřetí svede vzájemný duel žijící srbská legenda Novak Djokovič s mladou španělskou hvězdou Carlosem Alcarazem. Jejich vzájemná zápasová bilance je 1:1, nadcházející střetnutí je však tím nejdůležitějším. Kdo z něj vzejde jako vítěz? Sledujte v neděli 16. července od 15:00 na kanálu Eurosport 2.

Alcaraz vs Djokovič: Wimbledon 2023 finále

  • Carlos Alcaraz má na svém kontě jeden grandslamový titul z loňského US Open.
  • Novak Djokovič může přidat osmý titul z wimbledonských trávníků.
  • Velké finále mužské dvouhry je plánováno na neděli 16. července od 15:00.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Více než 3.5 setu v utkání 1.44 1.52

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Alcaraz vs Djokovič⁠
  • Soutěž: Wimbledon
  • Čas zápasu: 16. července 2023, 15:00
  • Kde sledovat: TV Tipsport, Eurosport

Kde sledovat zápas Alcaraz vs Djokovič?

Tento duel nesmí uniknout žádnému tenisovému fanouškovi, a tak vás nejspíš pochopitelně zajímá, kde sledovat zápas Alcaraz vs Djokovič. K vidění bude, stejně jako celý turnaj, na kanálu Eurosport 2. Pokud jej v nabídce televizních programů nemáte, nabízí se jako alternativa zdarma livestreamy sázkových kanceláří. Sestřih utkání nebo průběh celého turnaje si pak můžete připomenout prostřednictvím Youtube kanálu Wimbledon.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Wimbledon 2023 16. července, 15:00 All England Club (Londýn) 2.59 vs 1.56 Eurosport 2, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV

Hladká cesta do finále

Carlos Alcaraz platil za jednoho z hlavních favoritů na to, kdo vyhraje Wimbledon. A svou rolí se zatím nenechal rozhodit. Turnajem proklouzl do finále více než hladce, když cestou ztratil pouhé dva sety. Stejně jako nadcházející soupeř Novak Djokovič. Povedlo se to Chillanovi Jarrymu a Italovi Berrettinimu. Očekávalo se, že v semifinále jej potrápí Daniil Medveděv, světová trojka. Nakonec Rus uhrál jen 9 gamů a Carlos Alcaraz mohl slavit postup do svého druhého grandslamového finále.

Hladká cesta do finále

Zdroj: theargus.co

Odplata za French Open

Dvacetiletý Španěl se na okruhu ATP potkal s Novakem Djokovičem dvakrát. Poprvé vyšel z duelu vítězně, a to loni na antuce v Madridu. Posledním střetnutím byl zápas z letošního French Open, kde na sebe hráči narazili v semifinále. Carlos Alcaraz byl v utkání dokonce favoritem. Zradily jej však křeče, které mu znemožnily být fenomenálnímu Srbovi plnohodnotným soupeřem. Zápas tak prohrál poměrem 3:1. Nyní se ale zdá být naprosto fit a připraven předvést v repríze úplně jiný výkon.

Dorovná Djokovič další rekord?

Novak Djokovič může na letošním Wimbledonu dosáhnout na další důležitý milník. Pokud nedělní finále ovládne, dorovná tak rekord v počtu grandslamových titulů Margaret Courtové. Zároveň se bude s Rogerem Federerem dělit o post nejúspěšnějšího hráče Wimbledonu. Švýcar má na svém kontě 8 trofejí, Srb zatím 7. A ve hře je i post světové jedničky, který může v případě výhry Djokovičovi opět připadnout.

Dorovná Djokovič další rekord

Zdroj: arabnews

Oslnivá forma srbské legendy

Na rozdíl od French Open bude tentokrát v souboji s mladým Španělem platit Novak Djokovič za favorita utkání. Vzhledem k jeho zkušenostem se nemůžeme příliš divit. Roli v tom ale hraje i úchvatná forma Srba. Letos poznal jen čtyři přemožitele, na trávě má neuvěřitelnou kariérní bilanci 126/22 a naposledy na tomto povrchu prohrál v roce 2019. V průběhu letošního Wimbledonu navíc mnohokrát ukázal obrovskou mentální sílu v rozhodujících momentech.

Alcaraz vs Djokovič kurzy

O favoritovi utkání mají sázkové kanceláře jasno. Je jím Novak Djokovič, na jehož další vítězství si můžete vsadit v kurzu 1.56. Kurz na španělského mladíka má hodnotu 2.59. Tipéři však mají názor opačný a hned 64 % z nich věří právě Alcarazovi. Vzhledem k tomu, že se očekává vyrovnané utkání, se nabízí i sázka na počet odehraných gamů. Že jich bude k vidění alespoň 35, lze vsadit v kurzu 1.36.

Tip redakce: Uvidíme více než 3.5 setu

Ačkoliv zkušenosti Djokoviče určitě budou hrát svou roli, Carlos Alcaraz je ve skvělé formě. A věříme, že i když oba hráči ztratili v průběhu turnaje jen dva sety, tentokrát to poměrem 3:0 neskončí. Proto volíme sázku na to, že uvidíme alespoň čtyřsetové utkání v kurzu 1.44.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Více než 3.5 setu v utkání 1.44 1.52

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie