Albánie vs Španělsko kurzy a preview: EURO 2024


Zápas Albánie vs Španělsko na EURO 2024 se zdá být dohrávaným pouze z nutnosti, ale není tomu tak. Albánci v případě překvapivé výhry velmi pravděpodobně postoupí do vyřazovacích bojů. Španělé mají naopak jistý postup z 1. místa a v zápase mohou pošetřit své opory, podle kurzů jsou i přesto jasný favorit. Duel se uskuteční v pondělí 24. června ve 21:00. Přímý přenos nabídne ČT 2.

Albánie vs Španělsko kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Albánie si může historicky 2. výhrou na EURO zajistit premiérový postup do vyřazovací fáze
  • Španělsko zápas odehraje pouze z nutnosti, Luis de la Fuente může dát prostor zatím nevytěžovaným hráčům, aby se rozehráli před osmifinále
  • Tipsport vypisuje na Albánii kurz 7.26, na remízu 4.78 a na vítězství Španělska 1.46

Albánie vs Španělsko kurzy

Albánie vstupuje do zápasu podle kurzů na EURO v roli jasného outsidera, a i proto na ní sázková kancelář Tipsport vypisuje kurz 7.26. Faktorem hrajícím proti Albáncům je fakt, že proti Španělsku nikdy neuhráli ani remízu, všech 8 vzájemných zápasů skončilo výhrou soupeře. Na remízu je vypsaný kurz 4.78. Španělsko může být jedním z mála týmů, které v základní skupin můžou získat plný počet bodů. Na jejich vítězství Tipsport vypisuje kurz 1.46.

Albánie
Španělsko Náš tip

TIP NA SÁZENÍ – VÝHRA ŠPANĚLSKA

Podíváme-li se na minulá vzájemná utkání, vidíme, že se stalo pouze jednou, aby nepadly alespoň 3 branky. Tento zápas by neměl být výjimkou. Na straně Španělska se očekává velká rotace napříč téměř celou základní sestavou a Ferran Torres by se tak mohl objevit v základní sestavě. Útočník Barcelony společně s Danim Olmem skóroval v posledním střetnutí obou celků. To jsou naše tipy na sázení na EURO.
Výhra Španělska
Over 2.5 gólu
F. Torres dá gól

Albánie hraje o všechno

Do turnaje vstoupili Albánci nejlépe jak mohli. Hned po 23 vteřinách skórovali proti Itálii. Nic dalšího však v úvodním zápase nenabídli, a i proto prohráli 1:2. Obrana s veteránem Elsejdem Hysajem hořela především při dlouhých autech a standardních situacích při kterých měli Italové výraznou výškovou převahu. Zápas s Chorvatskem měli Albánci dlouho pod kontrolou díky trefě Qazima Laciho. Z ničeho nic ve 2. poločase přišel několika minutový výpadek a Chorvatsko během pár minut otočilo vývoj zápasu na svou stranu. V té době byla Albánie ze hry o postup, jelikož by měla přesně 0 bodů. Postupové naděje a remízu zachránil v nastaveném čase Klaus Gjasula, který si vstřelil v zápase i vlastní branku.

Španělsko se dostalo do role favorita celého turnaje

Na úvod předvedlo Španělsko dominantní výkon proti Chorvatsku. Už po 1. poločase tým vedený kapitánem Alvarem Moratou vedl 3:0 a ačkoliv Chorvaté ve 2. poločase zahrávali pokutový kop, zápas poločasovým výsledkem už skončil. Proti Itálii na hřišti po většinu času existovalo pouze jedno mužstvo, Španělsko. Křídelníci Nico Williams a Lamile Yamal motali hlavy italským obráncům celých 90 minut a jen s údivem zápase skončil pouze 1:0. Španělsko navíc zatím hraje zřejmě nejatraktivnější fotbal na celém turnaji a díky skvělým výkonům se tak dostalo do role jednoho z favoritů celého turnaje. V současnou chvíli totiž Španělům může konkurovat pouze domácí Německo, ostatní favorité jako Anglie nebo Francie jsou zatím za očekáváním. Budou to Španělé, kdo vyhraje EURO 2024?

Kde sledovat zápas Albánie vs Španělsko

Duel Albánie vs Španělsko na EURO 2024 se odehraje v pondělí 24. června s úvodním výkopem ve 21:00. Přímý přenos z Merkur Spiel – Areny v Düsseldorfu mohou diváci sledovat na ČT 2. Španělé se jistojistě objeví v pavouce EURO 2024. Zápas rozhodne, jestli se přidá i Albánie. Kurzy na její výhru jsou velmi vysoké – mezi 6.90 a 7.40.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
24.6. 2024, 21:00
Místo zápasu:
Merkur Spiel – Arena, Düsseldorf
Kurzy Tipsport:
7.26 vs 1.46
Kde sledovat:
ČT 2