Získejte odměnu až 500 Kč s online losy u Fortuny

Pro všechny nové i stávající hráče si Fortuna připravila speciální odměnu za stírání online losů. Od 8.1. do 14.1. můžete získat až 500 Kč na online losy. Stačí splnit pravidla této promo akce a odměna je vaše. V tomto článku se podíváme na všechny podrobnosti, abyste mohli získat maximální odměnu.

Fortuna 500 Kč s online losy

Získat odměnu 500 Kč

Speciální bonus až 500 Kč za stírání online losů u Fortuny

Od 8.1. do 14.1. můžete získat u Fortuny speciální bonus až 500 Kč na online losy. Hlavní podmínkou pro získání této odměny je kvalifikační vklad 500 Kč se speciálním promo kódem ve tvaru LOS. Jakmile takový vklad provedete, stačí stírat Fortuna losy a za každých 250 Kč využitých na nákup losů získáváte 50 Kč zpět. Tuto odměnu můžete získat až desetkrát, v celkovém součtu 500 Kč. Prostředky takto získané lze využít pouze na nákup losů.

Jak získat odměnu až 500 Kč s Fortuna losy

Získat odměnu 500 Kč za stírání online losů u Fortuny není vůbec náročné. Abyste v celém procesu na nic nezapomněli a získali tak maximální možnou odměnu v rámci této akce, připravili jsme pro vás návod:

Jak získat odměnu až 500 Kč s Fortuna losy

  1. Základem je samozřejmě plnohodnotné konto od Fortuny. Podobně jako u jiných promo akcí, zúčastnit se může pouze registrovaný hráč. Pokud ještě účet u Fortuny nemáte, nezapomeňte využít Fortuna promo kód. Díky němu můžete získat dalších 700 Kč na libovolné losy u této sázkové kanceláře.
  2. Dále je třeba vložit alespoň 500 Kč na váš účet s kódem LOS. Tento vklad je třeba provést v soutěžním období od 8.1. do 14.1. 2024.
  3. Kupte si libovolné online stírací losy od Fortuny a užijte si případné výhry. Za každých 250 Kč využitých pro nákup losů získáváte automaticky 50 Kč zpět.
  4. Tento pomyslný cashback můžete využít až desetkrát za sebou, takže lze získat až 500 Kč. Ty můžete využít opět na nákup losů.

Podmínky odměny za stírání online losů

Podmínky odměny za stírání losů u Fortuny nejsou vůbec složité. I tak je ale lepší připomenout si je, aby vám odměna náhodou neunikla.

  1. Velmi důležité je samozřejmě plně dokončené hráčské konto u Fortuny, bez něj se nelze akce zúčastnit.
  2. Kvalifikační vklad i nákup losů je třeba provést během trvání akce, konkrétně mezi 8.1. a 14.1.2024. Nezapomeňte při vkladu uvést správný kód, bez něj nebude započítán do soutěže.
  3. Všechny online losy v nabídce Fortuny lze využít pro získání odměny v této akci. Můžete si tak vybrat, které se vám nejvíce zamlouvají. Některé z nich patří i mezi losy které nejvíce vyhrávají.
  4. Losy si můžete vyzkoušet také v demo režimu, ve kterém zjistíte jak daný los funguje bez vynaložení vlastních prostředků.
  5. Odměnu získanou v rámci této akce lze využít pouze na nákup dalších losů, není dostupná pro kurzové sázky a hry v online casinu.