West Ham United vs Chelsea – Premier league preview a tip na výsledek


West Ham United patřil v posledních 2 sezónách k TOP týmům Anglie. Z podprůměrného londýnského celku, který dřel dno ligové tabulky, se stal i s přispěním českých fotbalistů Coufala a Součka účastník evropských pohárů. Po předloňském 6. a loňském 7. místě se ale vrací zpět ke svému standardu. Je až 17., těsně nad sestupovými vodami. Teď navíc na svěřence kouče Davida Moyese čeká těžký soupeř – Chelsea. Londýnské derby začíná 11. 2. 2023 v 13:30.

West Ham United vs Chelsea - Premier league preview a tip na výsledek

  • West Ham se po žalostném podzimu poslední dobou přece jen trochu zvědá
  • Chelsea patří k největším zklamáním ligy, patří jí až 9. místo
  • Tipsport kurzy nejsou až tak jednoznačné, kurz na výhru Chelsea je 2.28
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje West Ham s handicapem +1.5 1.20 1.21

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: West Ham United vs Chelsea
  • Soutěž: Premier League
  • Čas zápasu: 11. 2. 2023, 13:30

Kde sledovat West Ham United vs Chelsea

Fotbalový svátek v sobotu najde fanoušek na adrese Canal+ Sport. Tato televizní stanice nabízí živý přenos zápasu West Ham vs Chelsea. Začíná 11. 2. 2023 ve 13:30. Sázky live může tipér uskutečňovat u Tipsportu, Chance, Fortuny, Betana a na dalších adresách.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
West Ham United vs Chelsea 11. 2. 2023, 13:30 Canal+ Sport

Na podzim šel West Ham v lize od porážky k porážce

Na podzim šel West Ham v lize od porážky k porážce. Zajímavé přitom je, že žádný vyloženě ostudný výkon se nekonal. West Ham nikdy neobdržel více než 3 branky, a to ani proti největším favoritům. Chelsea podlehl 2:1, s Tottenhamem se rozešli Kladiváři smírně, Manchester United vyhrál nejdříve 2:0, pak 1:0. Na papíře důstojné výsledky, ale porážky byly většinou zasloužené. Tým je hlavně ve hře dopředu bezzubý. Je to vidět i na výkonu Tomáše Součka – loni a předloni dával gól za gólem, letos má v lize jeden a druhý pak v pohárové Evropě. West Ham je v lize až 16. Ne ve všem si ale počíná špatně. Dobrá je hra v obraně – Kladiváři inkasovali 26x ve 21 zápasech. To je méně, než má mnohem lépe umístěný Tottenham či Manchester United. A dobře tento klub reprezentuje anglický fotbal v Konferenční lize. West Ham suverénně vyhrál svou skupinu bez ztráty bodu.

Na podzim šel West Ham v lize od porážky k porážce

Zdroj: laprovence.com

Před pár měsíci všichni předpovídali pád Chelsea

Před pár měsíci všichni předpovídali pád Chelsea. A to kvůli finančním důvodům, protože majitel Roman Abramovič musel ukončit své působení v klubu. Období finanční nejistoty Chelsea zvládla, nyní má jiného, stejně movitého majitele. Ale padá dolů stejně, a to z ryze fotbalové příčiny. Hraje špatně. Nyní je na 9. místě v Premier league. Na přelomu roku byla situace nejkritičtější. Zrodily se dvě prohry se City a jednu další uštědřil londýnskému klubu Fulham. Majitelé dělají, co mohou, aby klub pozvedli. Za obrovské peníze přišly posily. Nejdříve Mudryk, jehož Blues doslova ukradli konkurenčnímu Arsenalu. A teď přišel za 107 milionů liber Enzo Fernández. To zní pro fanoušky Chelsea povzbudivě, horší zprávou je početná marodka. Zraněných je 6 hráčů v čele s oporami Pulisićem, Kantem a Mendym.

Před pár měsíci všichni předpovídali pád Chelsea

Zdroj: onzemondial.com

Kurzy West Ham vs Chelsea

Kurzy napovídají, že bookmakeři v tomto zápase připouštějí jakýkoli možný výsledek. Projděme si nyní Tipsport kurzy. Na výhru domácích je kurz 3.45, na remízu 3.17 a na vítězství Chelsea 2.28. Že vstřelí každý tým 1 a více gólů, tomu odpovídá kurz 1.86, že se tak nestane, to je vyčísleno kurzem 1.84. Samotní sázkaři favorizují Blues. „Dvojku“ na tiket vybrala většina tipérů. 85 % vsazených peněz na tento zápas šlo právě na tuto sázkovou příležitost.

Tip redakce: Vyhraje West Ham s handicapem +1.5

Obrana West Hamu je na docela slušné úrovni. Nedovolila ani Manchesteru United, ani Arsenalu, ani Tottenhamu, aby z ní udělala trhací kalendář. Výraznější výhru nezaznamenala ani samotná Chelsea, a to hrála na Stamford Bridge. A v tu dobu, na začátku září, přitom Blues byli v lepší kondici, než jsou teď. Nyní tomuto velkému londýnskému týmu, zdá se, chybí sebevědomí. A poslední dva zápasy nevstřelil žádnou branku. To nás vede k sázce, že vyhrají West Ham s handicapem +1.5. Pokud Chelsea zvítězí upachtěným výsledkem 1:0, bude ráda. A my také – náš tiket se bude zelenat.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje West Ham s handicapem +1.5 1.20 1.21

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie