Vekič vs Paolini kurzy a preview: semifinále Wimbledon 2024


Ve čtvrtek odpoledne se odehrají obě semifinále v rámci ženské dvouhry Wimbledon. Program otevře souboj Vekič vs Paolini, jedná se tedy o poměrně překvapivě složení semifinálové dvojice. Sázkové kanceláře favorizují Italku, na jejíž vítězství si můžete vsadit v kurzu 1.59. Zápas se odehraje ve čtvrtek 11. července a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Eurosport 2, v podobě live streamu jej nabídnou také Tipsport, Fortuna, Betano a Chance.

Vekic vs Paolini kurzy a preview Wimbledon

Nejlepší bonusy k Wimbledonu

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Donna Vekičová vyřadila ve čtvrtfinále Lulu Sunovou, největší překvapení turnaje
  • Jasmine Paoliniová zabojuje o druhé letošní grandslamové finále
  • Na výhru Vekičové vypsal Tipsport kurz 2.52, naopak na triumf italské reprezentantky si můžete vsadit v kurzu 1.59

Vekič vs Paolini kurzy

Na Wimbledonu 2024 půjde o čtvrtý vzájemný zápas, v němž se Paoliniová pokusí navýšit své vedení na 3:1. Poprvé se ale hráčky utkají na travnatém povrchu. Favoritka na postup je pochopitelně italská reprezentantka. Na její vítězství si můžete vsadit u sázkové kanceláře Tipsport v kurzu 1.59.

Donna Vekic profil
D. Vekič
Jasmine Paolini profil
J. Paolini Náš tip

TIP NA SÁZENÍ – PAOLINI VYHRAJE

Očekáváme, že Paoliniová dokáže potvrdit roli kurzové favoritky a stejně jako na nedávném French Open si zahraje finále. Jednalo by se o její druhé grandslamové finále v kariéře, což jen potvrzuje, že aktuální sezona je pro ni průlomovou. V nadcházejícím vydání žebříčku ji navíc čeká další posun, tentokráte na 5. místo. Tím znovu vylepší své kariérní maximum.
Paolini vyhraje
Paolini vyhraje 2:0
Paolini a méně než 21.5 gamu

Zahraje si Paoliniová druhé grandslamové finále?

Jasmine Paoliniová zažívá senzační sezonu. V únoru totiž velmi překvapivě triumfovala v Dubaji, přičemž během své cesty za svým nejcennějším titulem ztratila pouze 2 sety. Fantastický výsledek zapsala také na antuce, když na French Open překvapivě dokráčela až do finále. V něm ale nestačila na úřadující světovou jedničku Igu Swiatekovou. Prvního grandslamového titulu by se tak mohla dočkat právě v All England Clubu. Aktuálně ji od něj dělí pouhé dva zápasy. V souboji s Vekičovou bude favoritkou a pak už zbývá jediný krok, aby to byla ona kdo vyhraje Wimbledon 2024.

Vekičová se musí vypořádat s náročným programem

Donna Vekičová je osmadvacetiletá reprezentantka Chorvatska. Letos na první titul čeká, daleko od něj však nebyla v německém Bad Homburgu. Ve finále narazila na talentovanou Rusku Dianu Shnaiderovou, v rozhodujícím třetím setu ale prohrála 3:6. Na vrcholu travnaté sezony má za sebou už 5 zápasů, z nichž 4 nabídly rozhodující 3. sadu. Fyzická kondice tedy může být další výhodou pro italskou hráčku.

Kde sledovat zápas Vekič vs Paolini

Jedná se o poměrně překvapivé složení semifinálové dvojice. Vekič již tímto počinem vylepšila své dosavadní maximum, jímž byla účast ve čtvrtfinále. Semifinálový zápas Wimbledon 2024 Vekič vs Paolini se odehraje na Centre Courtu ve čtvrtek 11. července a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Eurosport 2. V podobě live streamu jej nabídnou také TV Tipsport, Fortuna TV, Betano TV a Chance TV.

Informace a kurzy k zápasu Vekič vs Paolini
Kdy:
11.7. 2024
Kde:
Centre Court, All England Club, Londýn
Turnaj:
Wimbledon 2024 (semifinále)
WTA:
37. – 7.
Věk:
28 – 28
H2H:
1 – 2
Kurzy Tipsport:
2.52 vs 1.59
Kde sledovat:
Eurosport 2, Betano TV, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV