UFC 280 – Makhmud Muradov vs Borralho


Už po osmé se přehlídka fighterského umění stěhuje do centra pouště. V Abú Zabí bude horko, a nejen proto, že zde v říjnu teplota dosahuje běžně hodnoty 30 °C. V rámci turnaje UFC 280 se zde představí ti největší borci ze světa MMA. Publiku bude nejvíce zvědavý na duel Charlese Oliveiry a Islama Machačeva, ale ty dva si necháme na jinou analýzu. Dnes nás bude zajímat střetnutí Macha Muradova a Caia Borralha. Utkání vypukne 22. 10. někdy kolem 18:00 středoevropského času. Nezmeškejte live stream zdarma na TV Tipsport.

UFC 280 Makhmud Muradov live

Náš tip Live přenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Borralho Spustit live stream zdarma +300 Kč 1.45 1.45

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Muradov vs Borralho
  • Soutěž: UFC 280
  • Čas zápasu: 22. 10. od 18:00

Kde sledovat live stream Makmud Muradov

Chcete vědět, kde sledovat live stream Makhmud Muradov? Televizní stanice tuto sportovní událost ignorují, ale známe způsob, jak na vlastní oči vidět boj svěřence Petra „Monstera“ Knížete proti obávanému Brazilci Borralhovi. Přímý přenos zdarma nabízí TV Tipsport. Je to snadné a poměrně levné. Stačí si založit účet u sázkové kanceláře Tipsport. Nemusíte kvůli tomu na pobočku, zvládnete to v několika krocích online. Nově registrovaný uživatel navíc dosáhne na řadu příjemných vstupních bonusů. Po dokončení registrace je třeba vsadit první tiket v hodnotě nejméně 30 Kč. A tím jste splnili všechny podmínky. Můžete si pustit libovolný live stream, kterých TV Tipsport nabízí tisíce. Tedy i UFC zápas Makhmud Muradov vs Caio Borralho.

Zápas UFC Čas Spustit živý přenos
Lansberg Lina – Rosa Karol 22.10.2022, 16:00 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Mokaev Muhammad – Gordon Malcolm 22.10.2022, 16:20 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Petrosyan Armen – Dobson AJ 22.10.2022, 16:40 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Nurmagomedov Abubakar – Omargadzhiev Gadzhi 22.10.2022, 17:00 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Tukhugov Zubaira – Almeida Lucas 22.10.2022, 17:20 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Oezdemir Volkan – Krylov Nikita 22.10.2022, 17:40 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Makhmud Muradov vs Caio Borralho 22. 10. 2022, 18:00 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Muhammad Belal – Brady Sean 22.10.2022, 18:20 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Chookagian Katlyn – Fiorot Manon 22.10.20222, 20:00 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Dariush Beneil – Gamrot Mateusz 22. 10. 2022, 20:30 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Yan Petr – O’Malley Sean 22. 10. 2022, 21:00 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Sterling Aljamain – Dillashaw T.J. 22. 10. 2022, 21:30 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Oliveira Charles – Makhachev Islam 22. 10. 2022, 22:00 Spustit live stream zdarma +300 Kč

Živý přenos Makhmud Muradov vs Caio Borralho

Živý přenos Makhmud Muradov vs Caio Borralho je zařazený do turnaje UFC v kategorii Prelims. To znamená, že jde o jeden ze zápasů v úvodu turnaje konaného tentokrát v Abú Zabí. Bude to špičková podívaná, ale fanoušci ještě více očekávají duely Oliveiry proti Machačevovi nebo Yana proti O’Malleymu. To jsou zápasy hlavního programu. UFC Live stream je zkrátka událost, která v sobotu přitáhne k obrazovkám příznivce MMA po celém světě. Buďte u toho také. Turnaj začíná v sobotu 22. 10. 2022.

Český divák MMA jméno Mach Muradov dobře zná

Český divák MMA jméno Mach Muradov dobře zná. Jde o původně uzbeckého zápasníka, který našel v Česku druhý domov. Ujal se jej věhlasný Petr Kníže alias Monster, který správně u Macha vytušil velké zápasnické nadání. A Muradov také našel lásku – zpěvačku Moniku Bagárovou. Zní to jako příběh se šťastným koncem. Jenže poslední dobou se na nebi objevují mráčky. Muradov se s Bagárovou na dvakrát rozešel a ztratil kontakt se svou milovanou dcerou, která se jim během vztahu narodila. A přišly problémy s vízy. Proč přesně elitní zápasník, který reprezentuje tuzemské MMA ve slavné organizaci UFC, nedostal potřebné dokumenty, to se neví. Muradov žádal české úřady o vysvětlení a dlouho se jich nemohl dočkat. Ovšem média znají jen Machovu verzi příběhu, takže je těžké říct, kde je pravda.

32letý fighter víza v kapse už má

Ze sportovního hlediska je to ale problém, i když 32letý fighter víza v kapse už má. Nemohl totiž trénovat ve svém domovském gymu a dlouho žil v Uzbekistánu, kde neměl tak dobré tréninkové podmínky. Navíc, poslední zápasy nebyly to pravé ořechové. V postoji totiž posledně měl Mach co dělat i proti ryzímu grapplerovi Geraldu Meerschaertovi. A právě postoj by mělo být to, o co by se měl Mach v dalším zápase proti Borralhovi opřít. Jeho další soupeř se totiž coby typický Brazilec chce rvát hlavně na zemi. O tom ale více již v další části, kde přinášíme Borralhův profil.

Český divák MMA jméno Mach Muradov dobře zná

Caio Borralho je mladší a výrazně méně zkušený než Muradov

Můžeme začít slabinami – Caio Borralho je mladší a výrazně méně zkušený než Muradov. 29 let je pro zápasníka MMA nejlepší věk, ale Borralho má jen 13 zápasů, což je méně než polovina toho, co si odbojoval Muradov. V kleci se totiž Borralho poprvé objevil teprve před 8 lety. Jeho kariéra ale nabrala strmý růst – od regionální soutěži v Sao Paulu přes kanadskou Maximum Fighting Championship a Contendery, tedy jakési podhoubí UFC, zamířil do nejsledovanější soutěže světa. Zde se uvedl šokujícím způsobem – způsobil první porážku v životě Gadzhimu Omargadzhievovi. Střední váha poznala novou hvězdu.

Borralhova bilance čítá 12 výher a 1 porážku

Borralhova bilance čítá 12 výher a 1 porážku plus 1 zrušený zápas. Způsoby ukončení zápasu jsou v jeho statistikách velmi pestré. Ale přece jen se jistý trend dá vysledovat. Parádní disciplínou je zápas na zemi, takedown Borralha je úchvatný. Co z něj ale dělá opravdu skvělého bojovníka je schopnost kontrolovat zápas i v postoji, když je to třeba. Nebude se zde pouštět do větších akcí, ale stojí-li proti němu ryzí postojář, odbojuje si zde, co je třeba. Počká si, až se soupeř vyšťaví – a pak následuje takedown. Odtud dál je pro soupeře snaha vysvobodit se podobná snaze člověka, který spadne do tekutého písku.

Borralhova bilance čítá 12 výher a 1 porážku

Tip redakce: Vyhraje Borralho

Muradova tento těžký zápas zastihuje ve špatném období. Možná by byl schopen se proti takto ostrému soupeři připravit, ale v posledních měsících měl v hlavě spíše rozvod a vyřizování víz, aby mohl nadále zůstat v ČR a trénovat ve svém oblíbeném gymu. Borralho je stále na vzestupu a podle nás ještě nedosáhl v kariéře úplného vrcholu. Tím by mohly být souboje s Imavovem, Tavaresem, nebo dokonce Costou či Brunsonem. Na Muradova by mohl jeho postoj stačit, zápas se pak bude rozhodovat na zemi, kde je Borralho jasně lepší. Tipujeme tedy, že vítězství v sobotu spadne do klína Brazilci.

Náš tip Live přenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Borralho Spustit live přenos zdarma +300 Kč 1.45 1.45

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓