UFC MMA Live stream živý přenos

Ultimate Fighting Championship známé pod zkratkou UFC je elitní americkou organizací MMA. UFC live stream lze sledovat bez poplatku na Fortuna TV a jako bonus získáte 900 Kč na první sázky. UFC kurzy nechybí v nabídce sázkových kanceláří. Představíme favority hlavních zápasů turnaje dle sázkových kanceláří. Dále se podíváme na co se v dalším vydání UFC MMA živý přenos zaměřit. V dlouhé historii této organizace se konaly stovky turnajů. Přesto se fanoušci těší na další vydání, protože každá akce UFC přináší nezapomenutelné zážitky. Tenhle livestream si nesmíte nechat ujít, UFC startuje v neděli 12.června 2022 od 00:30.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 21. září
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300 Kč zdarma
fortuna tv logo
Fortuna TV + 900 Kč za registraci
Premier Sport long
Premier Sport

Vyberte si sekci UFC

 • UFC live stream
 • UFC program
 • UFC kurzy
 • Zápas Teixeira vs Prochazka
 • UFC prize money
 • UFC historie
 • Často kladené otázky
 • UFC live stream

  UFC livestream v následujícím datu můžete sledovat zdarma i vy. Tuto úchvatnou podívanou v přímém přenosu zprostředkovává televizní stanice Premier Sport. Lze si také předplatit oficiální Live stream PPV UFC Fight Pass. Možná nejdostupnější cestou ale je live stream Fortuna TV. Ke streamu totiž stačí aktivní hráčské konto. To se dá zařídit doslova za pár korun.

  • Událost: UFC 275
  • Místo: Indoor Stadium, Singapore
  • Čas: Neděle, 12. 06. 2022, 00:30
  • Souboj Procházka vs Teixeira: 6:00 ráno českého času  A mašinérie jede dál. Aktuálně bývá k vidění live stream UFC několikrát do měsíce. Do klece vstupují elitní MMA bojovníci i bojovnice. Zápasí se ve všech možných váhových kategoriích. A účastní se to nejlepší z tohoto sportu z celého světa. V akci tak jsou i čeští a slovenští zástupci, například Jiří Procházka, David Dvořák nebo Martin Buday.

  UFC MMA živý přenos

  UFC live stream je událost s vysokou prestiží. Tento turnaj se už dávno nesoustředí jen na USA, kde na začátku 90. let došlo k velké popularizaci bojových sportů. Řetězec zápasů elitních mlátiček v různých váhových kategorií pod hlavičkou UFC se stal fenoménem. Turnaj jako velká pouťová atrakce objíždí celý svět. Kromě Spojených arabských emirátů, Austrálie, Chile, Brazílie či Británie už si našel cestu i do Prahy.

  UFC program

  UFC program je nalinkovaný a opět slibuje velkou kvalitu zápasů. Program opět sestavil ředitel UFC Dana White, asi nejúspěšnější manažer MMA historie. V čele organizace UFC je od roku 2001 a jeho jmění se odhaduje na 500 millionů amerických dolarů. Zkrátka muž, který přesně ví, čím fanoušky MMA zaujmout.

  Zápas UFC 275 (12.06.2022) Plánovaný začátek
  Joselyne EDWARDS vs Ramona PASCUAL 00:30
  Silvana Gómez JUÁREZ vs Na LIANG 00:50
  Kyung Ho KANG vs Danaa BATGEREL 1:10
  Jake MATTHEWS vs Andre FIALHO 2:00
  MAHESHATE vs Steve GARCIA 2:20
  Seungwoo CHOI vs Joshua CULIBAO 2:40
  Brendan ALLEN vs Jacob MALKOUN 3:00
  Maddalena Jack DELLA vs Ramazan EMEEV 4:00
  Rogerio BONTORIN vs Manel KAPE 4:30
  Weili ZHANG vs Joanna JEDRZEJCZYK 5:00
  Valentina SHEVCHENKO vs Taila SANTOS 5:30
  Glover TEIXEIRA vs Jiří PROCHÁZKA 6:00

  MMA vychází z mnoha disciplín bojových umění. Současní zápasníci se rekrutují z šampionů ve sportech, jako jsou box, brazilské jiu-jitsu, Muay Thai, karate nebo judo. V samotném MMA jde o to použít různé prvky z těchto umění - dovolené jsou všemožné údery a chvaty, boj ve stoje i na zemi. Odtud ostatně vznikl název MMA čili mixed martial arts, tedy smíšená bojová umění. Přesto je velice zajímavé sledovat, jak jsou někteří MMA bojovníci ovlivnění svým zázemím, ať jde o brazilské jiu-jitsu nebo thajský box. Z toho vyplývá jejich technika, jejich pohyb po vymezeném kolbišti, i to, jestli raději bojují v postoji nebo na zemi.

  UFC program

  V současném MMA se tedy bojovníci nedělí do zápasů podle příslušnosti ke klasickým bojovým uměním. Rozdělení probíhá pouze na základě vah. Muži mají celkem 8 váhových kategorií, ženy jen 4. Když v programu vidíte poznámku flyweight, jde o nejlehčí váhovou kategorii mužů - muší váhu. Následují bantamová váha, pérová (featherweight), lehká (lightweight), velterová, střední (middleweight), polotěžká (light heavyweight) a těžká váha (heavyweight). Ženy mají pod muší váhou ještě kategorii slámová váha (strawweight). Nejvyšší váhovou kategorií je u nich pérová váha.

  Váhové kategorie jsou vysvětleny, co časy začátku zápasů? Ty jsou v naší výše uvedené tabulce jen orientační. Některé zápasy jsou ukončeny raz dva, jiné se protáhnou. Pokud potřebujete přesná data, sledujte horké novinky na sociálních sítích nebo na stránkách UFC. Anebo si jednoduše zapněte přenos na TV Premier Sport, nebo na Fortuna TV.

  UFC kurzy

  Aby byl následující UFC live stream ještě zajímavější ke sledování, doporučujeme si divácký zážitek trochu okořenit s UFC kurzy. Sázka přinese dvojnásobnou radost z výhry vašeho favorita. UFC MMA kurzy jsou už vypsány na Fortuně i na Tipsportu. S námi si můžete projít kurzy obou sázkových kanceláří a zvážit, kde mají výhodnější nabídku. Tyto dvě sázkové kanceláře jsme nevybrali náhodou - jsou to společnosti, které svým klientům umožňují pustit si live stream, tedy sledovat boje MMA elitních válečníků živě.

  Zápas turnaje UFC 275 Kurz Tipsport Kurz Fortuna Třída
  Glover TEIXEIRA vs Jiří PROCHÁZKA 2.96 vs 1.40 2.91 vs 1.41 Light heavyweight
  Valentina SHEVCHENKO vs Taila SANTOS 1.15 vs 4.86 1.14 vs 5.05 Flyweight (ženy)
  Weili ZHANG vs Joanna JEDRZEJCZYK 1.55 vs 2.32 1.57 vs 2.28 Strawweight (ženy)
  Rogerio BONTORIN vs Manel KAPE 2.75 vs 1.40 2.77 vs 1.40 Flyweight
  Maddalena Jack DELLA vs Ramazan EMEEV 1.59 vs 2.24 1.65 vs 2.13 Welterweight
  Brendan ALLEN vs Jacob MALKOUN 1.31 vs 3.19 1.30 vs 3.27 Middleweight
  Seungwoo CHOI vs Joshua CULIBAO 1.40 vs 2.77 1.40 vs 2.77 Featherweight
  MAHESHATE vs Steve GARCIA 2.35 vs 1.53 2.22 vs 1.60 Lightweight
  Jake MATTHEWS vs Andre FIALHO 2.11 vs 1.66 2.10 vs 1.67 Welterweight
  Kyung Ho KANG vs Danaa BATGEREL 2.06 vs 1.69 2.05 vs 1.70 Bantamweight
  Silvana Gómez JUÁREZ vs Na LIANG 1.70 vs 2.05 1.65 vs 2.13 Strawweight (ženy)
  Joselyne EDWARDS vs Ramona PASCUAL 1.58 vs 2.26 1.57 vs 2.28 Featherweight (ženy)

  Zápas Teixeira vs Prochazka

  Nejočekávanějším zápasem UFC 275, které se uskuteční v dalekém Singapuru, je duel Jiřího Procházky s Gloverem Teixeirou. Atraktivní je tento zápas nejen pro české příznivce MMA. Jde totiž o titulovou bitvu v kategorii light heavyweight. 41letý brazilský veterán Glover Teixeira všem vytřel zrak, když v říjnu 2021 porazil favorizovaného Poláka Jana Błachowicze. Od té doby je tedy držitelem pásu právě on. V singapurském turnaji se jej pokusí o pás připravit rodák ze Znojma.

  Zápas Teixeira vs Prochazka

  Jaké jsou šance Jiřího Procházky? Solidní. Procházka je oceňovaný pro svůj vždy velmi aktivní přístup k zápasu. Zdánlivě se otevírá a dává tak soupeřům prostor mu zasadit bolestivé údery. Jenže Procházka sám útočí a to tak mocně, že se soupeř k ničemu nedostane. To mu vyneslo titul šampiona v Rizin FF Light Heavyweight - a teď se pokusí získat titul i z nejprestižnější organizace světa.

  Procházka je přezdíván Samuraj. A to hlavně kvůli tomu, že velmi pokorně uznává principi Bushido. Jiří Procházka uvádí, že Kniha pěti kruhů, kterou napsal legendární šermíř Musaši Mijamoto, je knihou, která změnila jeho život. Coby správný Samuraj má Procházka respekt k boji jako takovému i ke svému soupeři. Do každého zápasu jde velmi soustředěný a připravený. To je velká devíza, tím by se mu nemuselo stát to samé co Błachowiczovi. Polák totiž očividně Teixeiru podcenil.

  Brazilec je i přes svůj pokročilý věk stále ve formě. Má pomalejší pohyb po bojišti a je pro něj vždy důležité dostat zápas na zem. Tam je totiž suverénní a je schopen uštědřit rychlé KO. Na druhou stranu, i když jde o aktuálního šampiona, není to žádný neporazitelný stroj, jakým třeba byl slavný Nurmagomedov. Teixeira schytal za těch 10 let, co je v UFC, mnoho porážek. Jeho přemožitelé nedovolili Brazilci dostát pověsti elitního zemaře, ukončili zápas už v postoji.

  Tip na vítěze

  Procházka svojí aktivitou dokáže zápas ovládnout. Je mu 29 let - je v ideálním věku, má vynikající fyzický fond a je mentálně silný. Ví přesně, kde jsou Teixeirovy slabiny. Podle nás jich využije a vyhraje.

  Zápas Teixeira vs Prochazka
  2.96 vs 1.40

  UFC prize money

  Ačkoli celosvětová popularita je úžasná, prize money pro vítěze jsou pro UFC borce tou hlavní motivací. Je zbytečné dodávat, že tak úspěšný koncept jako je UFC, rozhodně s odměnami pro své hvězdy nešetří. Už jen odměny pro zápasníky v prelims, tedy mimo hlavní kartu turnaje, se pohybují v desítkách tisíc dolarů. Letos dostávali ti nejlepší v prelims až 45 000 dolarů čisté odměny. Dalších cca 5 000 dolarů přispějí sponzoři.

  Akční promo kód

  Nezmeškejte UFC. Sledujte akci na Fortuna TV a vsaďte si. Pro nově registrované hráče je dostupný bonus 900 Kč zdarma.

  Více obohatí svá konta ti fighteři, kteří se dostanou na hlavní kartu. Vítězové si mohou přijít na stovky tisíc dolarů. A ten, který ovládne hlavní zápas večera, zbohatne až cca o 1 000 000 dolarů. Mezi touto smetánkou už v podstatě je i několik Čechů. Jiří Procházka nebo Makhmud Muradov si za několik minut svého vystoupení v UFC vydělají tolik, kolik hvězdný hráč ve Fortuna lize za celou sezónu.

  UFC prize money

  UFC historie

  UFC neboli Ultimate Fight Championship je americká elitní profesionální soutěž založená roku 1993, které má pod svými křídly většinu top bojovníků na světě. Od začátku své existence si klade za cíl srovnání zápasníků nejrůznějšího zaměření. UFC má sedm váhových kategorií a prosazuje jednotná MMA pravidla. Pod záštitou UFC se konají i zápasy žen. Ty rovněž získávají velkou popularitu a někdy se stávají hlavním zápasem večera. Prezidentem UFC je už zmíněný Dana White.

  UFC historie

  Za 28 let působení se UFC stala největší a nejmocnější světovou MMA organizací. V USA sledovanost prestižních duelů překračuje zápasy NHL nebo NBA. Na turnaj, který se konal 30. 4. 2011 v Torontu pod hlavičkou UFC, bylo přítomných 80 000 diváků, což ani ve světovém měřítku nemá obdoby.

  Často kladené otázky

  Lze sledovat UFC live stream zdarma?

  Přenos lze sledovat na TV Premier Sport ale za poplatek, nebo na Fortuně zdarma. Stream kvalitních MMA bitev začíná po půlnoci.

  Je možné sledovat zápasy na turnajích UFC MMA na mobilu?

  Ano, na Fortuna TV lze sledovat UFC MMA živý přenos zdarma i na mobilním telefonu.

  Kde mohu najít UFC kurzy?

  UFC kurzy jsme vypsali na začátku tohoto článku. Nemusí být ale aktuální - kurzy jsou často velmi turbulentně aktualizovány Jak přibývá množství tiketů od sázejících, sázkové kanceláře musí reagovat změnou kurzů. Doporučujeme proto zavítat na stránky Fortuny, Tipsport nebo Chance a na aktuální UFC kurzy se podívat v sekci MMA.

  Jak dlouho trvá UFC MMA program?

  Co si budeme nalhávat, UFC MMA program je dlouhý maraton. Očekávaná titulová bitva, která dala tomuto vydání UFC název, se může konat až po pěti hodinách od začátku turnaje.

  Jak často probíhají turnaje UFC MMA?

  Obrovská popularita UFC eventů vede organizátory k tomu, aby dopřáli fanouškům večery bojových sportů nejméně 2x měsíčně. Po UFC 275: Teixeira vs Procházka následuje další akce jen o týden později. UFC živý přenos události nazvané UFC on ESPN: Kattar vs. Emmett přivítá své diváky z Austinu v Texasu.

  Ultimate Fighting Championship známé pod zkratkou UFC je elitní americkou organizací MMA. UFC live stream lze sledovat bez poplatku na Fortuna TV a jako bonus získáte 900 Kč na první sázky. UFC kurzy nechybí v nabídce sázkových kanceláří. Představíme favority hlavních zápasů turnaje dle sázkových kanceláří. Dále se podíváme na co se v dalším vydání UFC MMA živý přenos zaměřit. V dlouhé historii této organizace se konaly stovky turnajů. Přesto se fanoušci těší na další vydání, protože každá akce UFC přináší nezapomenutelné zážitky. Tenhle livestream si nesmíte nechat ujít, UFC startuje v neděli 12.června 2022 od 00:30.

  Mohlo by Vás zajímat

  UFC MMA Live stream živý přenos

  22. 10. 2022

  Ultimate Fighting Championship známé pod zkratkou UFC je elitní americkou organizací MMA. UFC live stream lze sledovat bez poplatku na Fortuna TV a jako bonus…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

  Oktagon MMA 33 live stream živý přenos

  04. 06. 2022

  Oktagon live stream zahajuje novou éru. Festival bojových sportů překračuje hranice Česka a Slovenska a začíná usilovat o pozornost evropských fanoušků MMA. Oktagon 33 bude…