Tottenham vs AC Milán – Liga mistrů preview a tip na sázení


Duel Tottenham vs AC Milán rozhodne o tom, který tým se bude radovat z účasti ve čtvrtfinále Ligy mistrů 2023. V o něco příznivější pozici je AC Milán, který zvládl domácí zápas. Vzhledem k těsné výhře Rossoneri 1:0 však bude odveta na londýnském stadionu Hotspur napínavá. Rozuzlení zápletky bude k vidění 8. března 2023 od 21:00 na programu Nova Sport 4.

Tottenham vs AC Milán – Liga mistrů preview a tip na sázení

  • První ze dvou vzájemných osmifinálových duelů skončil poměrem 1:0 pro italský celek.
  • Tottenham musí aktuálně skousnout vyřazení z FA Cupu, AC Milán se nadechl k lepším výkonům.
  • Sázkaři vyhlíží výhru Kohoutů, u Tipsportu si na ni vsadilo 66 % tipérů.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Padne méně než 2.5 gólu 1.82 1.88

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Chelsea vs Dortmund
  • Soutěž: Champions League
  • Čas zápasu: 7.3. 21:00

Kde sledovat zápas Tottenham vs AC Milán

Nechcete si nechat napínavý duel ujít a chcete vědět, kde sledovat zápas Tottenham vs AC Milán? Do svého programu jej zařadil kanál Nova Sport 4. Zápas hraný na domácí půdě Kohoutů z Tottenhamu bude k vidění 8. března 2023 od 21:00.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Tottenham vs AC Milán 8. 3. 2023 21:00 Nova Sport 4

O prohře Kohoutů bylo rozhodnuto rychle

Pouhých 7 minut hry stačilo týmu AC Milán k tomu, aby určil výsledek prvního vzájemného duelu, když se trefil záložník Brahim Díaz. Poté už se Spurs jen marně snažili překvapit defenzivu italského celku. Nepomohl k tomu ani Harry Kane, novopečený historicky nejlepší střelec klubu. Ačkoliv by se dal zápas označit za vyrovnaný, bude mít doma Tottenham co dělat, aby zabojoval o postup. Obejít se bude muset nejspíš stále bez brankářské jedničky Llorise.

O prohře Kohoutů bylo rozhodnuto rychle

Zdroj článku: sportnet

Hořké vyřazení z FA Cupu

Střídavě zataženo, tak by se daly popsat výsledky Tottenhamu v tomto roce. V tabulce Premier League 2023 si sice stále drží 4. místo zaručující Ligu mistrů pro příští rok, odrážet však budou muset nápor týmů z míst pod nimi. Po prohře v prvním zápase s AC Milán se jim podařilo porazit West Ham a Chelsea, následovalo ale vyřazení z FA Cupu od druholigového Sheffieldu. Vyrovnanější forma aktuálně Tottenhamu chybí.

Odraz k lepším výkonům

Před prvním z osmifinálových zápasů s Tottenhamem byl tým AC Milán v nepříjemné pozici. Vyhrál jediný z předchozích pěti zápasů, v novém roce se z výhry radoval jen dvakrát. Proti Kohoutům však dokázal těsné vedení 1:0 uhájit a trenér Pioli po zápase uvedl, že se od tohoto souboje budou moci odrazit k lepším výkonům. A potvrdilo se to. V Serii A si Rossoneri následně poradili s Monzou i Atalantou a drží druhé místo tabulky.

Odraz k lepším výkonům

Zdroj článku: sport.virgilio

AC Milán ve výhodnější pozici

Už je to 11 let, co naposledy italskému klubu a úřadujícímu mistrovi Serie A otevřela Liga mistrů brány čtvrtfinále. Nyní je však AC Milán blízko tomu nepříjemnou šňůru přetrhnout. V prvním zápase ukázal, že na ofenzívu Tottenhamu umí najít recept a téměř k ničemu Kohouty nepustit. V Anglii jim navíc stačí uhrát remízu. Zvýšené sebevědomí z posledních zvládnutých zápasů také bude hrát v jejich prospěch.

Tottenham vs AC Milán kurzy

Sázkové kanceláře více věří ve výhru domácího celku. Na Tottenham je u Tipsportu vypsán kurz 2.0, na italský celek 3.77. Stejně tak to vidí i sázkaři, hned 66 % vsadilo své peníze na úspěch Spurs. Remízu vyhlíží 18 % z nich, kurz je v tomto případě 3.37. Jiná je však situace ohledně toho, kdo nakonec postoupí. Zde jsou větší šance připisovány AC Milán, a to v kurzu 1.55, postup Tottenhamu je ohodnocen kurzem 2.40.

Tip redakce: Padne méně než 2.5 gólu

Pokud se podíváme na vzájemná utkání obou celků, ve všech pěti střetnutích v tomto tisíciletí by tip na méně než 2.5 gólu vyšel. Ani obrázek prvního osmifinálového duelu nenaznačoval, že bychom měli vidět gólové hody. Tím spíš, že AC Milán stačí remíza a nebude se potřebovat do ničeho hnát. Sázka na to, že padne méně než 2.5 gólu v kurzu 1.82, se nám tak zamlouvá.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Padne méně než 2.5 gólu 1.82 1.88

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, livesport, eurofotbal