Synottip maraton o 150 000 Kč

Pořádný balík benefit bodů pro příznivce sportovního sázení přichystal Synottip maraton o 150 000 Kč. Ovšem protože jde o maraton, tentokrát jsou výhry určeny jen pro skutečné vytrvalce. Nebojte se, nikdo vás nebude vyhánět do nevlídného počasí. Jde o maraton ryze sázkařský. Vsaďte si každý den mezi 01. 09. 2021 a 12. 09. 2021 AKO tiket o hodnotě alespoň 200 Kč. Pokud nevynecháte žádný den, Synottip vás odmění. Výhra je garantována pro každého účastníka, který splní podmínky.

Synottip maraton o 150 000 Kč

Podmínky a výhry promo akce

Splňte jednoduché podmínky a výhry promo akce Synottip maraton o 150 000 Kč jsou vaše. Lákavá odměna v podobě podílu na benefit bodech čeká opravdu na každého, kdo doběhne pomyslný maraton do konce. Hlavním kritériem je v tomto případě disciplína. Mezi 1. 9. 2021 a 12. 9. 2021 je třeba vsadit tiket skutečně každý den. Kdo jeden den zapomene, ten je ze hry venku. Kdo ale nevynechá, ten se stává automaticky vítězem. Co dále je třeba mít na paměti u akce s názvem Synottip maraton o 150 000 Kč?

  1. Povinná sázka každý den: Od 1. září do 12. září je 11 dní, každý den je nutno uzavřít alespoň jeden soutěžní tiket. Chce to však pevné nervy a disciplínu, jeden den zapomenete a s úderem půlnoci je pro Vás celá soutěž ztracena.
  2. Výhra 150 000 Kč: pokud maraton zdárně dokončíte do konce, stanete se jedním z těch, mezi něž se rovnoměrně rozdělí 150 000 Kč ve formě benefit bodů. Ku příkladu budete-li jeden z deseti, 15 000 Kč je vašich. A to není všechno, každý kdo Synottip maraton doběhne, získá i extra 50 volných zatočení v kasinu
  3. Tikety za minimum 200 Kč: aby se vám tikek započítal do maratonu je nutné vsadit na každodenní ticket minimálně 200 Kč.
  4. na každém ze soutěžních AKO tiketů musí být kurz alespoň 2, aby byl uznán. Není podstatné, zda jednotlivé tikety skončí vítezstvím, nebo prohrou, nesmíte je však cash-outovat.
  5. Hráč musí podat min. 12 tiketů po dobu trvání akce, tzn., musí každý den po dobu konání akce podat alespoň 1 tiket pro získání odměny
  6. Pokud jeden den vynecháš, tak končíš
  7. Do soutěže budou zařazené všechny tikety, bez ohledu na to, zda jsou výherní nebo nevýherní
  8. Celková výhra 150 000 benefit bodů bude rovnoměrně rozdělena mezi hráče, kteří splní podmínky dokončení akce
  9. Do akce se nezapočítávají cashout tikety
  10. Veškeré odměny budou vyhodnoceny a následně připsány uživatelům na jejich konta nejdříve následující pracovní den po skončení akce

ČASTÉ DOTAZY

Jaké jsou časté dotazy spojené s účastí v promo akci jako je Synottip maraton? Na dalších řádcích jsme se pokusili na ně odpovědět.

Nezáleží, důležité je datum vsazení tiketu. Musíte mít tedy alespoň jeden tiket pro každé datum. Čas a datum zápasu na který jste si vsadili nerozhoduje.

Do promo akce se započítávají jakékoliv sázky před záhajením kteréhokoli zápasu, s výjimkou kombi sázek.

Synottip AKO tiket znamená uzavření kurzové sázky (tiketu), kdy se kurzy jednotlivých vybraných sázek navzájem násobí. Akumulací kurzů je vytvořen celkový kurz AKO tiketu, a právě ten musí být minimálně 2, aby se tiket mohl započítat do soutěže Synottip maraton.

Pokud jste úspěšně dokončili maraton a splnili všechny podmínky účasti v maratonu, tak očekávejte připsání odměny ve formě poměrných benefit bodů a volných zatočení první pracovní den po skončení akce, tedy 13.09.2021. Mějte však trpělivost, pokud Vám odměna nenaběhne hned v ranních hodinách, vyhodnocení může chvilku trvat.