Synottip Level Up: tenisový maraton k Wimbledonu 2024

Sázková kancelář Synottip si pro hráče připravila speciální promo akci u příležitosti tenisového Wimbledonu. Synottip Level Up může hráčům přinést až 600 Kč. Více o pravidlech této promo akce a podmínkách pro získání odměny najdete v článku. .

Synottip Level Up tenisový maraton

Tenisový maraton Synottip Level Up – získejte odměnu až 600 Kč

Během čtrnácti dnů tenisového grandslamu Wimbledon můžete získat až 600 Kč skrz Synottip Level Up. Tento sázkařský maraton je dostupný pro každého registrovaného hráče, stačí podávat tikety podle soutěžních podmínek po určitý počet dní a jedna z odměn je vaše. V tabulce níže najdete seznam odměn a počet dní, po který musíte podávat soutěžní tikety.

Synottip Level Up Výhry v tenisovém maratonu
Vsazeno 4 dny po sobě 50 BB
Vsazeno 5 dní po sobě 100 BB
Vsazeno 6 dní po sobě 150 BB
Vsazeno 7 dní po sobě 200 BB
Vsazeno 8 dní po sobě 250 BB
Vsazeno 9 dní po sobě 300 BB
Vsazeno 10 dní po sobě 350 BB
Vsazeno 11 dní po sobě 400 BB
Vsazeno 12 dní po sobě 450 BB
Vsazeno 13 dní po sobě 500 BB
Vsazeno 14 dní po sobě 600 BB

Jak hrát Synottip Level Up

Synottip Level Up není příliš složitou promo akcí, může se do ní zapojit opravdu každý hráč u této sázkové kanceláře. Níže najdete přehledný návod, jak hrát Synottip Level Up.

 1. Základem je samozřejmě platná registrace u Synottipu. Pokud ověřený účet u této sázkové kanceláře ještě nemáte, nezapomeňte využít Synottip bonusový kód. Ten vám může přinést 300 Kč za dokončení registrace a až 50.000 Kč za první vklad.
 2. Jakmile máte váš účet hotový, můžete se zúčastnit akce Synottip Level Up. Nyní je třeba pouze pravidelně sázet soutěžní tikety.
 3. Pokud v období od 1.7. do 14.7. podáte tiket podle soutěžních podmínek, bude započítán do maratonu Synottip Level Up.
 4. Aby byl tiket započítán, musí být podán ve variantě AKO, s vkladem alespoň 200 Kč a kurzem alespoň 5.00. Není důležité, na jaké příležitosti budete sázet, pouze zda bude tiket vyhodnocen.
 5. Na tiketu nesmíte využít funkci cashout, jinak nebude do soutěže započítán.
 6. Abyste mohli získat jednu z odměn zmíněných v tabulce výše, je třeba sázet pravidelně. Jakmile jeden den v řadě nevsadíte, musíte začít od začátku.

Nejdůležitější podmínky a pravidla akce Synottip Level Up

Synottip Level Up není komplikovanou promo akcí z hlediska pravidel. Ale i tak je třeba dodržet všechny podmínky, abyste si mohli být odměnou jistí. Níže najdete ty nejdůležitější podmínky a pravidla akce Synottip Level Up.

 • Základní podmínkou pro účast v promo akce je platná Synottip registrace. Bez ní není možné účastnit se jakékoliv soutěže u této sázkové kanceláře.
 • Soutěžní tikety je třeba podávat za sebou, pokud jeden den vynecháte, musíte začít znovu.
 • Odměnu ze Synottip Level Up získáte den po skončení promo akce, tedy 15.7. 2024.
 • Aby byl tiket skutečně započítán do této soutěže, musí se jednat o AKO sázenku, s kurzem alespoň 5.00 a vkladem minimálně 200 Kč.
 • Tiket nemusí být výherní, pouze je třeba nevyužít funkci cashout a tiket nechat vyhodnotit. Výše zmíněné podmínky musí tiket splňovat právě v moment vyhodnocení.