Tipsport extraliga v ledním hokeji playoff


Tipsport extraliga v ledním hokeji playoff 2023 představuje vyvrcholení celé 30. sezóny. Tipsport extraliga v ledním hokeji 2023 program je už samozřejmě známý, playoff fáze začala 8.3. a dohráno bude nejpozději 30.4. Momentálně se můžete těšit na finálové zápasy Třince proti Hradci Králové. V tomto článku se dozvíte vše o programu playoff fáze, jak si stojí oba týmy i jaké jsou vypsány Tipsport extraliga playoff kurzy. Přidáme také informace o tom, kde sledovat hokej online zdarma.

Tipsport extraliga playoff 2023 - kurzy, informace a program

Kde si vsadit zdarma na Tipsport extraligu

Tipsport
500Kč zdarma za registraci
Fortuna
300Kč za registraci
Betano logo
Betano
350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

Vyberte si sekci Tipsport extraliga

 • Tipsport extraliga v hokeji playoff program
 • Tipsport extraliga playoff kurzy
 • Pravidla playoff extraligy v ledním hokeji
 • Prodloužení v playoff extralize
 • Kde sledovat Extraligu v ledním hokeji playoff zdarma
 • Tipsport extraliga v ledním hokeji vítězové
 • Tipsport extraliga playoff 2023 top hráči
 • Často kladené otázky

 • Tipsport extraliga v hokeji playoff program

  Tipsport extralige v hokeji playoff program je už samozřejmě pevně dán. Předkolo začalo 8.3, poslední zápas finále může proběhnout až 30.4. Nejdříve může celé playoff skončit 23.4, kdy se hraje čtvrtý finálový zápas. V tabulce níže najdete Tipsport extraliga v hokeji program, spolu s časovým rozmezím jednotlivých částí.

  Tipsport extraliga v hokeji playoff program

  Zdroj: lidovky

  Tipsport extraliga playoff program Datum
  Předkolo 8.3. – 14.3.
  Čtvrtfinále 17.3 – 28.3.
  Semifinále 2.4. – 15.4.
  Finále od 18.4.

  Tipsport extraliga playoff kurzy

  Tipsport extraliga playoff kurzy jsou už samozřejmě vypsány. Sázkové kanceláře si tuto příležitost nenechaly ujít a připravily tak velmi širokou kurzovou nabídku. Vsadit si tak můžete nejenom na celkového vítěze playoff fáze, ale i na jednotlivé utkání finále, jejich průběh, či na počet finálových zápasů. V letošním roce se ve finále utká Hradec Králové a Třinec. Pokud na extraligu sázíte poprvé, může být těžké si mezi jednotlivými příležitostmi vybrat. Proto jsme pro vás připravili článek o tom, jak funguje sázení na hokej. V tabulce níže pak najdete vybrané Tipsport extraliga playoff kurzy.

  Tipsport extraliga playoff kurzy

  Zdroj: iihf

  Tým Kurz
  Vítězství Třince v celé extralize 1.40 1.45
  Vítězství Hradce Králové v celé extralize 3.00 2.76
  Vítězství Hradce Králové v prvním zápase 2.72 2.00
  Vítězství Třince v prvním zápase 2.38 1.85
  Přesný výsledek série 2:4 (ve prospěch Třince) 4.03 4.00
  Přesný výsledek 4:3 (ve prospěch Hradce Králové) 6.22 6.30

  Pravidla playoff extraligy v ledním hokeji

  Pravidla playoff extraligy v ledním hokeji se prakticky nemění. I letos měla vyřazovací fáze čtyři části, konkrétně předkolo, čtvrtfinále, semifinále a finále. Do čtvrtfinále automaticky postoupily čtyři nejlepší týmy ze základní části. Osmičku týmů, která je ve čtvrtfinále potřeba pak doplnily další čtyři týmy, které se nejlépe umístily v předkole Tipsport extraligy. V něm se střetly týmy na 5. až 12. místě ze základní části.

  Pravidla playoff extraligy v ledním hokeji

  Zdroj: pardubicky denik

  Dále pravidla playoff extraligy také určují, že mimo předkolo playoff se vždy hraje na čtyři vítězné zápasy, v samotném předkole se hraje pouze na tři vítězné zápasy. V semifinále se pak týmy rozdělí opět podle jejich výsledků v základní části. Tým s nejlepšími výsledky ze základní části se utká s týmem s nejhoršími výsledky a zbylé dva týmy opět mezi sebou. Oba postupující týmy z tohoto kola se utkají o titul mistra České republiky.

  Prodloužení v playoff extralize

  Prodloužení v playoff extralize patří mezi jeden z nejsložitějších prvků celého systému. Využívá se samozřejmě k rozhodnutí vyrovnaného zápasu, pravidla pro prodloužení se ale liší v jednotlivých fázích playoff i podle toho, kolik zápasů už oba týmy spolu sehrály. Prodloužení v playoff extralize má tedy formu:

  • Předkolo, 1 až 4 zápas – prodloužení na 20 minut, poté následují samostatné nájezdy.
  • Předkolo, 5 zápas – prodloužení na 20 minut, s opakováním, dokud není vstřelený gól.
  • Další části playoff, 1 až 4 zápas – prodloužení na 20 minut, pak následují samostatné nájezdy.
  • Další části playoff 5 až 7 zápas – prodloužení na 20 minut, to je opakováno dokud není vstřelen gól.

  Každé prodloužení v extralize se hraje systémem 5 hráčů na 5 hráčů i s brankáři. Týmy si také mění strany, pokud je více než jedno prodloužení.

  Kde sledovat Extraligu v ledním hokeji playoff zdarma

  Kde sledovat extraligu v ledním hokeji playoff zdarma? Na tuto otázku existuje jednoduchá odpověď. Sázková kancelář Tipsport umožňuje registrovaným hráčům sledovat všechny zápasy extraligy zdarma. Nemusíte si tak předplácet sportovní programy O2 TV, či doufat, že vaše oblíbené zápasy bude vysílat ČT Sport. Pokud ještě nemáte účet u Tipsportu, nezapomeňte při registraci zadat Tipsport akční kód, díky kterému můžete získat 500 Kč zdarma a až 50.000 Kč na váš první vklad.

  Tipsport extraliga v ledním hokeji vítězové

  Vítězové předchozích ročníků Tipsport extraligy v ledním hokeji mohou pomoci při odhadu síly a formy jednotlivých týmů i v letošním roce. V tabulce níže je přiložen seznam vítězů Tipsport extraligy v ledním hokeji za posledních 6 let. Jak můžete vidět, v soutěži dominovaly především týmy Třince, Brna a Liberce.

  Ročník Vítěz Finalista
  2021/2022 HC Oceláři Třinec HC Sparta Praha
  2020/2021 HC Oceláři Třinec Bílí Tygři Liberec
  2019/2020 Nevyhlášen Nevyhlášen
  2018/2019 HC Oceláři Třinec Bílí Tygři Liberec
  2017/2018 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec
  2016/2017 HC Kometa Brno Bílí Tygři Liberec

  Tipsport extraliga playoff 2023 top hráči

  Tipsport extraliga playoff 2023 top hráči patří mezi to nejlepší, co může český hokej nabídnout. V Tipsport extralize probíhá každý rok soutěž o nejproduktivnějšího hráče, která se rozhoduje podle kanadského bodování. I z té je možné poznat, kteří hráči patří v lize mezi špičku. V tabulce níže najdete výsledky soutěže o nejproduktivnějšího hráče za posledních pět let.

  Ročník Jméno hráče Zápasy Góly Nahrávky Body Tým
  2018/2019 Milan Gulaš 51 30 32 62 HC Škoda Plzeň
  2019/2020 Milan Gulaš 52 35 41 76 HC Škoda Plzeň
  2020/2021 Peter Mueller 46 29 35 64 HC Kometa Brno
  2021/2022 Filip Chlapík 53 31 39 70 HC Sparta Praha
  2022/2023 Martin Růžička 52 23 29 52 HC Oceláři Třinec

  Mezi nejlepší hráče v Tipsport extralize rozhodně patří útočník Martin Růžička, který získal titul nejproduktivnějšího hráče v letech 2023 a 2013. V roce 2013 navíc získal nejvíce bodů ze všech hokejistů, kterým kdy byl v lize titul nejproduktivnějšího hráče udělen. Momentálně hraje za Třinec a mezi 20 historicky nejlepšími hráči je na sedmnácté pozici. Dalším velmi dobrým hráčem je pak Milan Gulaš, který získal titul nejproduktivnějšího hráče hned třikrát za sebou. V současné sezóně hrál jako útočník za HC Motor České Budějovice, mezi 20 historicky nejlepšími hráči v extralize je na devatenácté pozici.

  Tipsport extraliga playoff 2023 top hráči

  Zdroj: facebook

  Často kladené otázky

  Jaké jsou Tipsport extraliga playoff kurzy na vítěze?

  Tipsport extraliga playoff kurzy na vítěze jsou vypsány u Tipsportu, Fortuny či Chance. Třinec má kurz na celkové vítězství 1.40, zatímco Hradec Králové 3.00. Zajímavé také mohou být kurzy na výsledky jednotlivých zápasů ve finálové sérii.

  Kdy budou odehrány všechny zápasy Tipsport extraliga playoff fáze?

  Tipsport extraliga playoff fáze může být nejdříve dokončena odehráním posledního finálového zápasu 23.4. mezi Třincem a Hradcem Králové. Podle výsledků jednotlivých zápasů ale může pokračovat až do konce dubna.

  Kdo je nejlepší hráč v Tipsport extralize?

  V letošním roce byl jako nejproduktivnější hráč označen útočník Martin Růžička, který hraje za HC Oceláři Třinec. Dalším velmi dobrým hokejistou je pak Milan Gulaš, útočník hrající za HC Motor České Budějovice. Oba patří také mezi 20 historicky nejúspěšnějších střelců v extralize.

  Zdroje: Tipsport, Wikipedie, championsleague