Kde sledovat fotbal v televizi


Kde sledovat fotbal v televizi a fotbalové soutěže, ať už se jedná o ty zahraniční nebo české? S rostoucí nabídkou placených televizních stanic může být trochu problém se rychle zorientovat a zjistit, která televize vámi vybraný fotbalový zápas vysílá. Připravili jsme kompletní přehled TV stanic a informace o tom, kde sledovat jednotlivé české i zahraniční fotbalové soutěže v televizi i zdarma online.

Nejlepší bonusy k fotbalu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Kde sledovat fotbal v televizi

Kde vysílají zahraniční i české fotbalové soutěže

Fotbalové soutěže Televizní stanice
Premier League Canal + Sport CZ
MS v Kataru Nova Action, ČT sport a záznam 7 dní zpětně na VOYO
Liga národů ČT SPORT
Fortuna Liga O2 TV Sport
Liga mistrů Premier Sport 2 a Nova Sport 3 a 4
Evropská Liga ČT sport, Sport 1 a Sport 2
Evropská konferenční Liga ČT Sport
Španělská La Liga Nova Sport a Premier Sport
Evropská liga ČT Sport, Sport 1 a Sport 2
Německá Bundesliga Nova Sport a Premier Sport

Kde sledovat české fotbalové ligy

Česká fotbalová liga Kde sledovat
1. česká fotbalová liga – Fortuna Liga O2 TV Sport, Tipsport TV, Fortuna TV

Kde sledovat zahraniční fotbalové ligy

Zahraniční fotbalové ligy Kde sledovat
Champions League – Liga mistrů Premier Sport 2 a Nova Sport 3 a 4
Premier League Canal + Sport CZ
Bundesliga Nova Sport a Premier Sport
Španělská La Liga Nova Sport a Premier Sport , TV Tipsport, Fortuna TV
Italská liga Serie A Nova Sport a Premier Sport, TV Tipsport a Fortuna TV
Ligue 1 – francouzská fotbalová liga Nova sport a Premier Sport, TV Tipsport a Fortuna TV
Evropská a Konferenční liga ČT Sport, Sport 1 a Sport 2

Champions League (Liga mistrů) – O2 TV, Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4

Nejlepší zápasy z Ligy mistrů najdete u televizní společnosti O2TV. Konkrétně na programech Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Jedná se o placenou službu, kterou si můžete zakoupit buď na jeden měsíc v základní nabídce za 299 Kč, rozšířené nabídce za 499 Kč/měsíc nebo pak na 3 měsíce základní nabídku za 799 Kč. Získáte nejen kompletní přístup k zápasům, ale i další sportovní kanály v balíčku O2TV dle vašeho výběru. Nabídku programů i ceny si můžete prohlédnout zde.

Kde sledovat Champions League

Premier League – Canal + Sport CZ nebo Kombi +

Jste fandové anglické fotbalové ligy a chcete mít přehled o tom, kde sledovat jednotlivá utkání Premier League? Pak si nalaďte Canal + Sport CZ. Najdete zde všechny zápasy Premier League a vybrat si můžete ze dvou balíčků.

Kde sledovat Premier League

  • První základní balíček Canal+Sport obsahuje všech 380 zápasů Premier League, 2 sportovní programy a 35 dalších programů různých žánrů, a to jen za 189 Kč
  • Pro sportovní nadšence je tu i kanál Kombi+, který nabízí taktéž všech 380 zápasů Premier League a navíc dalších 8 sportovních programů a 67 dalších programů různých žánrů za 259 Kč/měsíc

Kde sledovat Bundesligu – Nova Sport a Premier Sport

A pojďme se podívat na to, kde sledovat německou Bundesligu. Fotbalové zápasy Bundesligy najdete na Nova Sport 3 a Nova Sport 4 i na Premier Sport 1 a 2. Je hned několik providerů, kteří nabízí tyto služby. Ovšem pokud chcete mít vše na jednom místě, pak kompletní balíček najdete u O2TV Sport. Jedná se o placenou službu.

Kde sledovat Bundesligu

  • V základní nabídce najdete 8 HD programů a zaplatíte 299 Kč/měsíc
  • Předplatit si můžete sportovní kanály na 3 měsíce za zvýhodněnou cenu 799 Kč
  • A pokud vám nestačí 8 sportovních kanálů, využít můžete i Sport Max balíček s 14 sportovními kanály za 499 Kč/měsíc
  • Celou nabídku O2 TV Sport najdete zde

Bundesligu a ty nejlepší zápasy najdete také zdarma na Fortuna TV . Abyste mohli Bundesligu na Fortuna TV sledovat, je potřeba být registrovaným hráčem u této sázkové společnosti a mít vsazen min. 1 tiket za posledních 7 dnů. Určitě se jedná o levnější variantu a zápasy Bundesligy budete mít zdarma a bez reklam. S registrací nejen že dostanete přístup ke sportovním přenosům na Fortuně, ale získáte také vstupní bonus až 900 Kč na přivítanou. Ten je možné využít na sportovní sázky. Díky tomu si můžete vsadit svůj první tiket zdarma, získat přístup k živým přenosům na Fortuna TV a vyzkoušet si live sázení.

Kde sledovat španělskou La ligu

Španělskou La ligu naladíte na placených kanálech Nova Sport 3 a 4 a na Premier Sport 1 a 2. Kanály jsou placené a kompletní nabídku – tedy všechny čtyři sportovní kanály v jednom balíčku najdete u O2TV. V předešlém odstavci najdete ceny i odkaz, kde můžete balíčky objednat. Druhou variantou je TV Tipsport, která také nabízí vybrané zápasy ze španělské La Ligy. Podmínkou je být registrovaným hráčem u Tipsportu a mít vsazen min. 1 tiket 30 dní zpětně za 30 Kč. A třetí možností je Fortuna TV. Spustit si můžete vybrané zápasy, ale stejně jako u Tipsportu je nutné být registrovaný a aktivní hráč.

Kde sledovat La ligu

Kde sledovat italskou ligu Serie A

Nejvyšší italskou ligu Serie A můžete sledovat téměř zadarmo, a to na TV Tipsport. Všechny zápasy italské ligy serie A jsou v nabídce live streamu u Tipsportu. Stačí se zaregistrovat, vsadit si za 30 Kč tiket a přímé přenosy u Tipsportu budete mít ihned dostupné. Stačí už jen kliknout na “Live” a vybrat si zápas, který chcete sledovat. Zvolit si můžete i placenou variantu a stejně jako La ligu nebo Bundesligu si spustíte italskou ligu Serie A i na O2TV Sport. Konkrétně teddy na kanálech Nova Sport 3 a 4 a na Premier Sport 1 a 2. Základní balíček stojí 299 Kč/měsíc.

Kde sledovat Serie A

Kde sledovat francouzskou ligu Ligue 1

A nesmíme zapomenout na Ligue 1 francouzskou ligu, která se řadí mezi nejlepší evropské fotbalové soutěže. Pokud patříte mezi fanoušky francouzského fotbalu, pak si můžete vybrat, kde budete zápasy francouzské ligy sledovat.

Kde sledovat Ligue 1

  • První tip jsou placené kanály Nova Sport 3 a 4 a Premier Sport 1 a 2. Jejich kompletní nabídku najdete u O2TV. Odkaz na placené balíčky O2TV najdete v předešlých odstavcích
  • Dále je možné sledovat Ligue 1 na Fortuna TV. Pokud máte již zřízen účet u Fortuny, stačí se přihlásit, mít vsazený alespoň jeden tiket za posledních 7 dní a stream se vám spustí. Live stream u Fortuny najdete pod záložkou „Live“ v menu a pokud chcete pouze ty zápasy, které nabízí živé přenosy, pak stačí kliknout na tlačítko „Pouze stream“ a můžete si vybrat zápas, který chcete sledovat. Vy, co účet u Fortuny ještě nemáte, bude nutné si ho vytvořit a vsadit první tiket
  • Třetí možnost, kde sledovat Ligue 1 je TV Tipsport. I zde je podmínkou registrace a vsazení tiketu za 30 Kč v předešlých 30 dnech

Kde sledovat Evropskou a Konferenční ligu – ČT Sport

A kde sledovat Evropskou ligu online i Konferenční ligu? Zajímavou nabídku sportovních programů má ve svém repertoáru internetová televize Kuki, kde můžete Evropskou ligu i konferenční ligu sledovat online a prvních 14 dní zdarma. Konkrétně na kanálech Sport 1 HD, Sport 2 HD a ČT Sport HD. Jedná se ovšem o placenou službu a balíček stojí 490 Kč/měsíc. Cena je oproti jiným televizním providerům poměrně vysoká, ovšem balíček krom sportovní nabídky obsahuje i mnoho dalších televizních programů a služeb. Nabídka je opravdu pestrá. Jedná se o tarif Kuki L a jeho plnou nabídku najdete na webu provozovatele. Evropskou konferenční ligu si naladíte na ČT sport u jakéhokoliv televizního poskytovatele služeb. Tento program najdete u Skylinku v balíčku, u Kuki TV nebo u mobilních operátorů, jako je T-mobile TV nebo Vodafone TV. Vždy se jedná o placené služby, které si můžete předplatit na rok, nebo na měsíc.

Kde sledovat Evropskou a Konferenční ligu

Fortuna Liga – O2TV Sport

1. česká fotbalová liga odstartovala 30. července 2022 a základní část potrvá do 27. května 2023, následovat bude baráž o Fortuna Ligu od 1. – 4. července. Zápasy Fortuna liga můžete sledovat na placené O2TV. Aktuálně žádná jiná televize na Fortuna Ligu nemá zakoupená vysílací práva. Ovšem pro fotbalové fandy je tu ještě další možnost, jak sledovat zápasy Fortuna ligy, a to u vybraných sázkových kanceláří. TV Tipsport svým registrovaným uživatelům nabízí sledování zápasů 1. české ligy živě i s možností live sázek. Podmínkou je být registrovaným klientem této sázkové společnosti a mít kladný zůstatek na účtu + vsazený alespoň 1 tiket ve lhůtě 30 dnů. Vy, co jste zatím registraci neprovedli, můžete získat na první sázky vstupní bonus 500 Kč bez dalších podmínek a nabídku na další vkladové bonusy až do výše 50.000 Kč.

Kde sledovat Fortuna Ligu

Fortuna liga 2022/23 rozpis Kde sledovat
30. – 31.července 2022 – 1.kolo zápasy ligy O2 TV Sport, Tipsport TV, Fortuna TV
12.-13.listopad 2022 – zápasy 16.kola O2 TV Sport, Tipsport TV, Fortuna TV
28.–29. leden 2022 – zápasy 17.kola O2 TV Sport, Tipsport TV, Fortuna TV
29. duben 2023 – zápasy 30. kola O2 TV Sport, Tipsport TV, Fortuna TV
6.-27. květen 2023 – Nadstavbová část finále Fortuna Ligy O2 TV Sport, Tipsport TV, Fortuna TV
1. června 2023 – úvodní utkání baráže o postup do Fortuna ligy O2 TV Sport, Tipsport TV, Fortuna TV
4.června – odvetná utkání baráže o postup do Fortuna ligy O2 TV Sport, Tipsport TV, Fortuna TV

A v neposlední řadě také Fortuna TV nabízí přímé přenosy Fortuna Ligy svým registrovaným hráčům. S registrací i u této sázkové společnosti získáte bonus ve výši až 900 Kč. Podmínkou pro sledování přímých přenosů je mít kladný zůstatek na herním účtu a alespoň jeden vsazený tiket za posledních 7 dní.

Často kladené otázky

Kde můžu sledovat fotbalové zápasy zdarma online?

Sledování fotbalu online a největší výběr live streamů nabízí sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna. Podmínkou je být registrovaným hráčem a mít vsazený tiket za posledních 7 nebo 30 dnů. Více informací najdete v tomto článku.

Kde mohu sledovat českou ligu zdarma?

Fortuna ligu můžete sledovat téměř zdarma na Fortuna TV i Tipsport TV. Podmínkou je mít zřízené plnohodnotné konto u sázkových společností.

Kde mohu sledovat Premier League?

Všechny zápasy najdete na Canal + Sport CZ, tedy všech 380 utkání a vybrat si můžete buď základní balíček nebo rozšířenou nabídu. Ceny i další informace najdete v tomto článku.

Které sázkové kanceláře nabízí sledování fotbalu zdarma?

Jedná se o Tipsport, Fortunu, Betano, Sazkabet i Chance. Tipsport a Fortuna nabízí největší nabídku live streamů a živých přenosů. Podmínkou je být registrovaným a aktivním hráčem abyste TV služby sázkových společností mohli využívat.

Kde můžu sledovat MS ve fotbale Katar?

Vysílací práva na MS ve fotbale v Kataru si rozdělí ČT sport a Nova Action. Finále následně můžete sledovat na obou programech v 16. hod. 18.12. 2022.