Fabriq 3 – kurzy a program


Václav Mikulášek, Adam Horváth, Róbert Koky či drsný Belgičan kavkazského původu Magomed Kadimagomedov, tak toto všechno je Fabriq 3. Nový projekt MMA je jakási výchovna talentů pro Oktagon. 2. září 2023 se v Trnavě bude bojovat o smlouvu v elitní organizaci Oktagon MMA. V rolích koučů se představí Samuel „Pirát Kristofič a Lajoš Klein na slovenské straně a na české straně „Mach“ Muradov. To jsou obrovské osobnosti MMA! Nezmeškejte tuto akci. Přinášíme Fabriq 3 kurzy a program. Podíváme se na favority zápasů a ty nejzajímavější příležitosti pro sázkaře.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Fabriq 3 - kurzy a program

Fabriq 3 kurzy

Fabriq 3 kurzy jsou vypsány, a to konkrétně na Tipsportu. Tentokrát nebudou sázkové příležitosti nijak detailní, lze sázet na vítěze zápasu a pak ještě na to, zda duel skončí remízou nebo technickou prohrou. Složení turnaje je ale natolik zajímavé, že určitě doporučujeme jak Fabriq 3 sledovat, tak si také vsadit.

Tým Kurz Tipsport
Jansu Gogia vs Vojtěch Khol 2.41 vs 1.50
Stevan Nikolic vs Igor Lukačovič 1.03 vs 9.07
Lukáš Eliáš vs Martin Mucha 2.03 vs 1.70
Matej Šurin vs Adam Horváth 1.40 vs 2.73
Iamik Furtado vs Mukhidin Mamazhonov 2.41 vs 1.50
Magomed Kadimagomedov vs Mukhammad Alikhujaev 1.06 vs 7.26
Václav Mikulášek vs Róbert Koky 1.16 vs 4.57
Program Fabriq 3

Program Fabriq 3

Zápas turnaje Fabriq 3 (Trnava, 2. září 2023) Čas začátku utkání
Jansu Gogia vs Vojtěch Khol 18:00
Stevan Nikolic vs Igor Lukačovič 18:10
Lukáš Eliáš vs Martin Mucha 18:20
Matej Šurin vs Adam Horváth 18:50
Iamik Furtado vs Mukhidin Mamazhonov 19:00
Magomed Kadimagomedov vs Mukhammad Alikhujaev 19:20
Václav Mikulášek vs Róbert Koky 20:00

Zápas Václav Mikulášek vs Róbert Koky

Turnaj Fabriq 3 není jen o prověření mladých talentů či málo známých jmen. Objeví se tady také jedno jméno, které znají snad všichni fanoušci MMA v Česku a na Slovensku. Je to Baba Jaga alias Václav Mikulášek. Enfant terrible tohoto sportu zařil minulý rok bídné časy, když zaznamenal 4 porážky v řadě. Následně si trochu udobřil své fanoušky porážkou Bartoňka či Borárose, ale na posledním Oktagonu na Štvanici zase dostal bídu od Ole Magnora. Proto jede do Trnavy. Fabriq 3 je příležitostí se trochu odrazit ode dna.

Zápas Václav Mikulášek vs Róbert Koky

Tip na vítěze: Vyhraje Mikulášek

Důvodem porážek Václava Mikuláška bylo mimo jiné i to, že nastupoval proti ostříleným borcům. Sice Baba Jaga kolikrát byl i tak v roli favorita, ale důvodem porážek byla většinou jakási nevyzrálost Jagy v porovnání se soupeřem, nedostatek koncentrace nebo jakési lajdáctví. Teď už ale Mikulášek vážně musí vyhrát. Kokyho životopis není moc bohatá, za zmínku stojí 2 zápasy v organizaci Mammal. Vyhrál nad Fuksou a prohrál se Stefanovicem. Moc víc toho Koky ve své kariéře nestihl. A to hlavně proto, že má kriminální minulost. Kvůli drogám se dostal do vězení.

Vyhraje Mikulášek
1.26

Ostatní sázkové příležitosti na Fabriq 3

Ve filmu Bláznivá střela zazní hláška: „Moc toho o boxu nevím, ale řídím se pravidlem – nikdy nesázej na bílého.“ Tak v MMA se lze řídit pravidlem, vždy sázej na muže z Kavkazu nebo Uzbekistánu. Platí to mimo jiné pro Mukhiddina Mamazhonova. Kromě místa pobytu můžete vědět i to, že má na profesionální úrovni zatím bilanci 4 výhry, žádná prohra. Iamik Furtado by neměl být těžký soupeř. Dále upozorněme na duel Lukáše Eliáše s Martinem Muchou. Za nás je větším favoritem mladý slovenský talent Eliáš. Byl rekrutován z řad amatérů, kde měl fantastické úspěchy i na mezinárodní úrovni. Mucha, který je slabý v postoji, by se měl obávat.

Často kladené otázky

Kdy se koná turnaj Fabriq 3?

Fabriq 3 se koná 2. 9. od 17:00 v Městské sportovní hale Trnava.

Kde lze sledovat livestream Fabriq 3?

Live stream nabídne svým divákům Oktagon.TV.

Co získá vítěz turnaje Fabriq 3?

Vítěz získá lukrativní smlouvu s prestižní organizací Oktagon.