Slovensko vs Německo: MS v hokeji 2024 preview a tipy na sázení


Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 odstartuje duelem Slovensko vs Německo. První zápas v Ostravě nabízí napínavou podívánou, kam zamíří velké množství našich východních sousedů. Utkání startuje v pátek 10. května v 16:20 a vysílá jej ČT Sport a JOJ.

Slovensko vs Německo: MS v hokeji

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Za Slovensko nastoupí Juraj Slafkovský a Šimon Nemec, první dvě volby draftu 2022
  • Německo na loňském šampionátu došlo až do finále, kde podlehlo Kanadě. Kdo vyhraje MS v hokeji v letošním roce?
  • Na Slovensko je vypsán u Tipsportu kurz 2.18, na remízu 4.07 a na vítězství Německa 2.94
Tip na sázení Kurz Tipsport Kurz Betano Kurz Fortuna
Méně než 5,5 gólu 1.75 1.72 1.74

Kde sledovat zápas Slovensko vs Německo?

Úvodní zápas na Mistrovství světa v hokeji 2024 hraný v Ostravar Aréně nabídne zajímavý souboj Slovensko vs Německo. Obhájci stříbrných medailí vyzvou motivované Slováky, kteří vkládají velké naděje do Juraje Slafkovského. Utkání se odehraje v pátek 10. května v 16:20 a vysílat jej bude ČT Sport a JOJ. Duel lze také sledovat na streamech sázkových kanceláří Tipsport a Chance.

Informace k zápasu
Soutěž:
Mistrovství světa v ledním hokeji 2024
Termín zápasu:
10. května 2024, 16:20
Místo zápasu:
Ostravar Aréna
Kurzy Tipsport:
2.18 vs 2.94
Kde sledovat:
ČT Sport, JOJ, Tipsport, Chance

První zápas napoví o ambicích obou týmů

Slovensko poslední medailový úspěch zažilo v roce 2012, kdy vybojovali stříbrné medaile. Od té doby se pro ně stalo maximem postup ze základní skupiny do čtvrtfinále. Letos ovšem s třemi velkými hvězdami – Tomáš Tatar, Juraj Slafkovský a Šimon Nemec – doufají, že by mohli překvapit některého z favoritů a dojít až mezi nejlepší čtyřku.

To se podařilo loňský rok Německu, které ve finále nestačilo na Kanadu. Důkazem toho, že i outsider může překvapit je Lotyšsko, které skončilo hned za Německem a vybojovalo premiérové bronzové medaile. Člověk potom zjišťuje, že už ani neví, jak sázet na MS v hokeji.

Skupina B hraná v Ostravě favorizuje Švédsko a USA na první dvě pozice v tabulce. O další dvě, jež by znamenaly postup do čtvrtfinále, se uchází kromě Slovenska a Německa také zmiňované Lotyšsko. Vítězství Slováků nebo Němců by napovědělo, kdo z nich by se mohl umístit na třetí pozici.

Slovensko vs Německo kurzy

Dle vypsaných kurzů na MS v hokeji na zápas Slovensko vs Německo se sázkové kanceláře přiklání spíše k vítězství našich sousedů z Východu. Nicméně tým přijíždějící ze Západu ukázal, že umí být obstojným soupeřem pro řadu favoritů. Jedná se o důležitý zápas, a tak nečekáme velké množství branek. Nervozita z prvního duelu se může na hráčích podepsat, a tak se nám líbí kurz méně než 1,5 gólu v první třetině s hodnotou 1.75 u Tipsportu. Pokud by Slovensko splnilo svou roli favorita, tak vyhraje více třetin v kurzu 2.24, na druhé straně Německo má v tomto případě hodnotu 2.94.

Tip na sázení – Méně než 5,5 gólu

Poslední čtyři vzájemné duely těchto soupeřů sice nabídly minimálně sedm gólů v utkání, nicméně se jednalo o přátelské či přípravné duely. Očekáváme, že při střetu na šampionátu oba týmy zvolí jinou taktiku a ani jedna z obran nepropustí velké množství gólů.

Sázka na méně než 5,5 gólu se zdá být adekvátní vzhledem k hodnotě kurzu. Naposledy se tyto týmy potkaly na Mistrovství světa 2022 a Německo zvítězilo 2:1. Fanoušci by si určitě přáli gólovější podívanou, nicméně se jedná o důležité utkání, kde se bude hrát spíše takticky.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano Kurz Fortuna
Méně než 5,5 gólu 1.75 1.72 1.74
Neprohra Slovenska 1.43 1.38 1.39
Každý tým 2 a více gólů – NE 2.09 2.07