Jak sázet na MS v hokeji


V Helsinkách a v Tampere už se vše chystá na MS v hokeji 2022. Tato velká sportovní akce je tradičně vrcholem hokejové sezóny. Český fanoušek má zase jednou důvod se těšit – tým vypadá silně, angažován byl respektovaný kouč, příprava dopadla výborně. Mistrovství má ale smysl sledovat i z jiného důvodu. Sázkové kanceláře připravily nabídku kurzů, takže je možné divácký zážitek okořenit sázkou. Dnes se na tyto sázky podíváme a vysvětlíme, jak sázet na letošní MS v hokeji 2022.


Jak sázet na letošní MS v hokeji 2022

Kde sázet na MS v hokeji

V tomto článku máme pod drobnohledem kurzy na Tipsportu. Tato sázková kancelář nabízí velmi širokou nabídku kurzů, takže na ní lze dobře demonstrovat, jak sázet. Soustředit se budeme na český výběr a na největší favority turnaje, za něž je považováno Finsko, Kanada a Švédsko. Tipsport je dobrou variantou pro sázky i z toho důvodu, že nabízí bonus pro nové hráče ve výši 500 Kč. Stačí založit účet na jejich webu a hned zákazník získá bonus bez vkladu na první sázky. K dispozici jsou však také bonusy u dalších sázkových kanceláří. Přehled je v následující tabulce.

Kde si vsadit zadarmo během MS v hokeji

Tipsport bonus
Tipsport (Doporučujeme)
500Kč zdarma + 50.000Kč na vklad
500Kč + 50.000Kč
sazka bonus
Sazkabet
500Kč zdarma + 5000Kč na vklad
5 000 Kč + 500 Kč
Chance akční kód
Chance
200Kč zdarma + 2000 Kč za vklad
200Kč zdarma + 2000Kč na vklad
Fortuna promo kód
Fortuna
900Kč nebo 3000Kč na vklad
900 Kč po dokončení prvního vkladu nebo 3000 Kč dle vkladu
Synottip bonusový kód
Synottip
500 Kč zdarma + 25 000 Kč za registraci
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč

Tipsport ale není jedinou alternativou. A dokonce ani není jedinou, která nabízí registrační bonus. S bonusy za registraci nešetří ani sázková kancelář Chance, která patří pod stejný holding. Proto je nabídka bonusů a kurzů na Chance identická. Mnoho hráčů si nemůže vynachválit služby sázkové kanceláře Fortuna. A velmi solidní je také Synottip. MS v ledním hokeji neopomíjí ani Sazka. Proč právě před MS v hokeji sázkové kanceláře nabízí tak lákavé bonusy a není v tom nějaký háček? Konkurence mezi sázkovými kancelářemi je velká, každá se snaží získat na svou stranu nové zákazníky. Pro potenciální hráče je to jen dobře. Bonusy jsou prostředkem, jak mohou sázkové kanceláře zaujmout klinety. Bonus za registraci skutečně lze bez váhání využít na sázky k Mistrovství. Pokud sázka nevyjde, nemusí hráč tak litovat – nešlo přece o jeho finanční prostředky. Když ale sázka vyjde, vyhrané peníze jdou do hráčovy kapsy.


Kde sázet na MS v hokeji

MS 2022 Finsko Celkový vítěz turnaje

V článku MS v hokeji 2022 jsme před několika dny zveřejnili kurzy na vítěze turnaje. Jako hlavní favorit byl u sázkových kanceláří označen tým Suomi. To už nyní není aktuální. Nejnižší kurz je nyní vypsán na Kanadu. Důvodem je asi zveřejněná nominace Kanady. Javorové listy si dovolily pozvat z loňského vítězného týmu na MS v hokeji v Rize jediného hráče, Comtoise z Anaheimu. Přesto jejich mužstvo zase vypadá našlapaně. Dokonce možná více než loni. V brance je Driedger ze Seattlu, v obraně zkušení Severson, Holden nebo Chabot. Ale útok budí největší respekt. Hlavní hvězdou je Barzal z New York Islanders. K němu kouč Doan vybral Duboise a Lowryho nebo Joshe Andersona.


Finsko Celkový vítěz turnaje

Tip redakce

Kurz na Kanadu je aktuálně na Tipsportu 3.90. Přesto si zůstáváme na svém – tipujeme na vítěze domácí Finsko. Sázeli jsme před několika dny v kurzu 3.50, nyní je kurz ještě výhodnější, 4.30. Jako třetí největší favorit je určen tým Švédska s kurzem 5.50. Hodně výrazně klesl kurz na Čechy, aktuálně je 6.00.

Tým
Kurz na vítězství na MS v hokeji podle Tipsportu
Kanada
3.90
Finsko
4.30
Švédsko
5.50
Česko
6.00

Sázky na celkový počet gólů

Tipsport vypsal sázkovou příležitost, kolik padne gólů na MS v hokeji. Na to, že jich padne méně než 365, je vypsán kurz 1.55. Na MS v hokeji 2019 byla tato hranice hravě překonána, padlo 412 gólů. Následující šampionát v Rize ale byl svědkem jen 324 přesných zásahů. Raději volíme sázku na menší počet branek. Na turnaji totiž chybí Rusko, které tradičně patří k nejaktivnějším přispěvovatelům do této statistiky. Rusko nemá problém vsítit do branky outsidera 10 branek a více, na rozdíl například od Česka nebo Slovenska, které se tradičně proti hokejovým trpaslíkům spíše trápí.


Sázky na celkový počet gólů

Nejlepší střelec týmu

Můžete si také vsadit na nejlepší střelce. V tuto chvíli to na Tipsportu jde pouze v rámci jednotlivých týmů. Zastavme se krátce u Česka. Nejvíce se sází na Romana Červenku, který má tradičně v reprezentačním týmu střelecké úkoly. Ne vždy se mu ale daří. Nejnižší kurz je vypsán na Jakuba Vránu, který na konci roku chytil v Detroitu výbornou formu. My ale zvolíme někoho třetího. Konkrétně Davida Krejčího. Tito zkušení hráči jsou na turnajích tohoto typu k nezaplacení, právě zde se nejlépe ukáže jejich rozhled. David Krejčí sice letos v extralize nezářil až tolik, jak možná sám očekával, ale tušíme, že jeho výkony porostou ve velké hokejové konkurenci.


Nejlepší střelec týmu

Tip redakce

Tip na nejlepšího střelce a nejproduktivnějšího hráče – doporučujeme hledat na tyto sázky některého z hráčů Kanady. Kanada má lehkou základní skupinu. Zatímco ve skupině B se to bude mlít, bude zde hrát defenzivně laděné Finsko a Švédsko, komplikace může přinést klidně i Lotyšsko, skupina A by měla přinést kanadskou krasojízdu. Proti Kazachstánu, Francii a Itálii by mohly padnout vysoké výhry. Potíž je v tom, že zatím není vůbec známo, jak kanadský tým bude vypadat. Pokud ale přijede takový Horvat z Canucks, Scheifele z Jets nebo Suzuki z Canadiens, budou určitě body brát ve velkém.

Sázky na jednotlivé zápasy

Lze také využít sázky na jednotlivé zápasy. V ukázce připojujeme sázku na první utkání českého výběru proti Velké Británii. U této sázky bylo využito takzvaného asijského handicapu. Jak použít asijský handicap při MS v hokeji 2022, to je téma pro náš další samostatný článek. Co se týče jednotlivých zápasů, těch lze vložit na tiket i několik. Kurzy se potom násobí.

Sázky na jednotlivé zápasy

Tip redakce

Když například vsadíte na výhru USA proti Lotyšsku (kurz 1.60), výhru Slovenska proti Francii (kurz 1.40) a výhru Dánska proti Kazachstánu (1.65), dosáhnete celkového kurzu 3.7. Za vsazenou tisícikorunu tak inkasujete bezmála 3700 Kč, samozřejmě za předpokladu, že všechny tipy vyjdou.

Přehled promo akcí pro MS v hokeji

Jaké jsou aktuální promo akce a na co se můžete těšit? Máme pro vás rychlý přehled všech aktuálních akcí a soutěží k MS. Čekají na vás šťavnaté výhry. Zapojit se můžete do Tipovačky od Tipsportu, dále můžete vyplnit Fortuna hokejového pavouka, kde se hraje o 10 mil. Kč a u SazkaBet se bude rozdávat až 2.000.000 Kč. V tabulce najdete rychlý přehled všech promo akcí, které jsou aktuálně k dispozici.

Sázková kancelářMS v hokeji akční promo akceVstupní bonus v průběhu MS v hokeji
TipsportTipovačka o 4 mil. Kč+500 Kč z původních 150Kc
FortunaHokejový pavouk o 10 mil. Kč+ 300 Kč
Betano
ChanceTipovačka o 4 mil. Kč+ 200 Kč
Synottip+ 500 Kč
SazkaBetSoutěž o 2mil. Kč+ 500 Kč

Obecné podmínky promo akcí

Obecnou podmínkou promo akcí je být registrovaným hráčem konkrétní sázkové kanceláře. Po registraci na vás čekají také vstupní bonusy, které sázkové kanceláře pro podpoření MS v hokeji 2022 posilují, aby nalákaly co nejvíce fandů a nových sázejících. Pro nově registrované klienty např. sázková kancelář Tipsport zvedla vstupní bonus z původních 150 Kč na 500 Kč. Synottip, Chance, SazkaBet i Fortuna nabízí standardní vstupní bonusy beze změny za kompletní registraci, které vidíte v tabulce a Betano vstupní bonus bez vkladu nenabízí.

Vstupní bonusy sázkových kanceláří získáte za dokončenou registraci s ověřením totožnosti online nebo na pobočce. Na dočasné konto se jednotlivé promo akce nevztahují a není možné se jich tedy zúčastnit. Promo akce k MS v hokeji 2022 jsou aktuálně k dispozici u sázkových kanceláří Tipsport, Chance a Fortuna a SazkaBet. Betano ani Synottip sázkové kanceláře promo zatím nevyhlásily. Zapojte se do soutěží, sázejte, sledujte živé přenosy a dobijte si svá herní konta na maximum. A co můžete v soutěžích vyhrát?


Prehled promo akci k MS 2022

  1. Tipovačka od Tipsportu a Chance nabízí tučnou výhru pro 30.000 soutěžících v hodnotě 4.000.000 Netů/Goldenů. V průběhu celého MS v hokeji 2022 od 13.5. 2022 – 29.5.2022 můžete vkládat tipy na vítěze a ti nejúspěšnější si odnesou tučné výhry. Navíc tváří celé soutěže bude Jarda Jágr a Lubomír Višňovský. Čeká na vás 4.000.000 Netů/Goldenů, které následně můžete využít na sázení na sport a proměnit na peníze.
  2. Fortuna připravila promo akci s názvem hokejový pavouk. POZOR tato soutěž začíná 2.5.2022 a končí 13.5.2022. Podmínkou pro zařazení do soutěže je vyplnit pavouka a odeslat tipy co nejdříve. Následně budete zařazeni do slosování o jackpot v hodnotě 10.000.000 Kč, a to není vše. Získat můžete také 300 Kč za každý tip. Stačí si dobít 300, využít tip a získat dalších 300 Kč na váš herní účet.
  3. SazkaBet pro hokejové fandy připravila hru o 2.000.000 Kč od 13. 5. do 29. 5. 2022. Stačí jen sázet v průběhu MS v hokeji 2022 na jakékoliv sportovní události s min. kurzem 1.15 a vkladem 100 Kč. Čím více vsadíte, tím více můžete vyhrát. Sázky se sčítají a výhra bude rozdělena mezi 3 kategorie. 1) Nejlepší hráč soutěže, 2) Nejlepší střelec soutěže a 3) Největší dříč soutěže. Celý přehled a detailní podmínky promo akcí najdete také na našich stránkách v sekci Promo kódy a můžete si jednoduše vybrat, nebo zkusit všechny. To už je jen na vás.

Jaké informace sledovat v průběhu MS v hokeji

A jaké informace sledovat v průběhu šampionátu? Na našich stránkách je pro vás připraven souhrn všech důležitých informací k letošnímu šampionátu. V sekci Tipy a analýzy najdete kompletní seznam všech zápasů, naše tipy na sázky a informace k jednotlivým zápasům. Chcete vědět jaké jsou predikce na výherce a koho vidí sázkové kanceláře jako favorita? Vše najdete v článku, Kdo vyhraje MS v hokeji 2022. Rozřazení do jednotlivých skupin a s kým a kdy se utkají Češi, najdete v článku MS v hokeji 2022 skupiny a pro aktivní sázkaře rozhodně nesmí chybět ani tipy na sázení.


Jaké informace sledovat v průběhu MS v hokeji

Abyste nemuseli projíždět všechny sázkové kanceláře v ČR a hledat vypsané kurzy na jednotlivá utkání, ušetřete si čas a využijte náš přehled zajímavých kurzů pro MS v hokeji, kde najdete například seznam kurzů na favority i outsidery a detailní informace k nim. Láká vás asijský handicap, ale nemáte s ním zkušenosti? Speciálně pro mistrovství jsme připravili článek na téma: Jak použít asijský handicap při MS v hokeji a návod pro každého, kdo se do této chvíle těmto sázkám vyhýbal. Nenechte se odradit, využijte naši inspiraci a bavte se při MS v hokeji naplno. Celkový přehled, pavouka, skupiny, kurzy na jednotlivá utkání, průběžné výsledky i tipy na sázení najdete pak v souhrnném článku MS v hokeji 2022.

Tipy a rady na závěr

Sázejte, na co chcete, ale především – sázejte pro radost, nikoli kvůli vidině jednoduchého výdělku. Ne vždy totiž sázky výjdou. Na MS v hokeji dopadají zápasy někdy dost nevyzpytatelně – vzpomeňme na loňský rok, kdy Dánsko porazilo Švédy a Finové ztratili body s Kazachstánem. Užijte si MS v hokeji 2022 ve Finsku a fanděte českým barvám.

Tip redakce

Tip na all star team MS v hokeji 2022 – kromě kanadských útočníků by se do all star teamu mohli dostat pochopitelně hráči Švédska a Finska. Ale pozor na další týmy. Startovat by měl slovenský supertalent Juraj Slafkovský, toho času stále ještě hráč Turku. Že ale bude příští rok hrát NHL, o tom nikdo nepochybuje. Rodák z Košic si bude chtít udělat pořádnou reklamu, i když to už zvládl do značné míry na olympiádě v Pekingu. Dále by na MS mohli startovat elitní útočníci Německa a Švýcarska Meier a Hischier. A nezapomeňme ani na Davida Pastrňáka.

Tip redakce

Tip na nejlepšího gólmana MS v hokeji 2022 – Kvalitních gólmanů bude na MS bezpočet. Patrik Rybár chytající za Slovensko nebo Leonardo Genoni ze Švýcarska budou těžkými oříšky pro soupeřovy útočníky. Máme ale žhavý tip – Karel Vejmelka. Tento borec letos mnohokrát podržel Arizonu Coyotes. Celek z Phoenixu dohrává sezónu mimo naděje na play off, český brankář by si ale mohl spravit chuť na MS v hokeji 2022.

Často kladené otázky

Vyplatí se čekat na lepší kurz těsně před zápasem?

Kurzy ovlivňuje mnoho faktorů, například forma mužstva nebo zranění klíčových opor. Začátečníkům se moc nevyplatí čekat na to, že se kurz z jejich pohledu vylepší.

Vyplatí se vsadit na vítězství české hokejové reprezentace na MS?

Z našeho pohledu sázka na vítězství českého výběru dává smysl. Sázkové kanceláře nasadily kurz hodně vysoko, je výhodnější než před loňským MS v hokeji. Přitom Češi mají o něco lepší výchozí pozici. S těžkými soupeři se utkají už v základní skupině, pokud postoupí do čtvrtfinále, je zde největší překážkou Kanada. Šance, že se s ní ale Češi utkají, je 1:4. Jinak jsou potenciálními soupeři Německo, Švýcarsko nebo Slovensko – rovněž těžcí soupeři, ale ve vyřazovacích bojích mají méně zkušeností než Češi. Důležitým faktorem je trenér. Českou hokejovou reprezentaci trénuje nový muž, finský kouč Jalonen. Ten může hru našeho týmu povznést. Má hodně zkušeností a mnoho českých hráčů už zná ze svých dřívějších angažmá.