Slavia Praha vs Sparta Praha: MOL Cup Preview a tipy na sázení


Středeční fotbalový program nabídne utkání Slavia Praha vs Sparta Praha v rámci čtvrtfinále MOL Cupu. Největší rivalové a soupeři v boji o titul se čtyři dny poté potkají i v rámci ligy. Zápas se odehraje 28. února od 18:00 a odvysílá jej ČT Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Slavia Praha vs Sparta Praha: MOL Cup Preview a tipy na sázení

  • Slavia ze čtyř ligových kol zaváhala jen při remíze ve Zlíně, na Letenské ale ztrácí již čtyři body. V domácím prostředí je ale dlouhodobě silná, v lize ve Fortuna Areně za poslední rok a půl bodoval jen Hradec Králové, Sparta a Plzeň
  • Sparta v přípravě porazila všechny čtyři soupeře, na což navázala v sezóně. Jedinou ztrátu v Turecku o týden později Letenští opravili a přes Galatasaray prošli do osmifinále Evropské ligy. V lize ze tří jarních kol devět bodů
  • Slavia je v domácím prostředí lehký favorit, vsadit si na ni lze v kurzu 2.18 u Tipsportu. Triumf Sparty je v nabídce za 3.37, remízu a tedy 30 minut navíc lze trefit v poměru 3.46
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Remíza 3.46 3.41

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Slavia Praha vs Sparta Praha?

Středeční utkání čtvrtfinále MOL Cupu nabídne konfrontaci velkých rivalů a zároveň sousedů v ligové tabulce. První Sparta jede na půdu druhé Slavie. Bitvu hostí Fortuna Arena, derby pražských S livestream se odehraje 28. února od 18:00 a živě ho vysílá ČT Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
MOL Cup 28. 2. 2024, 18:00 Fortuna Arena 2.18 vs 3.37 ČT Sport

Sparta je rozehranější, hlavně do ofenzivy

Slavia sice zápasy zatím výsledkově zvládá, herně v pohodě však úplně není. Utkání s Pardubicemi bylo 70 minut bezbrankové, s Jabloncem zachraňovala výhru v nastavení, ve Zlíně mohla dokonce prohrát. Sparta naopak odehrála dva velmi dobré zápasy s Galatasaray Istanbul, vyřadila ho z Evropské ligy a navázala na to výhrou na horké půdě Slovácka. V jarních utkáních si navzdory těžkému losu drží průměr 2,8 branek na utkání.

Slavia Praha vs Sparta Praha kurzy

Slavia je hlavně zásluhou domácího prostředí favorit v kurzu 2.18 u Tipsportu. Hosté z Letné by na tiketu svítili za 3.37, remíza a 30 minut navíc je v nabídce v poměru 3.46.

Tip na sázení: Remíza

Kurzová nabídka až překvapivě favorizuje Slavii, což se dá pochopit vzhledem k faktoru domácího prostředí. Forma ale aktuálně hraje pro Spartu, která sehrála i v přípravě několik utkání s týmy na úrovni Slavie. Pro sešívané to bude první opravdový test, a je otázka, jak si v něm povedou. Jindřich Trpišovský byl na velké zápasy vždy expert, z minulých čtyř derby však vyhrál jen jedno. Proto to vidím na remízu po základní hrací době a aspoň jednu vyhranou půli Letenských.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sparta vyhraje alespoň jeden poločas 2.25 2.27
Sparta skóruje 1.40 1.41
Remíza 3.46 3.41

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie