Derby pražských S – livestream a kurzy


Je tady třetí derby pražských S během jednoho měsíce. Každé mělo velkou důležitost. Naposledy minulý týden se rozhodovalo o vítězi Poháru ČMFS. Ten získala Slavia, která na Letné vyhrála 2:0. Předchozí duel se hrál 15. dubna a šlo v něm o ligové body. Remíza 3:3 znamenala, že Sparta neproměnila šanci odskočit na čele tabulky. A tak tento víkend proti Slavii brání náskok pouhých 2 bodů. Jestliže vyhraje Slavia, svého rivala přeskočí a může si jít pro titul! Bitva titánů začíná 13. 5. od 18:00.

Derby pražských S - livestream a kurzy

  • Sparta naposledy vyhrála proti Olomouci se štěstím, pomohla jí hrubá chyba soupeřova brankáře
  • Slavia je naopak ve skvělé formě, deklasovala Bohemians 6:0
  • Kurzy jsou vyrovnané, Tipsport přisoudil domácím kurz 2.73 a Slavii pak 2.47
Náš tip Live přenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Slavia Praha Spustit live stream 2.47 2.50

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Sparta vs Slavia
  • Soutěž: Fortuna liga
  • Čas zápasu: 13.5. 2023 po 18:00
  • Kde sledovat: Tipsport TV

Kde sledovat Sparta vs Slavia livestream

Předchozí dva zápasy pražských S měly vysokou kvalitu. Následující duel ale bude zdaleka nejdůležitější. Bude se zřejmě rozhodovat o mistrovi ligy. Nenechte si ujít živý přenos. Live stream zdarma bude k vidění na TV Tipsport. Tento živý přenos je dostupný zdarma pro všechny klienty sázkové kanceláře Tipsport. Další možností pro fanoušky je vysílání O2 TV Fotbal.

Zápas Čas Spustit živý přenos
Sparta Praha vs Slavia Praha 13. 5. 2023 18:00 TV Tipsport

Spartu nezastihuje tento důležitý zápas v nejlepší formě

Spartu nezastihuje tento důležitý zápas v nejlepší formě. Ano, pravda, vyhrála poslední 3 ligová kola. Jenže proti Plzni i proti Liberci pomohly penalty, které rozvířily diskuze. Vždy byly odpískány v okamžiku, kdy z nastaveného času vypršelo více než 10 minut. Proti Olomouci pak Sparťané vyhráli gólem ze hry, ale hlavní díl na něm nemá brilantní Minčevova kopací technika, ale spíše tragický brankářský zákrok Matúše Macíka. Sparta nemůže nasadit ostrostřelce Čvančaru, jenž je zraněný. Kvůli tomu se citelně zhoršil výkon Jana Kuchty, jenž nyní hraje v útoku sám. Nejistý je start důležitého stopera Sørensena.

Spartu nezastihuje tento důležitý zápas v nejlepší formě

Zdroj: sportowefakty

Slavia může na Letné nastoupit s hlavou vztyčenou

Slavia může na Letné nastoupit s hlavou vztyčenou. Už ví, že zde vyhrát dokáže. Ve finále českého poháru zde minulý týden uspěla 2:0. Na další derby se pak sešívaní naladili o víkendu, kdy v suchém triku rozsápali Bohemians 6:0. Čtyřmi brankami se na tomto výsledku podílel ve formě hrající Václav Jurečka. A to mu ještě rozhodčí jednu branku upřeli. Slavii chybí také několik zraněných, například Masopust nebo Olayinka. Ale trenér Trpišovský má vždy kam sáhnout pro náhradu. Určitě jej také těší, že poslední dobou se nadechl ke spolehlivým výkonům také brankář Ondřej Kolář.

Slavia může na Letné nastoupit s hlavou vztyčenou

Zdroj: dailypost

Kurzy Sparta Praha vs Slavia Praha

Sázkové kanceláře určily kurzy následujícím způsobem. Tipsport vypisuje na výhru Sparty kurz 2.73, na remízu 3.67 a na výhru Slavie 2.47. Fortuna kontruje s 2.72 na Spartu, 3.65 na remízu a 2.50 pro sešívané. Tipéři to tak vyrovnané ovšem nevidí. Podle statistik Tipsportu jen 10 % celkového objemu sázek šlo na výhru domácích. 79 % sázkařů dává své peníze na výhru Slavie. Tipsport tak v rámci sázek na vítězství Trpišovského svěřenců už přijal přes 1,2 milionu korun.

Tip redakce: Vyhraje Slavia

A my budeme s klienty Tipsportu souhlasit. Myslíme si, že současná Slavia má lepší hráče skoro na každém postu. Výjimkou je brankář, kde z dvojice Kovář – Kolář těžko vybírat lepšího gólmana, kvalitní jsou oba. Obrana slávistů v čele s Ogbuem se zdá být stabilnější. Sparťanský záložník Sadílek má teď spíš horší formu, jeho protějšek Oskar naopak hraje skvěle. Co se týče kreativců, Käirinen je sice dobrý hráč, ale Zafeirisovi, jenž českou ligu přerůstá, se nevyrovná. A útok? Kuchta si bez Čvančary nějak neví rady, zato Jurečka si na Bohemce vyloženě smlsnul. Sázíme proto na Slavii.

Náš tip Live přenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Slavia Praha Spustit live stream 2.47 2.50

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie