Derby pražských S livestream zdarma a kurzy


Je tady první derby pražských S roku 2024, odehrají se hned dvě během pěti dnů. První zápas Slavia – Sparta se odehraje ve středu 28. února v rámci čtvrtfinále MOL Cup, výkop je v 18:00 hodin. Přímý přenos vysílá televizní stanice ČT sport. V článku se zaměříme i na to, jak sledovat derby pražských S livestream zdarma a na srovnání kurzů.

Derby pražských S - livestream a kurzy

  • Slavia postoupila z osmifinále soutěže v Hradci Králové (0:2) až po prodloužení. Sparta otáčela zápas v Ďolíčku (1:2) až ve druhém poločase
  • Čtvrtfinále MOL Cup odvysílá kanál ČT sport. Derby pražských S livestream zdarma je legálně dostupný na TV Tipsport
  • Slavia je díky domácímu prostředí favoritem. Tipsport přisoudil domácím kurz 2.18 a Spartě pak 3.00
Náš tip Live přenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Slavia Praha Spustit live stream 2.18 3.00

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Slavia vs Sparta
  • Soutěž: MOL Cup
  • Čas zápasu: 28.2. 2024 od 18:00
  • Kde sledovat: TV Tipsport, ČT sport, ČT sport Plus

Derby pražských S: Pražské derby

Derby pražských S či Pražské derby je označení fotbalového utkání mezi kluby AC Sparta Praha a SK Slavia Praha. Jde o historicky nejúspěšnější české celky a velké rivaly. V minulosti i současnosti to byl vždy nejatraktivnější duel 1. české fotbalové ligy.

Kde sledovat derby pražských S livestream zdarma

Live stream zdarma 309. derby pražských S bude legálně k vidění na TV Tipsport. Tento živý přenos je dostupný zdarma pro všechny klienty sázkové kanceláře Tipsport. Další možností pro fanoušky je vysílání ČT sport a internetové platformy ČT sport Plus.

Zápas Čas Spustit živý přenos
Slavia Praha vs Sparta Praha 28. 2. 2024 18:00 TV Tipsport

Sledujte derby pražských S livestream zdarma

  1. Klikněte zde a zaregistrujte se u Tipsport
  2. Za pohodlnou online registraci u Tipsport obdržíte bonus zdarma
  3. Užijte si bohatou nabídku sportovních přenosů včetně Derby pražských S livestream zdarma se spoustou sázkových příležitostí

Slavia už není doma v derby suverénní jako v minulosti

Poslední derby pražských S v rámci MOL Cup se hrálo na Letné, šlo o finále a Slavia vyhrála 2:0. Poslední Pražské derby v rámci MOL Cup na slávistickém domácím stadionu ale dopadlo 2:0 ve prospěch Sparty a úplně poslední derby zde skončilo 1:1. Z tohoto pohledu by se tak karty mohly zdát vyrovnané. Ve prospěch letenských navíc hraje i aktuální forma. Sparťané na jaře ztratili pouze na horké půdě Galatasaray, kdežto sešívaní dokazali remizovat ve Zlíně. Co ale jednoznačně hraje ve prospěch Slávistů je odpočatost. Hráči v sešívaném mají za sebou v jarní části sice pouze o jeden odehraný zápas méně. Rudí ale mají za sebou takzvaný “anglický týden”, což znamená, že hráli 4x během dvou týdnů.

Slavia může na Letné nastoupit s hlavou vztyčenou

Zdroj: dailypost

Sparta má za sebou mnohem nabitější program

Jak už bylo zmíněno, Sparta Praha odehrála čtyři zápasy ve dvou týdnech: čtvrtek-neděle-čtvrtek-neděle, a to není ve fotbale zrovna málo. Spartu tak nakonec může těšit, že ve čtvrteční odvetě s dobrým koncem proti Galatasaray (v rámci play off o jarní část Evropské ligy) nehráli vykartovaní Krejčí, Birmančevič a Ryneš. Zejména odpočatí Krejčí s Birmančevičem mohou být velkou zbraní. Křídelník Birmančevič zaznamenal v této sezoně už 7 gólů a 9 asistencí, defenzivní opora Krejčí má na kontě úctyhodných 5 branek a 3 asistence.

Spartu nezastihuje tento důležitý zápas v nejlepší formě

Zdroj: sportowefakty

Kurzy Slavia Praha vs Sparta Praha

Sázkové kanceláře určily kurzy následujícím způsobem. Tipsport vypisuje na výhru Slavie kurz 2.18, na remízu 3.14 a na výhru Sparty 3.00. Fortuna kontruje s 2.16 na sešívané, 3.35 na remízu a 3.05 pro letenské.. Tipéři to tak vyrovnané ovšem nevidí. Podle statistik Tipsportu šlo jen 8% celkového objemu sázek na výhru hostů. Až 87% sázkařů věří ve výhru Slavie. Tipsport tak v rámci sázek na vítězství Trpišovského svěřenců přijal zatím přes 130 tisíc korun.

Tip redakce: Vyhraje Slavia

V současné chvíli musíme konstatovat, že favoritem jsou hlavně díky odpočatým nohám hráči Slavie Praha. Jak už bylo zmíněno, Sparta má za sebou tzv. “anglický týden”. Navíc, poslední výhra 3:1 na Slovácku dala zabrat mnohem více než porazit Pardubice 3:0 v domácím prostředí.

Náš tip Live přenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Slavia Praha Spustit live stream 2.18 2.16

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Výsledky derby pražských S

Tabulka s výsledky posledních Pražských derby. Oba celky na sebe narazí dvakrát během pěti dnů. Celkem se odehrálo 308 derby pražských S. V historické bilanci má v počtu vítězství navrch AS Sparta Praha, která si ze 137 zápasů odnesla vítězství. Naopak Slavia zvítězila doposud pouze 97 z toho 74 derby skončilo nerozhodně. Vůbec první derby pražských S se konalo v roce 1896 při turnaji na Císařské louce. Historick první zápas skončil 0:0, i když Sparta jeden gól vstřelila.

Datum Soutěž Zápas Výsledek
3.3. 2024 F:L Sparta – Slavia -:-
28.2. 2024 MOL Cup Slavia – Sparta -:-
24.9. 2023 F:L Slavia – Sparta 1:1
13.5. 2023 F:L Sparta – Slavia 3:2
3.5. 2023 MOL Cup Sparta – Slavia 0:2
15.4. 2023 F:L Sparta – Slavia 3:3
23.10. 2022 F:L Slavia – Sparta 4:0
15.5. 2022 F:L Slavia – Sparta 1:2
6.3. 2022 F:L Slavia – Sparta 2:0
9.2. 2022 MOL Cup Slavia – Sparta 0:2

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie