Slavia Praha vs AC Milán: Evropská liga Preview a tipy na sázení


Čtvrteční fotbalový program nabídne utkání Slavia Praha vs AC Milán v rámci Evropské ligy. Italský gigant si do hlavního města veze náskok jedné branky. Zápas se odehraje 14. března od 18:45 a odvysílá jej ČT Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Slavia Praha vs AC Milán: Evropská liga Preview a tipy na sázení

  • Slavia před týdnem statečně bojovala, přestože hrála déle než hodinu v oslabení. Na čtyři inkasované góly z Milánu reagovala čtyřmi vstřelenými do sítě Teplic. Po zranění se dvěma góly blýskl Matěj Jurásek
  • AC se naopak doma poměrně trápilo, Empoli zdolalo pouze 1:0. V úvodním utkání ukázalo sílu primárně ze standardních situací. Soustředit se může právě na Evropskou ligu, na páté místo má pohodlný náskok 11 bodů
  • Slavia je i v domácím prostředí outsider, na výhru si lze vsadit v poměru 3, na její postup pak dokonce v kurzu 7.28. Triumf Milánských i v odvetě je v nabídce za 2.2 a jejich postup po jakémkoliv výsledku za slabých 1.06. Remízu lze trefit za 3.89
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Slavia vyhraje alespoň jeden poločas 1.97 1.94

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Slavia Praha vs AC Milán

Čtvereční utkání osmifinále Evropské ligy nabídne konfrontaci dvou druhých týmů své ligy. V odvetě má lepší pozici hostující AC, které na San Siru vyhrálo 4:2. Bitvu bude hostit Fortuna Arena, utkání se odehraje 14. března od 18:45 a AC Milán vs Slavia live stream je dostupný na ČT Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Evropská liga
Termín zápasu:
14. 3. 2024, 18:45
Místo zápasu:
Fortuna Arena
Kurzy Tipsport:
3.00 vs 2.20
Kde sledovat:
ČT Sport

AC venku není zdaleka tak silné

Slavia je v domácím prostředí silná, vyhrála zde všech pět pohárových zápasů sezony, dokonce i proti AS Řím (2:0). V týdnu stáhla náskok Sparty na čele tabulky na jediný bod, v kádru tak panuje velmi dobrá atmosféra. AC venku není zdaleka tak silné. Vyhrálo zde sice tři z minulých pěti zápasů, ale po velkých bojích a pokaždé o jediný gól. Zbylá dvě utkání prohrálo. Jeho stoper Simon Kjaer nemá na Eden dobré vzpomínku, práce po jeho špatném odkupu dali sešívaní památný gól Seville.

Slavia Praha vs AC Milán kurzy

Sešívaní jsou v domácím prostředí outsider v kurzu 3.00 u Tipsportu. Výhra AC Milán i na venkovní půdě je v nabídce za 2.2, remízu a tedy postup Italů lze trefit za 3.89.

Tip na sázení: Slavia vyhraje alespoň jeden poločas

Slavia před týdnem na San Siru ukázala, že 11 na 11 Milánské po herní stránce vyrovná. Oslabení byla určitá komplikace. Proto čekám její dominanci, AC naopak musí hrát, proto tipuji více rohů sešívaných. Očekávám, že Slavia aspoň jeden poločas vyhraje, přeci jen její domácí publikum nelze podceňovat. Dokonce si myslím, že červenobílí zvítězí. Otázka je, zda to bude stačit alespoň na prodloužení.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Slavia vyhraje alespoň jeden poločas 1.97 1.94
Slavia bude mít více rohů 1.56 1.57
Výhra Slavie 3.00 3.02

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie