Slavia vs AC Milán live stream zdarma. Jak sledovat Evropskou ligu živě?


Hráči Slavie Praha podali v prvním zápase na San Siro v početní nevýhodě statečný výkon. Ve druhém se tak od nich očekává ještě větší trýznění soupeře. Přímý postup by zaručila výhra o tři branky. Odveta osmifinále Evropské ligy má výkop ve čtvrtek 14. března v 18:45. Kde sledovat Slavia vs AC Milán live stream zdarma živě?

Sparta vs Liverpool live stream zdarma

Slavia vs AC Milán live stream zdarma

Druhý vzájemný zápas Slavia vs AC Milán live stream zdarma můžete sledovat ve čtvrtek 14. března od 18:45 na televizním programu ČT sport, internetové platformě ČT sport Plus a na webu České televize. Sázkové kanceláře Tipsport, Chance a Betano nabízí live streamy zdarma z předkol této soutěže, takže by se zde měl objevit alespoň živý audio přenos.

Slavia vs AC Milán live stream se uskuteční v rámci osmifinále Evropské ligy. Kromě audio přenosu můžete u Tipsport, Chance a Betano využít skvělých kurzů, k dispozici budou také live sázky. Využít lze také Tipsport akční kód, díky němuž obdržíte 300 Kč zdarma jen za registraci, za první vklad lze následně získat až 50 000 Kč.

Slavia vs AC Milán kurzy

Tip na sázení Kurz Tipsport Kurz Betano
Slavia vyhraje 2.99 3.10
Neprohra Slavie 1.71 1.72
Remíza 3.88 3.75
Neprohra AC Milán 1.42 1.40
AC Milán vyhraje 2.21 2.18
Více než 2.5 gólů 1.70 1.65
Méně než 2.5 gólů 2.22 2.25
Oba týmy dají gól: ano vs ne 1.59 vs 2.29 1.57 vs 2.32

Kde sledovat Slavia vs AC Milán živě?

Zápas můžete sledovat u Tipsport, Chance a Betano jako live tracker. Živý přenos je na televizní stanici ČT sport. Česká televize má i internetovou ČT sport Plus, kde rovněž najdete Slavia vs AC Milán live stream zdarma. Zápas začíná ve čtvrtek 14. března v 18:45. Favoritem jsou podle kurzů hosté, kvalita je skutečně na jejich straně. Slavia už ale v domácím prostředí trápila podobně silné soupeře.

Informace k zápasu
Soutěž:
Evropská liga
Termín zápasu:
čtvrtek 14. března, 18:45
Místo zápasu:
Fortuna Aréna, Praha
Kurzy Tipsport:
2.99 vs 2.21
Kde sledovat:
ČT sport

Poslední výsledky Slavia – AC Milán

První zápas v rámci osmifinále Evropské ligy byl vůbec prvním vzájemným zápasem těchto celků v historii. Nebyla to žádná ostuda. Slavia hrála 64 minut čistého hracího času v deseti, přesto dokázala dvakrát skórovat. Zápas skončil 4:2 ve prospěch domácích. Sešívaní už se na stejném stadionu představili v minulosti, v Lize mistrů v roce 2019 zde vydřeli jeden bod za remízu 1:1 proti Interu.

Slavia – AC Milán analýza

Slavia dokázala na podzim na Edenu přehrát AS Řím, zvítězila 2:0. Výsledek se stejným rozdílem by znamenal prodloužení, postup tak rozhodně není “mission impossible”. Nutno ale dodat, že AC Milán a AS Řím dělí v tuto chvíli v tabulce 11 bodů. Více v preview Slavia vs AC Milán.

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie