Sinner vs Medveděv kurzy a preview: Wimbledon 2024


Úterý nabídne úvodní čtvrtfinále letošního Wimbledonu. Jedním z hlavních taháků bude souboj Sinner vs Medveděv, tedy dvou zástupců z elitní světové pětky. Podle kurzů sázkových kanceláří je výrazný favorit na postup Jannik Sinner, na jeho triumf si můžete vsadit v kurzu 1.24. Zápas se odehraje v úterý 9.7. na Centre Courtu a v přímém přenosu jej nejdříve od 14:30 odvysílá televizní stanice Eurosport 2. V podobě live streamu jej nabídnou také Tipsport, Fortuna, Betano a Chance.

Sinner vs Medveděv kurzy a preview Wimbledon

Nejlepší bonusy k Wimbledonu

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Jannik Sinner ovládl posledních pět vzájemných soubojů
  • Daniil Medveděv pošetřil síly, neboť osmifinálové klání musel Dimitrov ze zdravotních důvodů skrečovat
  • Na postup Sinnera vypsal Tipsport kurz 1.24, naopak na vítězství ruského tenisty se nabízí kurz 4.41

Sinner vs Medveděv kurzy

Travnatý povrch není rozhodně nejoblíbenější povrch pro ruského tenistu, jeho kariérní maximum na Wimbledonu je loňské semifinále. Své největší úspěchy zažil na tvrdém povrchu. Vzhledem k okolnostem je tedy kurzová favorizace Itala pochopitelná, dá se očekávat jeho postup.

Jannik Sinner profil
J. Sinner Náš tip
Daniil Medvedev profil
D. Medveděv

TIP NA SÁZENÍ – MEDVEDĚV NEVYHRAJE VÍCE NEŽ 1.5 SETU

Pokud vezmeme v potaz poslední vzájemné zápasy, vychází z nich podstatně lépe aktuální světová jednička. Favoritem rozhodně bude také v All England Clubu, kde ztratil pouze dva sety. Kromě krajana Berrettiniho jej o jednu sadu připravil také Němec Hanfmann. Medveděv se nejvíce natrápil s Francouzem Mullerem, který mohl odskočit až do dvousetového trháku.
Medveděv vyhraje méně než 1.5 setu
Sinner a více než 33.5 gamu
Sinner vyhraje 3:1

Sinnerova životní sezona

Jannik Sinner prožívá naprosto fantastickou sezonu, doposud totiž našel pouze tři přemožitele, přičemž vyhrál 42 zápasů. Kromě Australian Open se radoval z titulů také v Rotterdamu, Miami a Halle. Poslední turnaj se odehrál právě na travnatém povrchu. Ačkoliv letos oslaví teprve 23. narozeniny, už nyní patří Sinner do nejužší světové špičky. Daří se mu na všech površích, na trávě vyhrál v kalendářním roce 2024 všech devět zápasů. Na Wimbledonu se dostal nejdále do semifinále, což by nyní rád vylepšil. Rozhodně to může být on, kdo vyhraje Wimbledon 2024, kurzy hrají v jeho prospěch.

Medveděv letos bez titulu, forma ale špatná není

Daniil Medveděv je osmadvacetiletý tenista z Ruska, jedná se o bývalou světovou jedničku. Letos sice ještě na premiérový titul čeká, nicméně podařilo se mu vyhrát 32 zápasů. V generálce na Wimbledon vypadl v osmifinále po třísetové bitvě se Zhangem. Na nejprestižnějším tenisovém turnaji světa se nejvíce natrápil ve 2. kole s Mullerem, jenž měl dvě možnosti dostat se do vedení 2:0 na sety. Ani jednu z nich však nedokázal využít a o svůj náskok nakonec přišel.

Kde sledovat zápas Sinner vs Medveděv

Půjde již o dvanácté vzájemné měření sil, zkušenější z obou tenistů aktuálně vede 6:5. Posledních pět zápasů ale opanoval Ital, který se nyní pokusí tuto statistiku vyrovnat. Poprvé se ale hráči utkají na travnatém povrchu. Zápas Sinner vs Medveděv se odehraje v úterý 9. července a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Eurosport 2. V podobě live streamu nabídne duel také Tipsport, Fortuna, Betano a Chance.

Informace a kurzy k zápasu Sinner vs Medveděv
Kdy:
9.7. 2024, cca. 14:30
Kde:
All England Club, Londýn
Turnaj:
Wimbledon 2024 (čtvrtfinále)
ATP:
1. – 5.
Věk:
22 – 28
H2H:
5 – 6
Kurzy Tipsport:
1.24 vs 4.41
Kde sledovat:
Eurosport 2, Betano TV, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV