Rune vs Djokovič kurzy a preview: Wimbledon 2024


Pondělní program Wimbledonu na Centre Courtu uzavře duel Rune vs Djokovič. Aktuální světová dvojka vyzve houževnatého Dána, půjde již o šesté vzájemné měření sil. Poměrně jasný favorit tohoto střetnutí je srbský tenista, na jehož triumf si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.35. Zápas, jenž je na programu v pondělí 8.7., nejdříve od 18:00, odvysílá televizní stanice Eurosport 2 a v podobě live streamu jej nabídnou také Tipsport, Fortuna, Betano a Chance.

Rune vs Djokovic kurzy a preview Wimbledon

Nejlepší bonusy k Wimbledonu

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Holger Rune musel otáčet zápas s Halysem z nepříznivého stavu 0:2 na sety
  • Novak Djokovič vypadá po operaci kolene v dobrém fyzickém rozpoložení
  • Na vítezství Runeho vypsal Tipsport kurz 3.47, naopak na postup Djokoviče si můžete vsadit v kurzu 1.35

Rune vs Djokovič kurzy

Holger Rune se ještě nedávno nacházel v elitní desítce žebříčku ATP, proto se dá očekávat skvělá tenisová podívaná. Favorit na postup mezi osm nejlepších je podle kurzů Djokovič, tamní sedminásobný šampion. Osmý triumf mohl přidat loni, jenže ve finále Wimbledonu nakonec padl po skvělé pětisetové bitvě s Carlosem Alcarazem.

Holger Rune profil
H. Rune
čvc 8, 2024 18:00
Rune vyhraje méně než 1.5 setu
Novak Djokovic profil
N. Djokovič

Runeho pokles žebříčkem

Kalendářní rok 2023 zakončil Holger Rune na 8. místě, postupně ale pozici v elitní desítce vyklidil. Nezažívá příliš vydařený ročník, na premiérový titul letos stále čeká. Na nedávném French Open ztroskotal právě v osmifinále s Němcem Zverevem, nestačilo mu ani vedení 2:1 na sety. Před rokem došel v All England Clubu do čtvrtfinále, ve kterém ale neuhrál ani jednu sadu s pozdějším celkovým vítězem Carlosem Alcarazem.

Djokovič i nadále čeká na titul

Ačkoliv se nacházíme na startu druhé poloviny kalendářního roku 2024, Novak Djokovič stále nemá na svém kontě žádný titul. Na Srbovy poměry, jenž minulý rok opanoval sedm podniků včetně závěrečného Turnaje mistrů se jedna o unikátní statistiku. Mnozí tenisoví fanoušci už jej odepisují, rekordman v počtu titulů z Grand slamů se ale stále může pyšnit fantastickou statistikou 21 výher a 6 proher. Před Wimbledonem neodehrál žádný soutěžní zápas na travnatém povrchu, což ale není žádnou novinkou. Vzhledem k pokročilému věku si vybírá už jen ty největší turnaje. Bude to letos on, kdo vyhraje Wimbledon 2024?

Kde sledovat zápas Rune vs Djokovič

Jedná se o šesté vzájemné měření sil, Rune bude usilovat o vyrovnání na 3:3. Vůbec poprvé se hráči střetnou na trávě, zápas je na programu v pondělí 8. července a nezačne dříve než v 18:00. Odvysílá jej televizní stanice Eurosport 2 a v podobě live streamu ho nabídnou také TV Tipsport, Fortuna TV, Betano TV a Chance TV.

Informace a kurzy k zápasu Rune vs Djokovič
Kdy:
8.7. 2024, cca. 18:00
Kde:
All England Club, Centre Court, Londýn
Turnaj:
Wimbledon 2024 (osmifinále)
ATP:
15. – 2.
Věk:
21 – 37
H2H:
2 – 3
Kurzy Tipsport:
3.47 vs 1.35
Kde sledovat:
Eurosport 2, Betano TV, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV