Ronaldo vs Messi – přátelský zápas mezi Saudi All-Star XI vs PSG preview


Ronaldo vs Messi, možná poslední vzájemný zápas fotbalových legend je tady. 19. ledna kolem 18:00 našeho času začíná přátelské utkání výběrů Saudi All-Star XI a PSG. Dějištěm je King Fahd Stadium v hlavním městě Saudské Arábie, v Rijádu. Do duelu naskočí také Cristiano Ronaldo a Lionel Messi. Výjimečný okamžik, který byste měli vidět. Nejdříve prozradíme, kde zápas sledovat, pak přineseme profily obou hvězd a nakonec představíme kurzy.

Ronaldo vs Messi - přátelský zápas mezi Saudi All-Star XI vs PSG preview

  • Lionel Messi vs Cristiano Ronaldo už se nebudou potkávat v Lize mistrů, toto je zřejmě jejich poslední duel
  • Pro Ronalda půjde dokonce o první zápas v dresu výběru saúdské ligy
  • Sázková kancelář Betano výběru saúdské ligy i s Ronaldem moc nevěří, stanovuje kurz výhry na 7.30
Náš tip Kurz Betano Kurz Tipsport
PSG vyhraje s handicapem -1.5 1.70 1.67

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Riyadh All-Star XI vs PSG
  • Soutěž: Přátelský zápas
  • Čas zápasu: 19. 1. 2023 o 18:00
  • Kde sledovat: TV Tipsport

Kde sledovat zápas mezi Messim a Ronaldem

Jde oficiálně o duel Riyadh All-Star XI vs PSG, ale mnozí fanoušci jej už dávno překřtili na zápas Ronaldo vs Messi. Asi poslední v kariérách těchto fotbalistů, kteří dříve hráli nejméně 3 bitvy ročně, dokud nastupovali za kluby ve španělské lize. Zápas se hraje v Saúdské Arábii, kde mimochodem nedávno proběhla finále italského a španělského superpoháru. Tentokrát jde o přátelský zápas, u nějž je zájem evropských televizních stanic nižší. Také za licenci na vysílání zřejmě v Saúdské Arábii požadují příliš vysokou sumu. Live stream zdarma přinese oficiální kanál PSG. Zápas zařazuje do nabídky také streamovací služba beIN SPORTS. Událost lze sledovat také na Twitchi. O zájmu TV Tipsport nebo jiné české sázkové kanceláře v tuto chvíli není nic známo.

Kde sledovat zápas mezi Messim a Ronaldem

Zdroj: espn

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Al Nassr vs PSG 19.1. 2023 o 18:00 beIN Sports, PSG TV, Twitch, Tipsport TV

Do svého prvního utkání Ronaldo vstoupí s kapitánskou páskou

Ještě neodkopal v Saúdské Arábii ani minutu, ale do svého prvního utkání Ronaldo vstoupí s kapitánskou páskou. Cristiano Ronaldo ale nebude hrát ve žlutomodrém drese Al-Nassr, tedy klubu, který mu posílá pohádkovou výplatu. Jeho první ostrý den na novém pracovišti bude mít na sobě dres Riyadh All-Star XI. Jde o výběr toho nejlepšího, co kope do míče v Rijádu. V praxi půjde o kádr složený z hráčů Al-Nassr a Al-Hilal, které jsou v Rijádu něčím podobným, co je v Praze Sparta a Slavia. Ronaldo si tedy vymění přihrávky s řadou svých budoucích spoluhráčů. Zcela určitě mezi nimi bude Brazilec Luiz Gustavo, argentinský záložník Pity Martínez a Vincent Aboubakar z Kamerunu.

Na trávník v Rijádu určitě vběhne také Lionel Messi

Na trávník v Rijádu určitě vběhne také Lionel Messi. Samozřejmě, to určitě byla hlavní podmínka saúdských šejků, když vyjednávali podmínky zápasu Riyadh All-Star XI vs PSG. Je to právě střet Messiho a Ronalda, který je na tomto klání z marketingového i sportovního hlediska nejzajímavější. Tito hráči jsou mnohými považováni za nejlepší fotbalisty všech dob. Duely z dob, kdy jeden hrál za Real a druhý za Barcelonu, patřily k největším fotbalovým tahákům uplynulé dekády. Nyní ale už každý hraje za jiný klub.

Lionel Messi obléká dres PSG

Lionel Messi obléká dres PSG, kam přestoupil v roce 2021. Tehdy opustil milovanou Barcelonu, za níž působil neuvěřitelných 17 let. V Paříži mu to zjevně svědčí. Zapadl do systému, kde figuruje mnoho dalších hvězd – Neymar, Mbappé nebo Sergio Ramos, mimochodem dlouholetý spoluhráč Ronalda. Letos patří PSG k největším favoritům Ligy mistrů. A Messi je samozřejmě velkým tahounem týmu. Dále tento hráč má za sebou veleúspěšné MS ve fotbale 2022. Dovedl zde argentinský tým k prvnímu titulu mistra světa po 36 letech. Ve své zemi – a nejen zde – se stal nesmrtelnou ikonou.

Lionel Messi obléká dres PSG

Zdroj: lifeandstyle.expansion

Al Nassr vs PSG kurzy

Sázková společnost Betano má v otázce favorita zápasu jasno. Je to Paris Saint-Germain. Francouzský celek poslední dobou neprochází dobrým obdobím. Na konci prosince, ještě bez největších hvězd MS, které odpočívaly, prohrálo PSG ve francouzské lize s Lens. Před několika dny přišla další porážka s Rennes. Přitom Lionel Messi či Neymar už hráli. I přes tuto minikrizi ale PSG má dle bookmakerů větší šance. Kurz na výhru je 1.28. Oproti tomu, na Riyadh All-Star XI je vypsán kurz 7.30. Remíze pak odpovídá kurz 6.20. U tohoto zápasu půjde také vsadit na live sázky. Toto je dobrá příležitost pro fanoušky, kteří se raději rozhodují podle dojmu z týmů během samotného zápasu. A lze vsadit i na alternativní sázky. Třeba na celkový počet gólů. Že jich padne více než 3.5, na to je kurz 1.75.

Tip redakce: PSG vyhraje s handicapem -1.5

Jsou tady naše tipy na fotbal. Betano zveřejnilo zajímavý kurz na výhru PSG s handicapem -1.0. Kurz je 1.70. Sázka s handicapem znamená, že tipér uspěje tehdy, kdy PSG vyhraje o 2 branky a více. Pokud francouzský klub vyhraje jen o 1 branku, tipér alespoň dostane vsazené peníze zpátky. K sázce nás vede fakt, že saúdský výběr postrádá kvalitu. Mužstvo složené vesměs ze saúdských hráčů a několik stárnoucích hvězd z Evropy se nemůže měřit z kandidáty na vítězství v Lize mistrů. A Ronaldo je sice génius, ale vzhledem k událostem na konci loňského roku trochu postrádá herní praxi.

Náš tip Kurz Betano Kurz Tipsport
PSG vyhraje s handicapem -1.5 1.70 1.67

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: wikipedia, tipsport, espn, betano