Putintsevová vs Siniaková kurzy a preview: Wimbledon 2024


Ve 2. kole čeká na Kateřinu Siniakovou velmi náročná soupeřka v podobě devětadvacetileté Kazašky. Souboj Putintsevová vs Siniaková patří k největším tahákům 2. kola v rámci ženské dvouhry na Wimbledonu. Kurzy sázkových kanceláří mírně favorizují tenistku z České republiky. Zápas se odehraje ve čtvrtek 4. července a v podobě live streamu jej nabídne Tipsport, Betano, Fortuna i Chance.

Putintsevova vs Siniakova kurzy a preview Wimbledon

Nejlepší bonusy k Wimbledonu

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Yulia Putintsevová si v 1. kole poradila s Angelique Kerberovou, wimbledonskou šampionkou z roku 2018
  • Kateřina Siniaková vyřadila po dlouhých dvou setech Kanaďanku Stakusicovou
  • Na postup Yulii Putintsevové vypsal Tipsport kurz 2.15, kdežto na vítězství Kateřiny Siniakové se nabízí kurz 1.74

Putintsevová vs Siniaková kurzy

Druhé kolo Wimbledonu nabídne souboj dvou sousedek žebříčku WTA, přičemž podle sázkových kanceláří je papírová favoritka Kateřina Siniaková. Na její postup si můžete vsadit v kurzu 1.75, což rozhodně ovlivňuje i nedávný zápas ze Štrasburku, kde Siniaková vyhrála po setech 6:0 a 7:5.

Yulia Putintseva profil
Y. Putinsevová Náš tip
Katerina Siniakova profil
K. Siniaková

TIP NA SÁZENÍ – PUTINTSEVOVÁ VYHRAJE

Předpokládáme, že reprezentantka Kazachstánu svoji nadcházející soupeřku výrazně potrápí a bude chtít vyrovnat stav vzájemných zápasů na 1:1. Zbraně na to jistě má, vyhovovat by jí mohl také travnatý povrch. Na konci června se jí totiž podařilo opanovat podnik v Birminghamu, přičemž na cestě za trofejí ztratila pouze jeden set.
Vítězství Putintsevové
Putintsevová vyhraje alespoň set

Putintsevová ve skvělém rozpoložení

Na French Open vypadla Yulia Putintsevová ve 2. kole po třísetové bitvě s Paulou Badosaovou. Před startem Wimbledonu ale odehrála pouze jeden turnaj na travnatém povrchu, a to v již zmiňovaném Birminghamu. Na své konto si připsala skalpy Burelové, Kalininové, Cocciarettové nebo Tomljanovicové. Na Wimbledonu, kde před rokem vypadla již v 1. kole, tak přijela ve skvělém rozpoložení. To navíc potvrdila triumfem proti Němce Angelique Kerberové, tamní šampionce z roku 2018, po setech 7:5 a 6:3. Putintsevová nejspíš nebude ta, kdo vyhraje Wimbledon, formu má ale skutečně výtečnou.

Siniaková se vrací po krátkých zdravotních problémech

Také Kateřina Siniaková má za sebou poměrně vydařenou přípravu na vrchol travnaté sezony. V Berlíně nestačila ve čtvrtfinále na světovou pětku Pegulaovou, v Bad Homburgu o týden později nenastoupila do čtvrtfinálového souboje s Vekičovou. Důvodem byly zdravotní komplikace. Před startem Wimbledonu se ale dala do pořádku a v úvodním kole našla recept na teprve devatenáctiletou Kanaďanku Marinu Stakusicovou. Rodačka z Hradce Králové zvítězila po setech 6:4 a 6:2, utkání nicméně trvalo více než 100 minut. Siniaková si vypracovala neuvěřitelných 24 breakballových příležitostí, využít ale dokázala jen čtyři z nich. Vzhledem k podobě kurzů se tak opravdu vyplatí vsadit spíše na Putintsevovou…

Kde sledovat zápas Putintsevová vs Siniaková

Jeden z největších taháků 2. kola Wimbledonu v rámci ženské dvouhry Putintsevová vs Siniaková se uskuteční ve čtvrtek 4. července. Utkání žebříčkových sousedek nabídnou v podobě live streamu sázkové kanceláře Tipsport, Betano, Fortuna a Chance. Mírná favoritka zápasu je podle kurzů Kateřina Siniaková.

Informace k zápasu
Soutěž:
Wimbledon 2024
Termín zápasu:
4.7. 2024
Místo zápasu:
All England Club
H2H:
0 – 1
Kurzy Tipsport:
2.15 vs 1.74
Kde sledovat:
Betano TV, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV