Premier league – Liverpool vs Chelsea, preview a tip na výsledek


Když se Liverpool s Chelsea utkávaly v minulých sezónách, byly to zápasy, které rozhodovaly o pořadí na špici tabulky. Teď je to jinak. Před oběma kluby jsou v tabulce Premier league seřazeny Fulham, Brighton i Brentford. O Manchesteru City, Arsenalu a dalších aspirantech na titul ani nemluvě. Reds a Blues jsou na 9. a 10. místě tabulky, shodně s 28 body. V lize v posledních dvou kolech schytaly vždy po porážce. Nyní se utkají spolu. Duel Liverpool vs Chelsea začíná 21.1.2023 v 13:30.

Premier league – Manchester City vs Tottenham Hotspur, preview a tip na výsledek

  • Liverpool teprve 17. ledna zaznamenal první výhru v roce 2023
  • Chelsea přivedla novou posilu – za 89 milionů liber přišel Ukrajinec Mudryk
  • 84 % sázkařů na Tipsportu tipovalo výhru Liverpoolu, kurz vyrostl z 1.70 na 1.88
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Remíza 3.82 3.80

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Liverpool vs Chelsea
  • Soutěž: Premier league
  • Čas zápasu: 21. 1. od 13:30
  • Kde sledovat: Canal+ Sport

Kde sledovat Tottenham vs Arsenal

Sobota po poledni je pro fotbalového fanouška příjemný termín. Není nic lepšího než se vyvalit na pohovce po dobrém obědě a sledovat ten nejlepší fotbal. Živý přenos zápasu Liverpool vs Chelsea začíná v sobotu 21. 1. 2023 ve 13:30. Vysílá jej stanice Canal+. Pokud si vystačíte s rádiovým vysíláním, můžete zapnout TV Tipsport. Zde je možné realizovat sázky live.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Liverpool vs Chelsea 21. 1. 2023 13:30 Canal+ Sport

Spása pro trenéra Jürgena Kloppa

Spása pro trenéra ürgena Kloppa. Takto anglická média hodnotila výhru Reds 17. 1. 2023 proti Wolves. Do ligové tabulky žádné body nepřinesla, protože šlo o zápas v FA Cupu. Jenže postup v této soutěži je pro Liverpool důležitý, vždyť klub z města Beatles obhajuje titul z loňského ročníku. A hlavně jde o prolomení smolné série. Na výhru čekal Liverpool od 30. 12., 3 zápasy v řadě body ztrácel. A to hrál proti papírově slabším soupeřům.Liverpool od Nového roku remizoval s Wolves a prohrál s Brentfordem a Brightonem. Remíza s Wolves ve výsledku neznamená nic, šlo o pohárový zápas a protože Reds v odvetě vyhráli a do dalšího kola postoupili. Brentford a Brighton ale shodně přeskočily Liverpool v tabulce. Reds trápí početná marodka – chybí přitom zrovna ti nejdůležitější. Luis Diaz, Firmino, Jota, Melo a také van Dijk a Nunez. Celá kostra základní sestavy je mimo hru.

Spása pro trenéra Jürgena Kloppa

Zdroj: buyasellsk

Chelsea se pro zlepšení výsledků uchýlila k zlodějině

Chelsea se pro zlepšení výsledků uchýlila k zlodějině. Minimálně Arsenal to tak vnímá. Byli to Gunners, kteří po celé týdny jednali s Michailem Mudrykem s Šachťarem Doněck. Vše už bylo předběžně dohodnuto, byly připraveny už vizuály s tím, jak se Mudryk představuje v dresu Arsenalu. Ale najednou do hry vstoupila Chelsea. Šachťaru zaslala na poslední chvíli lukrativní nabídku a ukrajinský klub změnil názor. 89 milionů liber, tolik Chelsea za útočníka zaplatila. Je to 4. nejdražší přestup v dějinách Premier league. Chelsea reaguje podobně jako Manchester United na podzim. Rudí ďáblové byli také v krizi a také se narychlo rozhodli, že z Evropy přivedou talentovaného hráče – Anthonyho. Částka byla tak obrovská, že fanoušci kroutili hlavou a mysleli, že jde o ukvapený krok. Ale Anthony se chytil a United se vyšvihli v tabulce nahoru.

Chelsea se pro zlepšení výsledků uchýlila k zlodějině

Zdroj: premierleague

Kurzy Liverpool vs Chelsea

Na Liverpool je vypsán kurz 1.88. Poměrně vysoký, vzhledem k tomu, že Reds hrají doma. Také celých 84 % klientů sázkové kanceláře Tipsport tohoto kurzu využila. Na remízu je 3.82 a na výhru Blues je vypsáno 4.05. Sázkaři také využívají možnosti tipu na počet gólů v zápase. Že jich padne více než 1.5, tomu odpovídá kurz 1.24. Že jich bude více než 2.5, zde je kurz 1.73.

Tip redakce: Remíza

Původně jsme tipovali výhru Reds, ale rozhodli jsme se sázku přehodnotit. A to především proto, že Chelsea přivedla Mudryka, který by zřejmě v sobotu mohl nastoupit. Nejde jen o to, že je tento útočník velmi šikovný. Je to také jistý impuls, který může tým nakopnout. Nová dávka sebevědomí a méně početná marodka, to jsou příznivé faktory Chelsea. Domácí prostředí a lepší forma, to jsou zase karty, na které může spoléhat Liverpool. Jde navíc o sousedy v tabulce. Takže nám to vychází na remízu.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Remíza 3.82 3.80

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: wikipedia, tipsport, fortuna, buyasellsk