Portugalsko vs Česko kurzy a preview: EURO 2024


V poslední den prvního kola základních skupin EURO 2024 se představí i český výběr, čeká nás totiž duel Portugalsko vs Česko. Ačkoliv budeme samozřejmě všichni doufat v úspěch týmu Ivana Haška, kurzy hovoří pro Portugalsko. Utkání začne v úterý 18.6. ve 21:00 a živě jej odvysílá ČT sport.

Portugalsko vs Cesko kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Portugalsko prolétlo skupinou kvalifikační skupinou na EURO 2024 bez ztráty bodu
  • Česká republika ještě nechyběla na EURO ani jednou
  • Kurzy na EURO 2024 hrají s týmem Cristiana Ronalda, na Portugalsko je u Tipsportu vypsán kurz 1.51, na Česko 6.34, remízu vsadíte v kurzu 4.38

Portugalsko vs Česko kurzy

Portugalsko patří mezi čtyřku největších adeptů na to, kdo vyhraje EURO 2024. Logicky tak bude jasný favorit i proti českému týmu. Aby ne, vždyť má v kádru hvězdy z těch nejlepších týmů. Na výhru Portugalska si tak vsadíte v kurzu 1.51. Pokud jste velcí optimisté a věříte ve výhru Česka, můžete krásně zhodnotit váš vklad v kurzu 6.34. Na remízu si poté můžete vsadit v kurzu 4.38.

Portugalsko Náš tip
Česko

TIP NA SÁZENÍ – PORTUGALSKO A VÍCE NEŽ 2.5 GÓLU

Sílu Portugalska poznali Češi na vlastní kůži už před dvěma lety v Lize národů, když prohráli 0:2 a doma dokonce 0:4. Pouze dva hráči - Rafael Leao (90m eur) a Ruben Dias (90m eur) mají téměř stejnou hodnotu jako celý kádr Česka dohromady (184m eur). Portugalci navíc rádi střílí góly, což vzhledem k jejich ofenzivní síle není nijak překvapivé. Proto se nabízí spojit výhru Portugalska s overem. To jsou naše tipy, na sázení na EURO.
Portugalsko a více než 2.5 gólu
Over 2.5 gólu
Portugalsko [HCP] -1.5

Portugalsko vsází na silný útok

Jako představení ohromné ofenzivy Portugalska můžeme použít kluby, za které nastupují – Barcelona, PSG, Liverpool, AC Milán, Manchester City. A k tomu všemu nestárnoucí Cristiano Ronaldo, nejlepší střelec fotbalové historie. Jmenovitě pak to jsou hráči jako Joao Félix, Rafael Leao, Bernardo Silva, Bruno Fernandes, Goncalo Ramos či Diogo Jota. K tomu v obraně další hvězdy typu Joaa Cancela, Rubena Diase či Nuna Mendese. Portugalsko má zkrátka ohromnou kvalitu a chtělo by po osmi letech zase dojít co nejdál, v roce 2016 to skončilo trochu nečekaným zlatem. Portugalci budou mířit na to, aby z toho byla trofej i tentokrát. Podle kurzů jsou z jedním z favoritů na celkové vítězství.

Česko musí bojovat a semknout se

Češi na EURO už delší dobu, zhruba tak od ME 2004, nepatří mezi evropskou elitu a nemají kvalitu na to, soupeře přehrát. Tradičně se tak na šampionátech spoléhají na to, že se tým semkne, bude bojovat jeden za druhého a týmovým pojetím se něco podaří uhrát. Největší hvězdy týmu jsou kapitán Tomáš Souček z West Hamu a střelec Patrik Schick z Leverkusenu. Na posledním Euru dokázali Češi postoupit do čtvrtfinále, na to budou mířit i letos. Cesta však vede spíše přes Turecko a Gruzii, Portugalsko bude nejspíš nad naše síly.

Kde sledovat zápas Portugalsko vs Česko

Druhý zápas ve skupině F Portugalsko vs Česko se odehraje v úterý 18.6. od 21:00 hodin v Redbull Aréně v Lipsku. Duel vysílá živě ČT sport. Favorit je podle kurzů Portugalsko.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
18.6. 2024, 21:00
Místo zápasu:
Redbull Arena, Lipsko
Kurzy Tipsport:
1.51 vs 6.34
Kde sledovat:
ČT sport