Opava vs Sparta Praha: MOL Cup preview a tipy na sázení


Je tu semifinále MOL Cupu, ve kterém dojde na souboj Opava vs Sparta Praha. Účastník druhé ligy se pokusí překvapit úřadujícího mistra. Zápas se hraje ve středu 3. března v 18:00 a vysílá jej televizní stanice ČT2.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Opava vs Sparta Praha: MOL Cup preview a tipy na sázení

  • Opava ve druhé lize nijak nezáří, na barážové příčky o postup do Fortuna ligy ji chybí 6 bodů, stejně jako na sestupové příčky
  • Sparta od výprasku s Liverpoolem a Plzní nehraje dobrý fotbal, v Opavě musí postoupit a na nic jiného se ani nehraje
  • Favoritem zápasu je pochopitelně Sparta, na kterou je vypsaný kurz 1.15. Remízu si můžete vsadit v kurzu 1.95, na Opavu poté za 14.60
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sparta vyhraje oba poločasy 2.09 2.03

Kde sledovat zápas Opava vs Sparta Praha?

Ačkoliv se v úterý teprve hrálo čtvrtfinále mezi Jabloncem a Viktorií Plzeň, Opava se Spartou hrají už semifinále. Zápas se hraje ve středu 3. března v 18:00 a Opava vs Sparta live stream zdarma můžete sledovat skrze televizní stanici ČT2, TV Tipsport nebo Chance TV.

Informace k zápasu
Soutěž:
MOL Cup
Termín zápasu:
03. 04. 2024 (18:00)
Místo zápasu:
Městský stadion Opava
Kurzy Tipsport:
14.60 vs 1.15
Kde sledovat:
ČT2

Opava se trápí i ve druhé lize

Opava nemůže být se svým počítáním ve druhé lize spokojena. Poslední tři zápasy nevyhrála, remizovala i s kandidátem na sestup Žižkovem. O postupu se zřejmě v klubu příliš nebaví, ztráta na barážové příčky je šest bodů, navíc se dosud ani jednomu týmu v baráži z druhé ligy nepovedlo postoupit. Hrozí tak spíše sestup, náskok je taktéž šest bodů.

Sparta musí zabrat

Sparta byla rozjetá, ale domácí derby jí zastavilo. Od té doby dvakrát prohrála s Liverpoolem a navíc vytekla v Plzni 0:4. S Hradcem a Českými Budějovicemi sice vyhrála, ale výkon nebyl vůbec dobrý. S Opavou nesmí nic podcenit, jinak riskuje ostudu. Naopak se potřebuje chytit, aby v lize neztrácela a dokráčela k obhajobě titulu.

Opava vs Sparta Praha kurzy

Sparta je poměrně velkým favoritem a z toho důvodu nejsou kurzy příliš lákavé. Nejlepší variantou mohou být handicapy na její výhru, buď -1.5 v kurzu 1.54 u Tipsportu, nebo -2.5 v kurzu 2.43.

Tip na sázení – Sparta vyhraje oba poločasy

Sparta si moc dobře uvědomuje, že v pohárovém semifinále nemůže zaváhat a i když se očekává několik změn, na svého soupeře se okamžitě pustí a bude chtít brzy rozhodnout. Právě proto věříme ve výhru v obou poločasech. V závěru totiž budou domácí více riskovat a měly by se otevírat prostory pro ofenzivní hráče Sparty.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sparta vyhraje oba poločasy 2.09 2.03
Sparta Praha -1.5 1.54 1.50
Více než 2.5 gólu a každý tým dá gól – ne 3.21 3.20