Nakopni své Synottip herní konto v Lednu

Opět startuje oblíbená akce Nakopni své Synottip herní konto v lednu. Co více může obohatit vaše herní konto v Synottip než benefit body. A tato promo akce jich nabízí hodně. 10 000 benefit bodů pro vítěze a další tisíce benefit bodů pro hráče v TOP 20, to je teď ve hře. Přitom stačí docela málo. Sázet tikety na vaše oblíbené sporty. Podmínkou je tentokrát kvantita. Čím více tiketů vsazených mezi daty 21. a 30. leden, tím větší máte naději na výhru. Přehled všech bonusů Synottip naleznete v hlavním článku.

Podmínky promo akce

Je dobré mít na paměti podmínky promo akce. Nakopni své Synottip herní konto v lednu se koná mezi 21. a 31. Zúčastnit se mohou všichni hráči, kteří jsou u Synottipu zaregistrováni, včetně úplně nových hráčů. Hlavní je být aktivní. Podávejte co nejvíce AKO tiketů s minimálním kurzem 3 a za 100 Kč a více. Šance na dobré umístění v žebříčku je v případě této akce opravdu vysoká.

podminky synottip promo akce

Dostaň se mezi prvních 20 TOP hráčů s největším počtem AKO tiketů a získej až 10 000 benefit bodů. Prizepool si rozdělí prvních 20 TOP hráčů mezi sebou. Šance na výhru je obrovská. Tabulku výher najdeš na konci článku.

Detailní podmínky akce:

  • Trvání akce od 21.1 – 31.1. 2021
  • Pouze pro registrované hráče
  • Minimální vklad 100 Kč a více ( ne benefit body)
  • Vsadit co nejvíce AKO tiketů s kurzem 3
  • Minimální počet příležitostí na tiketu 2
  • Do soutěže budou zařazeny všechny tikety ať už jsou nevýherní či výherní
  • Výhru si rozdělí 20 TOP hráčů s nejvyšším počtem podaných AKO tiketů

Výhry

Čekají na tebe atraktivní výhry. Stačí se umístit v mezi prvními 20 hráči s co největším počtem AKO sázek. Začni sázet a vyhraj jednu z těchto lákavých cen.

Umístění Výherci
1. místo 10 000 BB
2. místo 5 000 BB
3. místo 3 000 BB
4. místo 2 000 BB
5. místo 1 000 BB
6.-10. místo 800 BB
11.-20. místo 500 BB

ČASTÉ DOTAZY

Ano, stačí se pouze zaregistrovat, ověřit identitu a začít sázet. Tato promo akce je určená pro všechny registrované hráče Synottipu. Navíc při nové registraci získáš další vstupní bonusy, které tě určitě potěší.

Není. Registrovat se můžete kdykoliv a kterýkoliv den. Rozhodně doporučujeme začít co nejdříve. Vyhrávají ti, co vsadí nejvíce AKO tiketů s kurzem 3 a minimálním vkladem 100 Kč.

Veškeré odměny budou připsány na tvé hráčské konto nejpozději následující pracovní den.

K aktualizaci bude docházet 1 x denně.