Nakashima vs Humbert kurzy a preview: Wimbledon 2024


Třetí kolo Wimbledonu přinese duel Nakashima vs Humbert, v němž bychom papírového favorita hledali marně. Šance na postup do osmifinále jsou prakticky vyrovnané, pochopitelně tomu odpovídají i kurzy sázkových kanceláří. Dá se proto očekávat, že každý z hráčů vyhraje alespoň 1 set, na což si u Tipsportu můžete vsadit v kurzu 1.51. Utkání se odehraje v pátek 5. července a v podobě live streamu jej nabídnou Tipsport, Fortuna, Betano i Chance.

Nakashima vs Humbert kurzy a preview Wimbledon

Nejlepší bonusy k Wimbledonu

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Brandon Nakashima v prvních dvou kolech neztratil ani jeden set
  • Ugo Humbert se výrazně natrápil se Shevchenkem, o postupu rozhodl až v pátém setu
  • Na postup Nakashimy vypsal Tipsport kurz 1.90, zatímco na triumf Humberta se nabízí kurz 1.96

Nakashima vs Humbert kurzy

Souboj Nakashima vs Humbert by měl být jedním z nejzajímavějších v rámci 3. kola Wimbledonu. Oba hráči mají šanci na postup do osmifinále, kde by si pravděpodobně zahráli s Carlosem Alcarazem, podle kurzů prakticky vyrovnané. Sázková kancelář Tipsport jen mírně favorizuje Američana Nakashimu, jenž zatím na kurtu strávil méně času.

B. Nakashima
U. Humbert Náš tip

TIP NA SÁZENÍ – HUMBERT VYHRAJE

Ačkoliv Humbert nezažil optimální přípravu na vrchol travnaté sezony, očekáváme jeho postup. V zápase bude využívat výhodu leváckého servisu, což může sehrát klíčovou roli. Statistika vzájemných utkání je doposud vyrovnaná, oba hráči zvítězili jednou. Francouz by se měl nacházet také v lepší fyzické kondici, postupem času by tak na kurtu měl mít převahu.
Vítězství Humberta
Více než 3.5 setu
Více než 4.5 setu

Nakashima v dobrém rozpoložení

Brandon Nakashima je dvaadvacetiletý americký tenista, jehož kariérním maximem je 43. pozice z října roku 2022. Aktuálně se nachází na 65. příčce, v nadcházejícím vydání žebříčku jej ale čeká posun směrem vzhůru. Před rokem v All England Clubu vypadl již v 1. kole. Letos postupuje turnajem bez větších problémů. Postupně totiž vyřadil Baeze i Thompsona, jemuž oplatil právě loňské vyřazení. Doposud neprohrál ani jednu sadu, navíc nepřišel ani o svůj servis. Nachází se tedy v optimálním rozpoložení.

Povedená sezona Humberta

Ugo Humbert oslavil v červnu své 26. narozeniny, francouzskému tenistovi aktuálně na žebříčku ATP patří 16. místo. Letos opanoval už dva turnaje, kromě Marseille nenašel přemožitele ani v Dubaji. Oba podniky se ale odehrály na tvrdém povrchu. Na úvod Wimbledonu měl problémy s Kazachem Shevchenkem, o postupu rozhodl až v 5. setu, jenž vyhrál poměrem 6:1. Ukázal tak velkou psychickou odolnost a v následném souboji s Van De Zandcshulpem naprosto dominoval.

Kde sledovat zápas Nakashima vs Humbert

Kromě postupu do osmifinále dostane vítěz tohoto klání s největší pravděpodobností možnost vyzvat Carlose Alcaraze, o motivaci tedy hráči rozhodně nebudou mít nouzi. Alcaras je totiž horký kandidát na to, kdo vyhraje Wimbledon. Utkání v All England Clubu je na programu v pátek 5. července a mělo by nabídnout zajímavou bitvu s alespoň čtyřmi sety, kurzy jsou vyrovnané. Live stream nabídnou Tipsport, Fortuna, Betano a Chance.

Informace a kurzy k zápasu Nakashima vs Humbert
Kdy:
5.7. 2024 od 12:00
Kde:
All England Club, Londýn
Turnaj:
Wimbledon 2024 (3. kolo)
ATP:
65. – 16.
Věk:
22 – 26
H2H:
1 – 1
Kurzy Tipsport:
1.90 vs 1.96
Kde sledovat:
Betano TV, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV