MS v hokeji – USA vs Maďarsko, preview a tip na výsledek


Tři body proti obhájci titulu Finsku, to je pro Američany cenná kořist. Do dalšího zápasu jdou v pozici jasného favorita. Čeká je nováček mezi elitou mistrovství světa v hokeji Maďarsko. Středoevropský výběr vede kanadský trenér Kevin Primeau, účastník Zimních olympijských her 1980. Pod jeho vedením Maďaři odvedli solidní výkon proti Dánsku, ale i tak prohráli. Duel USA vs Maďarsko se hraje 14. 5. 2023 od 11:20 v Helsinkách.

MS v hokeji – USA vs Maďarsko, preview a tip na výsledek

  • Američané vstoupili do turnaje majestátně, porazili 4:1 favorizované Finsko.
  • Maďarům jde na turnaji jen o udržení mezi elitou, vyšší cíle asi Kevin Primeau nemá.
  • Bookmakeři vypsali na vítězství favorita ze zámoří kurz 1.03, na Maďary je vysokých 40.00.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
USA vyhrají s handicapem -3.5 1.48 1.52

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: USA vs Maďarsko
  • Soutěž: MS v hokeji
  • Čas zápasu: 14. 5. 2023, 11:20
  • Kde sledovat: ČT Sport

Kde sledovat USA vs Maďarsko?

Neděle dopoledne se odehrají v Rize a Tampere hned dva zápasy. V Lotyšsku síly změří výběry Slovinska a Kanady, na druhé straně Baltského moře pak další zámořský celek prověří kvality maďarské reprezentace. Živý přenos USA vs Maďarsko sledujte na ČT Sport , live stream zdarma je rovněž na TV Tipsport. Zápas začíná 14. 5. od 11:20.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
USA vs Maďarsko 14. 5. 2023, 11:20 ČT Sport, TV Tipsport

O Američanech se říká, že na MS v hokeji jezdí jako na výlet

O Američanech se říká, že na MS v hokeji jezdí jako na výlet. Nejsou zde na rozdíl od sousední Kanady větší ambice šampionát vyhrát. USA má k dispozici širokou hráčskou základnu a v reprezentaci se objevuje řada hráčů NHL, většinu ale tvoří mladí hráči, kteří se chtějí představit skautům. Pravda je ta, že na zlatou medaili USA čeká od roku 1960. Letos ale hvězdy a pruhy začaly šampionát ve velkém stylu. Finští diváci byli v pátek natěšení a čekali gólostroj v podání Laineho, Kakka a spol. Ale utkání ovládli Američané. Vyhráli 4:1. Byli opravdu jasně lepší než soupeř.

O Američanech se říká, že na MS v hokeji jezdí jako na výlet

Zdroj: akaanseutu

Maďaři chyběli mezi elitou MS v hokeji od roku 2016

Maďaři chyběli mezi elitou MS v hokeji od roku 2016. Šest let museli smutně sledovat, jak se na postupových pozicích šampionátu Divize I střídají jako figurky na orloji týmy VB, Itálie, Kazachstánu a Rakouska. Loni se ale dočkali. Pomohla tomu paradoxně smutná událost. Invaze Ruska na Ukrajinu znamenala vyřazení sborné a Běloruska z hokejové smetánky. A na MS je rázem o 2 místa více. Maďaři toho loni využili, po boku Slovinců v o poznání snadnější skupině A MS v hokeji Divize I postoupili. A letošní MS zahájili prohrou s Dánskem. Ovšem těsnou, Dánové si po závěrečné siréně oddychli.

Maďaři chyběli mezi elitou MS v hokeji od roku 2016

Zdroj: jegkorongblog

Kurzy USA vs Maďarsko

Kurzy zápasu USA vs Maďarsko hodně připomínají kurzy souběžně hraného utkání Kanada vs Slovinsko. Američané stejně jako jejich zámořští rivalové plní roli jasného favorita, Maďaři jsou hokejovým trpaslíkem. Tipsport vypsal 1.03 na vítězství USA a 41:00 na mužstvo ze země čardáše a čabajky. Fortuna vidí kurz na USA stejně, ale na Maďarsko bookmakeři vypsali nižší hodnotu 27.00. Dále nabídneme kurz na to, že USA dají více než 5.5 branky – 1.73. Že dají více než 6.5 branky, zde už je kurz 2.52.

Tip redakce: USA vyhrají s handicapem -3.5

Maďaři dali Dánům pořádně do těla. Ale program šampionátu je proti nim. S Američany hrají hned den na to, dokonce už v dopoledních hodinách. Budou dost vyšťavení. Nemluvě o tom, že Maďarsko jistě dopředu počítá s tím, že naděje na body jsou v tomto duelu nulové. Zkusíme tedy sázku s handicapem. Američtí mladíci předvedou jistě nadšený výkon a do sítě maďarského brankáře to bude jen sypat. Zkoušíme kurz na USA s handicapem -3.5 ve výši 1.48.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
USA vyhrají s handicapem -3.5 1.48 1.52

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedia