MS v hokeji – USA vs Francie, preview a tip na výsledek


V Tampere se bude tuto neděli od 19:20 odehrávat souboj parádně rozjetého týmu USA a Francie. Američané zatím na MS v hokeji 2023 působí bezchybně, během 5 zápasů vždy zvítězili v základní hrací době. Naposledy proti Dánsku 3:0. Po právu jim tak patří první místo ve skupině s 15 body. Zápas s Francií pro ně představuje skvělý způsob, jak pokračovat v rozjeté sérii vítězství. Naopak Francie toho zatím na mistrovství zase tolik nepředvedla, naposledy si připsala prohru se Švédy 0:4. Z pěti zápasů získala pouze jedno vítězství v prodloužení, v tabulce je tak třetí od konce s 4 body. V zápasech ale dovede za určitých okolností předvést dobrou obranu. Tým USA se tak bude snažit potrápit, aby si hokejisté země galského kohouta neodnesli úplný debakl. Na remízu v základní době či vítězství to ale samozřejmě nebude.

MS v hokeji – USA vs Francie, preview a tip na výsledek

  • Tým USA vstupuje do zápasu z pozice jasného favorita, očekává další 3 body.
  • Francouzi moc šancí nemají, budou hrát spíše tak, aby porážka nebyla příliš velká.
  • Kurz na prosté vítězství USA je 1.15, na Dánsko pak 15.20. Tiket na USA je tak vhodné doplnit o další příležitosti, případně o handicap.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vítězství USA s handicapem – 3.5 2.33 2.10

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: USA vs Francie
  • Soutěž: MS v hokeji
  • Čas zápasu: 21. 5. 2023, 19:20
  • Kde sledovat: ČT Sport, TV Tipsport

Kde sledovat USA vs Francie?

Desátý hrací den a šestý zápas na turnaji pro USA i Francii. Oba týmy uzavřou 21.5. program na ledě v Tampere, předcházet jim bude souboj Německa a Maďarska. Stejně jako u předchozích zápasů, USA vs Francie můžete shlédnout živě na České televizi v sobotu 21. 5. od 19:20. Live stream zdarma si můžete pustit také na TV Tipsport.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
USA vs Francie 21. 5. 2023, 19:20 ČT Sport, TV Tipsport

USA není ve skupině A k zastavení

Podobně jako Švýcaři ve skupině v Rize, ani Američané zatím v rámci MS v hokeji skupiny A neudělali žádnou chybu. Ve všech 5 zápasech zvítězili už v základní hrací době, jsou proto zaslouženě na špici skupiny s 15 body. Přesto mnozí sázkaři od jejich týmu tak dobrý výkon nečekali, USA obvykle na MS v hokeji tak dobrý tým neposílá. Už ale první zápas proti Finům dokázal, že jsou Američané v dobré kondici. Posledním protivníkem, který by mohl Američany ve skupině porazit, jsou Švédové, se kterými se tým USA setká 23.5. Zápas s Francouzi představuje něco jako předkrm před tímto posledním utkáním ve skupině.

USA není ve skupině A k zastavení

Zdroj: iihf

Francie dostala od Švédska za vyučenou

Francouzi zatím na mistrovství získali pouze těžce vydřené vítězství nad Rakouskem v prodloužení. Dále se jim podařilo uhrát dva body v zápasech, které dostaly do prodloužení. Jinak mají na kontě samé prohry, naposledy proti Švédsku, kterému podlehli 0:4. MS v hokeji pavouk je pro ně samozřejmě úplně mimo, v tomto zápase s USA se budou spíše snažit o to, aby si neodnesli ostudu. Nemusí jít o tak nereálný cíl, Francie umí předvést dobrou obranu. Koneckonců i se Švédy se jim podařilo uhrát dvě třetiny bez branky, problémem byla třetina první, kdy si nechali nasázet rovnou čtyři góly.

Francie dostala od Švédska za vyučenou

Zdroj: iihf

Kurzy USA vs Francie

Bookmakeři mají o tomto zápasu jasno, a není se čemu divit. Na USA je v Tipsportu vypsán kurz 1.15, u Betana pak také 1.15. Také Fortuna drží kurzovou linii s 1.13. Na vítězství Francie je pak u Tipsportu kurz 15.20, u Betana podobně 15.50. Sázkaři u Tipsportu věří pouze USA, téměř 100 % sázek podali právě na vítězství Američanů. I proto je třeba tiket něčím vylepšit, například sázkou na celkový počet gólů v zápase nebo třeba handicapem. Nevíte, jak takový handicap na tiketu funguje? Připravili jsme pro vás článek o tom, jak použít asijský handicap při MS v hokeji.

Tip redakce: VÍTĚZSTVÍ USA S HANDICAPEM -3.5

Američané jsou jasnými favority, otázka tedy zní, o kolik gólů vyhrají. I proti Dánsku se jim podařilo skórovat třikrát, Francie navíc v posledním zápasu proti Švédsku pustila hned čtyři góly. Proto sázíme na vítězství USA s handicapem -3.5, na tuto příležitost je kurz 2.23.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vítězství USA s handicapem – 3.5 2.23 2.10

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedia